Sporto manija – OTO vs Kauno SRC (77:61)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 kovo 17 d., Pirmadienis, 20:35 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

Po sėkmingos antros rungtynių pusės „Sporto manija ‒ OTO“ įrodė pranašumą prieš „Kauno SRC“

2014 kovo 17 d., Pirmadienis, 22:56 val., peržiūros: 1047

Pirmadienį, kovo 17 dieną, A.Stulginskio mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos, "Baltic Sport" pirmenybių pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos "Sporot manijos – OTO" ir svečių "Kauno SRC" ekipų. Rungtynių pradžioje kiek geriau startavo šeimininkai, tačiau kėlinuką sėkmingiau užbaigę svečiai išsiveržė į priekį. Antrojo kėlinuko eigoje abi komandos žaidė apylygiai, tačiau nežymiai rezultatyviau sužaidė "Kauno SRC" ir prieš ilgąją pertrauką turėjo keturių taškų pranašumą. Po pertraukos aikštės šeimininkų puolimas kiek pagyvėjo ir tai ryškiai atsispindėjo rezultate, o paskutinę rungtynių dalį užtikrintai sužaidė "Sporto manijos – OTO" krepšininkai iškovojo pergalę ir išsiveržė serijoje į priekį. 77:61 (9:12, 19:20, 19:11, 30:18).

Pačioje susitikimo pradžioje aikštės šeimininkai pelnė penkis taškus iš eilės ir taip šiek tiek išsiveržė į priekį. Į tai svečių krepšininkai atsakė taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar keturi "Sporto manijos – OTO" taškai, suteikę jiems septynių taškų persvarą. Vis tik, per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos "Kauno SRC" surengė spurtą 0:10, kuris padėjo svečiams ne tik pasivyti varžovus, bet ir įgyti trijų taškų pranašumą. 9:12.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais, tačiau vienu daugiau pataikė šeimininkai ir rezultatą išlygino. Kiek vėliau abi komandos apsikeitė beveik identiškomis atkarpomis, tačiau vienas taiklus baudos metimas leido šeimininkams susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas, kurią jie išlaikė kelias minutes, iki "Kauno SRC" surengė spurto antrojo kėlinuko pabaigoje. Po šio spurto svečiai ne tik perėmė iniciatyvą, bet ir įgijo devynių taškų pranašumą, tačiau prieš pat ilgąją pertrauką "Sporto manija – OTO" dar spėjo surinkti penkis taškelius ir sušvelninti savo deficitą iki keturių taškų. 28:32.

Po pertraukos abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kartas nuo karto aikštės šeimininkai įsiterpdavo pelnydami daugiau nei po du taškelius ir jau po kelių tolių kartų rezultatas tarp komandų tapo lygus. Kiek vėliau svečiai dar išsiveržė į priekį minimaliu skirtumu, tačiau neilgam, nes netrukus "Sporto manija – OTO" perėmė iniciatyvą į savo rankas. Toliau "Kauno SRC" dar kartelį buvo susigrąžinę minimalią persvarą, bet kėlinuką sėkmingiau užbaigę šeimininkai prieš lemiamą ketvirtį įgijo keturių taškų persvarą. 47:43.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje abi komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais, po kurių sekė aikštės šeimininkų spurtas net 17:0, padidinęs skirtumą tarp komandų iki 21-o taško ir nebepalikęs vilčių "Kauno SRC" krepšininkams. Į tai svečiai atsakė keliais taškeliais iš eilės, po kurių žaidimas tarp komandų ir vėl išsilygino, tačiau skirtumas tarp jų nei augo, nei pernelyg mažėjo, todėl užtikrintą pergalę šventė "Sporto manija – OTO". 77:61.

"Sporto manija – OTO": Andrius Šukys – 17 tšk., Jonas Pacevičius – 14 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Kvedaras – 12 tšk., Elvinas Kalūginas – 10 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd.), Deividas Rinkūnas – 10 tšk. (6 rezult. perd.), Rytis Adžgauskas – 10 tšk.

"Kauno SRC": Karolis Tarvydas – 18 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Butkus – 13 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Marius Čeponis – 11 tšk. (11 atk. kam.)

Po rungtynių pralaimėtojų ekipos treneris Algirdas Žadeikis kalbėjo: "Pralaimėjome vien tik todėl, kad vėliau žaidėjai pradėjo pyktis tarpusavyje. Kalbomis rungtynių nelaimėsi, tarpusavyje geriau reikia daugiau patylėti ir pažiūrėti, ką reikia daryti aikštelėje. Žaidėjai pradėjo tarpusavyje aiškintis ir, aišku, tiesos nesurado iki pat galo, todėl iškart ir žaidimas pablogėjo. Jeigu kitose rungtynėse žaidėjai padarys išvadas, tada, manau, bus geriau. Per pirmus du kėlinius mes parodėme, kad galime žaisti su OTO".

„Sporto manija – OTO“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno Kolegiją“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 22:35 val.)„Sporto manija ‒ Oto“ įrodė savo pranašumą prieš „Pauliukus“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:38 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ įveikė „Kauno SRC“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai įveikė Kauno „SRC“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:15 val.)Po atkaklios kovos „Sporto manija ‒ OTO“ palaužė „Šilainių“ komandą. (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai laimėjo prieš „Pauliukus“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 00:00 val.)Po aistringų rungtynių į B lygos finalą žengia „Sporto manija ‒ Oto“ (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 00:02 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ pasityčiojo iš BK „Centre“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:01 val.)Puikiai rungtyniavusi „Kauno Kolegija“ nepaliko jokių vilčių „Kauno SRC“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 19:44 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ pratęsė pergalių seriją ir sutriuškino „Hidraulinės sistemos & eSporto Baras“ ekipą (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 22:47 val.)