Restauratoriai & Hausa vs Sweco (79:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Restauratoriai & Hausa“ komanda panaikinusi 18 taškų deficitą sugebėjo iškovoti pergalę prieš „Sweco“ ekipą. (79:67)

2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 23:45 val., peržiūros: 912

Sekmadienį vasario 1 dieną įmonių lygoje „Rind“ susitiko G pogrupio komandos, šeimininkai „Restauratoriai & Hausa“ ir svečiai „Sweco“. Pirmajame kėlinuke svečiai žaisdami per priekinę liniją puikiai rinko taškus ir tai leido jiems būti priekyje. (15:21) Antrajame kėlinuke vaizdas nesikeitė, šeimininkai niekaip nesusitvarkė po savuoju krepšiu ir į rūbinę keliavo su 11 taškų deficitų. Po ilgosios pertraukos šeimininkai pradėjo žaisti greitesnį žaidimą ir pastebėjo, jog varžovai nespėja grįžti į gynybą. Tuo pasinaudoję „Restauratoriai & Hausa“ ekipa pradėjo žaisti vis sparčiau ir sparčiau, kol pasivijo varžovus ir juo aplenkė, taip laimėdami rungtynes (79:67).

Pirmajame kėlinuke „Sweco“ ekipa atrodė kur kas geriau. Atakuodami iš po krepšio svečiai rinkosi taškus gana lengvai, o šeimininkų ekipai tuo tarpu metimai skriejo pro šalį tiek iš vidutinio nuotolio, tiek iš trijų taškų zonos. Vis dėlto svečiai toli nepabėgo ir priekyje buvo po pirmųjų 10 minučių tik 6 taškais (15:21).

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai surengė spurtą (4:13) ir privertė „Restauratoriai & Hausa“ komandos paprašyti minutės pertraukėles. Šeimininkai po minutės pertraukėles sužaidė geresnę atkarpą, tačiau vis dar atsilikinėjo rezultatu (30:41).

Po ilgosios pertraukos „Sweco“ ekipai sunkiai sekėsi žaidimas baudos aikštelėje, todėl jie pradėjo atakuoti iš toliau, bet puolimas strigo. Šeimininkai sėkmingai apsigynė visada bėgdavo į greitą puolimą, kuriame puikiai realizuodavo savo kiekybinę persvarą. „Restauratoriai & Hausa“ ekipa laimėjusi šį kėlinuką sumažino atsilikimą iki minimumo (52:55).

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkų komandą vis dažniau užpuldavo greitomis atakomis ir persvėrė rezultatą savo naudai. Pavargę svečiai nebepataikė metimų ir nesugebėjo pasivyti iniciatyvą perėmusių ir tolstančių „Restauratoriai & Hausa“ žaidėju, kurie laimėjo rungtynes rezultatu (79:67).

Po rungtynių laimėtojų komandos žaidėjas Augutas Mikalonis teigė: Šiandien varžovų susirinko mažai, šiek tiek vyresni už mus, tuo pasinaudoję bėgome į greitas atakas ir varžovai tiesiog pavargo, o mes to pasėkoje pasiekėme pergalę.

Restauratoriai & Hausa: Povilas Mickūnas – 37 tšk. (5 išpr. praž.), Jonas Snūdaitis – 16 tšk., Karolis Čepanonis – 10 tšk. (14 atk. kam.), Juris Goštautas – 10 tšk. (12 atk. kam.)

Sweco: Arunas Giedraitis – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Marius Liepa – 23 tšk., Paulius Malinauskas – 11 tšk. (15 atk. kam.)

„Restauratoriai & Hausa“ šventė pergalę prieš „Sanitex“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:46 val.)"Restauratoriai & Hausa" be didesnio vargo šventė pergalę prieš "Sweco" (2015 kovo 09 d., pirmadienis, 00:01 val.)„Restauratoriai & Hausa“ 1 tašku nusileido „KAMS“ ekipai (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 06:39 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nebuvo sunki kliūtis „Ryternos“ ekipai (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:27 val.)„Restauratoriai & Hausa“ gana nesunkiai įveikė „Agava ASS & E+H“ ekipą (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:25 val.)Prastai startavę „Restauratoriai & Hausa“ sugebėjo atsitiesti bei pasiekti pergalę (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po didžiosios pertraukos pranoko Sporto Asociaciją „Persvarą“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Restauratoriai & Hausa“ palaužė „LSMU VA & Statybų viziją“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 03:18 val.)„IT-taškas.lt kompiuteriai & Festo“ garbingai atsilaikė prieš „Sweco“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:05 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:21 val.)