Omega vs Vilmista (80:93)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 06 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Dienos rungtynėse ‒ įtikinama „Vilmistos“ pergalė

2015 lapkričio 07 d., Šeštadienis, 03:12 val., peržiūros: 882

Penktadienį, lapkričio 6 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp vietos „Omega“ ir svečių „Vilmista“. Dienos rungtynėse komandos dalyvavo negausiomis pajėgomis – viso labo po penkis žaidėjus iš kiekvienos komandos. Visgi, tai nesutrukdė „Vilmistai“ pirmauti didžiąją rungtynių dalį ir palaikyti neblogą tempą rungtynėse, o galiausiai ir pasiekti antrąją pergalę sezone.

Pirmasis kėlinys prasidėjo sėkmingiau „Omegos“ ekipai, kuri smeigė keturis tolimus metimus bei neblogai atstovėjo gynyboje, kas ir leido įgauti septynių taškų pranašumą. Visgi, tuomet šeimininkai krito į duobę ir nesugebėjo pataikyti į krepšį. Tuo pasinaudojo svečių ekipos žaidėjai ir surengė 16:0 spurtą, kuris leido ne tik persverti rezultatą, bet ir įgyti įtikinamą pranašumą. Kėlinuko pabaigoje „Omega“ pagaliau atrišo krepšį ir sugebėjo įmesti dvitaškį. Po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 14:21. Antrasis kėlinukas prasidėjo komandų žaidimu taškas į tašką ir kelias atakas paeiliui komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais. Tačiau tuomet dar vieną solidžią atkarpą sužaidė „Vilmista“, kuri spurtavo 16:3 bei įgavo jau 20-ties taškų pranašumą. Tačiau tai nebuvo pabaiga, nes per likusią kėlinio dalį „Vilmista“ pelnė dar 14 taškų, o šeimininkai vos šešis ir po pirmosios rungtynių pusės svečiai turėjo gan užtikrintą pranašumą – 29:57.

Trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo jau šeimininkai. Pirmuosius du taškus kėlinyje pelnė „Vilmista“, bet tuomet „Omega“ spurtavo 16:0 bei ženkliai apkarpė savo deficitą. Per likusią kėlinio dalį „Vilmistai“ pavyko stabilizuoti žaidimą ir laikyti daugmaž panašų pranašumą. Po trečiojo kėlinio rezultatas buvo 55:71. Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo pelnydami šešis taškus be atsako bei sumažindami savo atsilikimą iki 10-ties taškų. Visgi, dar labiau sumažinti atsilikimo jiems jau nepavyko. Svečiai spurtavo 15:4 ir vėl įgijo didesnį nei 20-ties taškų pranašumą. Likusi kėlinio dalis beliko tik formulumas, tad „Vilmista“ iškovojo pergalę rezultatu 80:93.

G.Mikėnas („Vilmista“):
„Susirinkom po penkis. Mums pradžioje labiau sekėsi – susirinkom pranašumą, paskui jį išbarstėm, bet buvo per didelis pranašumas. Varžovai nespėjo pasivyti. Nors geri, stiprūs varžovai, bet irgi penkiese – pavargo.“

R.Zubavičius („Omega“):

„Pirmos varžybos, komanda nesusižaidus, branduolio nėra. Kaip išėjo taip išėjo. Keitimų, matot, neturėjom irgi. Viskas gerai, dar tik pati pradžia“.

Omega: Amandas Urkis – 30 tšk. (14 atk. kam.), Juozas Keršys – 20 tšk. (15 atk. kam.), Matas Sodonis – 13 tšk., Ričardas Brovka – 10 tšk.

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 30 tšk. (15 atk. kam., 11 rezult. perd.), Egidijus Plenta – 25 tšk. (15 atk. kam.), Šarūnas Orlovas – 19 tšk. (12 atk. kam.), Gytis Mikėnas – 13 tšk. (7 išpr. praž.)

„Hidraulinės sistemos“ atlaikė „Vilmistos“ šturmą (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:18 val.)Puiki antroji rungtynių dalis lėmė „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pergalę (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:59 val.)„ASS & Endress H“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Kauno Tiltai“ palaužė „Vilmistos“ ekipą (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 05:22 val.)„Lemora“ įveikė „Vilmista“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)Permainingoje kovoje dėl vietos pusfinalyje ‒ „Baubilo & Verslo pasaulio“ pergalė (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:28 val.)„ASS & Endress H“ atlaikė „Vilmistos“ šturmus (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 19:32 val.)Antroje rungtynių dalyje prabudę „Vėjų linija & Garliavos duona“ iškovojo sunkią pergalę (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 00:34 val.)Antroje rungtynių pusėje „Omega“ įrodė pranašumą prieš „ASS & Endress H“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Omega“ antroje rungtynių pusėje palaužė penkiese susirinkusius „Elmova“ krepšininkus (2016 vasario 05 d., penktadienis, 23:08 val.)