SPORTO MANIJA - EKODORA 30+ vs BC SPURTAS & LIUKSAS (52:59)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

BC ''Spurtas & Liuksas'' svečiuose palaužė ''Sporto manija - Ekodora 30+''

2012 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 23:44 val., peržiūros: 1681

Pirmadienį, gruodžio 17d .Vydūno pagrindinėje mokykloje, vyko KKL "30+" lygos "Sport Turo" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai ''Sporto manija – Ekodora 30+'' ir svečiai BC ''Spurtas & Liuksas''. Nerezultatyviose rungtynėse 7-ių taškų skirtumu pergalę pavyko iškovoti BC ''Spurtas & Liuksas'' ekipai (52-59). Pirmasis kėlinys buvo daug žadantis, abi komandos daug bėgo ir nemažai pataikė. Po pirmojo kėlinio svečiai išsiveržė 4-iais taškais (19-23). Likusiuose trijuose kėliniuose svečiai vis pridėdavo prie persvaros po kelis taškus (10-11),(12-14),(11-11).

Pirmajame kėlinyje, pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė svečiai (0-2). Šeimininkai į tai atsakė taikliu tritaškiu metimu (3-2). Pirmieji iniciatyvos ėmėsi svečiai ir įšsiveržė į priekį (3-9). Šeimininkų ekipa tuo metu irgi nesnaudė ir neleido svečiams pabėgti. Sulošė atkarpą 11-0 ir jau rezultatą persvėrė savo naudai (14-9). Neilgai savo 5-ių taškų persvara džiaugėsi šeimininkai. Jau sekančią ataką taiklų dvitaškį pataikė V.Peseckis, o taikliu tritaškiu rezultatą išlygino A.Grabauskas (14-14). Likus minutei iki pirmojo ketvirčio pabaigos rezultatas buvo lygus (19-19). BC ''Spurtas & Liuksas'' padarė dvi puikias greitas atakas ir po pirmojo kėlinio išsiveržė į priekį (19-23).

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Pirmoje antrojo kėlinio pusėje, vis laikėsi 4-ių taškų skirtumas (21-25). Antrojo kėlinio viduryje skirtumas tarp komandų buvo išaugęs iki 9-ių taškų (21-30). Šeimininkai neleido atitrūkti svečiams ir sušvelnino rezultatą iki 5-ių taškų (29-34). Visą trečiąjį kėlinį laikėsi tie patys 5 taškai tarp komandų. Kėliniui artėjant prie pabaigos svečiai padidino skirtumą iki 7-ių taškų (41-48).

Lemiamame, ketvirtajame kėlinyje, rezultatas buvo aptirpęs iki 3-jų taškų skirtumo tarp komandų (52-55). Šeimininkai turėjo progą sumažinti arba visai panaikinti varžovų turėtą persvarą, bet jiems įmesti nepavyko. A.Grabauskas padidino atotrūkį iki 5-ių taškų (52-57). Šeimininkams jau buvo likę mažiau nei 30-mt sekundžių iki rungtynių pabaigos, bet jiems vėl nepavyko pasižymėti. Tuomet sekė pražanga prieš Š.Kenstavičių, kuris dviem taikliais baudų metimais padidino atotrūkį iki 7-ių taškų. Rungtynes laimėjo BC ''Spurtas & Liuksas'' rezultatu (52-59).

Po rungtynių BC ''Spurtas & Liuksas'' ekipos trenerio ''išsamios'' mintys: '' Prastas mūsų pataikymas, taip ir rungtynės, nu nepataikėm, o varžovai kaip ir varžovai''

BC ''Spurtas & Liuksas'' gretose išsiskyrė: P.Aleksonis ( 20pts ), V.Paseckis ( 15 pts ), A.Grabauskas (10 pts )

''Sporto manija – Ekodora 30+'' ekipoje pasižymėjo: R.Turskis (16 pts ), R.Petraitis ( 13 pts ), E.Karpavičius (6 pts ).

''Judam'' ekipa nugalėjo ''Sporto Manija - Ekodora'' (2012 gruodžio 15 d., šeštadienis, 15:04 val.)''Judam'' ekipa antrą kartą šiame sezone palaužė ''Sporto manija - Ekodora 30+'' (2013 sausio 11 d., penktadienis, 21:23 val.)BC ''Spurtas & Liuksas'' neatsilaikė prieš ''Šernų'' vyrus (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 17:35 val.)"Makroflex" nesunkiai nugalėjo "Sporto maniją-Ekodorą 30+" ekipą (2013 kovo 01 d., penktadienis, 21:35 val.)"Šernai" antroje rungtynių pusėje palaužė "Sporto Manijos & Ekodoros" pasipriešinimą (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 20:57 val.)BC "Spurtas & Liuksas" įveikė "Makroflex" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 23:29 val.)SLKALDK Akademija neprilygo Sporto Manijai ir Ekodorai 30+ (2013 sausio 19 d., šeštadienis, 23:33 val.)Išsigelbėjęs paskutinėmis sekundėmis "BC Spurtas & Liuksas" po pratęsimo parklupdė "SLKALDK Akademiją" (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 23:56 val.)BC"Spurtas & Liuksas" iškovojo nesunkią pergalę (2012 lapkričio 24 d., šeštadienis, 14:10 val.)''Kauno Autobusai'' pervažiavo '' Sporto Maniją- Ekodorą'' (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:57 val.)