Baltijos „Mirtini pingvinai“ vs Randeris (44:53)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Baltijos „Mirtini pingvinai“ ir toliau lieka be pergalių

2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 23:56 val., peržiūros: 777

Pirmadienį, lapkričio 16 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių F pogrupio rungtynės, tarp vietos Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ir svečių „Randerio“ ekipų. Susitikimą kiek geriau pradėję šeimininkai nežymiai atitrūko, tačiau antrame kėlinuke jie vis dažniau strigo priešininkų gynyboje, ko pasekoje po dviejų kėlinių „Randeris“ pirmavo dešimčia taškų. Po ilgosios pertraukos Baltijos „Mirtini pingvinai“ dar kiek atsitiesė, tačiau ketvirtame kėlinuke nesustabdę L.Steponavičiaus turėjo pripažinti jau penktą nesėkmę iš eilės. 44:53 (10:8, 6:18, 14:10, 14:17).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais, tačiau kiek vėliau puolime žymiai geriau atrodę Baltijos „Mirtini pingvinai“ sugebėjo įgyti penkių taškų pranašumą. Į tai svečiai atsakė taikliu tolimu metimu, po kurio skirtumas tarp komandų sumažėjo iki dviejų taškų. Per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos ekipos dar surengė po vieną rezultatyviai pasibaigusią ataką, ko pasekoje dviejų taškų pranašumą išsaugojo aikštės šeimininkai. 10:8.

Antrojo ketvirčio pradžioje žaidimas klostėsi gana vangiai, tačiau pirmieji ledus pralaužę svečiai išlygino rezultatą. Kiek vėliau, taiklių baudų metimų dėka „Randeris“ persvėrė rezultatą savo naudai ir, pataikęs dar du tolimus metimus iš eilės, įgijo jau šešių taškų persvarą. Šeimininkus į priekį patraukė M.Mikalausko du taškai su pražanga, tačiau likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios žymiai geriau išnaudojo svečiai, ko pasekoje įgijo dviženklę persvarą. 16:26.

Po ilgosios pertraukos dar aštuonis taškus iš eilės pelnęs „Randeris“ padidino skirtumą tarp komandų iki aštuoniolikos taškų, tačiau pačiu laiku susiėmę aikštės šeimininkai sugebėjo surasti savy jėgų ir pagerinti puolimą, ko pasekoje surengė spurtą 11:0 ir sumažino deficitą iki septynių taškų. Į tai „Randeris“ atsakė vos viena rezultatyvia ataka, po kurios G.Sadovskis dar smeigė tolimą metimą ir sumažino savo komandos atsilikimą iki šešių taškų. 30:36.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje dar tris taškus iš eilės pelnę šeimininkai sumažino deficitą iki trijų taškų, tačiau čia pat spurtą 2:13 surengė „Randeris“, kurio didžiąją dalį taškų surinko L.Steponavičius, ir atitrūko nuo varžovų keturiolikos taškų skirtumu. Kiek vėliau Baltijos „Mirtini pingvinai“ dar bandė vytis priešininkus, tačiau ir toliau puolime sėkmingai rungtyniavęs L.Steponavičius neleido varžovams net pagalvoti apie pergalę. 44:53.

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Mindaugas Mikalauskas – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Saulius Mikalauskas – 14 tšk., Giedrius Sadovskis – 5 tšk.

„Randeris“: Laimonas Steponavičius – 30 tšk. (11 išpr. praž.), Andrius Šalaševičius – 10 tšk., Edgaras Armonavičius – 3 tšk.

Baltijos „Mirtini pingvinai“ iškovojo sunkią pergalę (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 23:06 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:57 val.)Solidų pranašumą iššvaistę Baltijos „Mirtini pingvinai“ po pratęsimo krito prieš „Ryterna Group“ (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:42 val.)SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)„OnRoll“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:12 val.)„Laipsnių“ penketukas palaužė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ krepšininkus (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Lapės“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipos. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 21:30 val.)Jonavos LSK „Technoera“ be vargo sutriuškino Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)Per anksti pergale patikėję „Laipsniai“ turėjo vargo su Baltijos „Mirtinais pingvinais“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:48 val.)