KULAUTUVA vs KK MAYBE (65:57)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 04 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

''Kulautuva'' įveikė KK ''Maybe'' ekipą

2013 kovo 05 d., Antradienis, 01:17 val., peržiūros: 1309

Pirmadienį , Kovo 04 dieną, Ąžuolo katalikiškosios mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp dviejų „Iššūkio“ taurės O pogrupio komandų: „Kulautuva“ (šeimininkai) ir „KK Maybe“ (svečiai) ekipų. Didžiąją dalį rungtynių užtikrintą pranašumą turėję aikštelės šeimininkai tik ketvirtajame kėlinuke leido savo varžovams šiek tiek sušvelninti persvarą, tačiau pergalę vis tiek iškovojo. Rungtynių rezultatas – 65:57 (10:15, 23:8, 13:16, 19:18).

Pirmąjį kėlinuką ekipos pradėjo apsikeisdamos atakomis , kiek geriau sužaidę ''Kulautuva'' įgijo 4 taškų pranašumą (6:2). Ilgai laukti nereikėjo ir KK ''Maybe'' atsakė 6 taškais be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai (6:8). Likus žaisti kėlinyje 2 minutes ''Kulautuva'' dar kartą spurtavo 4:0 ir persvėrė rezultatą savo ekipos naudai , bet kėlinio pabaigoje svečių ekipa surengė atkarpą 7:0 , po kurios jie įgijo jau 5 taškų pranašumą. Rezultatu 10:15 po pirmųjų dešimties minučių pirmavo KK ''Maybe''.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų ekipos žaidėjo L.Čekavičiaus 4 taškais , kurie leido sumažinti skirtumą iki minimumo (14:15) , tuo pačiu atsakė ir svečių komandos žaidėjas M.Pajėda , kuris pelnęs taip pat 4 taškus iš eilės atstatė 6 taškų pranašumą (14:20). Antroje kėlinio pusėje viskas pasikeitė , įsibėgėjusi ''Kulautuvos'' ekipa pelnė 19 taškų , o KK ''Maybe'' sugebėjo atsakyti tik 3 taškais. Rezultatu 33:23 priekyje jau buvo ''Kulautuva''.

Po ilgosios pertraukos ekipos žaidė atkaklų , taškas į tašką krepšinį. Sužaidus 7 minutes kėlinyje vis dar solidžią persvarą turėjo ''Kulautuva'' (40:31) , bet KK ''Maybe'' spurtavo 8:0 ir sumažino savo ekipos atsilikimą iki minimumo (40:39) , bet kėlinio pabaigoje susiėmę šeimininkai taip pat surengė spurtą 6:0 , po kurio susikrovė 7 taškų pranašumą. Rezultatas po kėlinio 46:39.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo KK ''Maybe'' ekipos žaidėjo G.Butkaus tolimu metimu ir taip rezultatas sumažėjo iki 4 taškų (46:42). Toliau ekipos žaidė apylygiai , ''Kulautuva'' varžovams neleido priartėti arčiau negu prie 6 taškų ribos , bet pranašumo padidinti irgi nepavyko. Likus žaisti 3 minutes svečiai smeigė tritaškį metimą ir skirtumas aptirpo iki 5 taškų (58:53) , tuo pačiu atsakė ir šeimininkai ir skirtumas išaugo iki 8 taškų (61:53). Kėlinio pabaigoje KK ''Maybe'' ekipai priartėti nepavyko , o tiksliai ir užtikrintai rungtyniavę ''Kulautuvos'' žaidėjai užtvirtino pergalę rezultatu 65:57.

Po rungtynių ''Kulautuvos'' ekipos treneris A.Latvelis teigė : ''Sunkiai iškovota pergalė , tikėjausi lengvesnės , bet pergalė yra pergalė. Varžovų ekipą vertinčiau gerai , neblogai sužaidė šiandien , gerai pataikė metimus , bet mačiau pergalių nedaug pasiekę , tai tiek''.

''Kulautuva'' : L.Čekavičius (22 tšk. 7 rez.perd. 5 per.kam. 5 išpr.praž.) , K.Urbaitis (19 tšk. 12 atk.kam.) , Š.Urbaitis (8 tšk. 6 išpr.praž.)

KK ''Maybe'' : R.Babenskas (15 tšk.) , G.Pajėda (9 tšk. 7 atk.kam.) , T.Pekarskas (8 tšk. 7 per.kam.)

''Ragai'' po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 01:45 val.)''Kulautuva'' atsirevanšavo ''Dice'' ekipai (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 20:12 val.)BC ''Sporto Fėja'' sutriuškino KK ''Maybe'' ekipą (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 23:47 val.)''Košmaro'' nepabūgę KK ''Maybe'' šventė pergalę (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 22:42 val.)Nerezultatyviuose rungtynėse ''Compensa'' nugalėjo KK ''Maybe'' ekipą (2013 vasario 14 d., ketvirtadienis, 02:31 val.)''Kolpingo Kolegija'' po labai įtemptų ir nervingų rungtynių po pratęsimo palaužė KK ''Maybe'' ekipą (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)''Kulautuva'' pergalingai pradėjo aštunfinalį (2013 kovo 21 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)''Kolpingo Kolegija'' nugalėjo ''Kulautuvos'' ekipą (2013 sausio 17 d., ketvirtadienis, 00:12 val.)''Dice'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Kulautuvos'' ekipą (2013 sausio 26 d., šeštadienis, 21:57 val.)"Kulautuva" įrodė savo pranašumą prieš "KK Maybe" ekipą (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 23:14 val.)