Lituanica vs MRU VSF (74:70)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 11 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lituanica“ po atkaklios kovos laimėjo prieš „MRU VSF“

2016 vasario 12 d., Penktadienis, 07:38 val., peržiūros: 1168

Ketvirtadienį, vasario 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės pirmenybių rungtynės tarp P pogrupio komandų – vietos „Lituanicos“ bei svečių „MRU VSF“. Pirmąjį ketvirtį komandos sužaidė gan apylygiai, tačiau antrajame kėlinyje jau buvo išryškėjęs „Lituanicos“ pranašumas, kuris kiek priblėso trečiojo ketvirčio pabaigoje. Ketvirtajame kėlinyje „MRU VSF“ buvo įsiveržusi į priekį, tačiau jiem pritrūko sėkmės ir šalto proto, o tuo gana sėkmingai pasinaudojo šeimininkai bei iškovojo sudėtingą pergalę.

Pirmąjį kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kurie netrukus įsiveržė į priekį ir turėjo jau šešių taškų atotrūkį. Po šaltoko dušo atsigavusi „Lituanicos“ ekipa spurtavo 10:2 ir dabar jau patys įgijo šiokį tokį pranašumą. Per likusią kėlinuko dalį komandos dar pelnė po penkis taškus, tad skirtumas išliko toks pats. Po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 18:16. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įsiveržė į priekį ir turėjo įgiję minimalų pranašumą. Tačiau tuomet jie krito į šiokią tokią duobę ir kurį laiką nesugebėjo sėkmingai užpulti. „Lituanicos“ ekipa pasinaudojo ta proga ir spurtavo 9:2, taip kiek atsiplėšdami nuo savo varžovų. Per likusią kėlinio dalį „MRU VSF“ komandai dar pavyko vieną kartą sėkmingai pabaigti ataką, tačiau „Lituanicos“ ekipa pataikė dar tritaškį bei pridėjo dvitaškį ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo devynių taškų pranašumą – 33:24.

Trečiasis kėlinys prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu. Jos keitėsi sėkmingomis atakomis, o vėliau „MRU VSF“ pelnė penkis taškus paeiliui bei sumažino varžovų pranašumą iki trijų taškų. Vis tik, tuomet „Lituanica“ pelnė septynis taškus iš eilės ir padidino turėtą pranašumą iki dviženklio. Tuomet svečiams vėl pasisekė kiek dažniau ir sėkmingiau užbaigti atakas, o prie to labiausiai prisidėjo taiklūs tritaškiai, kurie leido karpyti deficitą. Taigi, po trijų kėlinių rezultatas buvo 52:49. Lemiamą kėlinuką šeimininkai pradėjo dviem taikliais dvitaškiais ir vėl įgijo kiek saugesnį atotrūkį. Tačiau tuomet šešis taškus be atsako pelnė svečiai bei komandas vėl skyrė tik vienas taškas. Po dar kelių atakų „MRU VSF“ pranašumas siekė du taškus, bet tuomet tritaškį smeigė „Lituanicos“ ekipa, į kurį taikliu dvitaškiu atsakė „MRU VSF“ ekipa. Tuomet šeimininkai pridėjo dar vieną tritaškį, o tuo pačiu atsakė ir svečiai, taigi „MRU VSF“ ekipa vis dar turėjo minimalų pranašumą. Kitoje aikštelės pusėje dar vieną tritaškį smeigė „Lituanica“, o tuo pačiu, vėlgi, atsakė svečiai. Tuomet prie baudų metimo linijos stojo šeimininkų ekipos žaidėjas D.Paulavičius, kuris sumetė abu baudos metimus bei išvedė savo komandą į priekį. Kitoje aikštelės pusėje svečių ekipos žaidėjo D. Večerskio reidas po krepšiu nebuvo itin sėkmingas ir likus žaisti apie 15 sekundžių „MRU VSF“ pradėjo prasiženginėti prieš savo varžovus. Galiausiai, jie sugaišo nemažai laiko, kol sugebėjo prasižengti prieš varžovus, o „Lituanicos“ ekipa įmetė tris baudos metimus iš keturių galimų bei taip tašką šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 74:70.

D.Maciulevičius („Lituanica“):
„Pas mus nėra tų tikrų krepšininkų, kurie būtų sportavę vaikystėję, tad žaidžiam tai, ką mokame, iš televizijos ką matėm, tai neturim tos patirties kaip rungtynių pabaigas žaisti. O šiaip buvo sunku žaisti prieš juos, nes jie labiau propoguoja fizinį krepšinį, labai daug kontaktinio krepšinio. Galbūt mums tai nėra paranku, bet džiaugiamės, kad sužaidėm rungtynių pabaigoje ir pasiekėme pergalę“.

R.Palčinskas („MRU VSF“):
„Tiesiog klaidos. Buvo priimti skuboti sprendimai, nors tikrai galėjom ištempti šias rungtynes. Dabar esame su daug traumuotų žaidėjų, kurie negali žaisti, bet tiesiog gaila, kad klaidos paskutinėm sekundėm nulėmė tokį rezultatą“.

Lituanica: Andrius Okulič-Kazarinas – 23 tšk., Donatas Maciulevičius – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Rimvydas Miliauskas – 12 tšk., Domas Paulavičius – 11 tšk.

MRU VSF: Orestas Margelis – 21 tšk., Tomas Bogušis – 20 tšk., Karolis Bojarūnas – 13 tšk. (10 atk. kam.)

Puikiai startavusi „Lituanica“ pranoko „MRU VSF“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Grizliai“ vos išnėšė sveiką kailį rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 spalio 23 d., penktadienis, 01:06 val.)Permainingose rungtynėse „ASU“ įrodė pranašumą prieš „MRU VSF“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)„Lituanica“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)„Lituanica“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš Kleboniškio „Vilkų“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:42 val.)„Lituanica“ be didesnio vargo įveikė „Randerio“ ekipą. (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:29 val.)Atkaklioje kovoje „Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Lituanica“ įveikė A. S. K. „Persvara“ ekipą (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Lituanica“ antrąjį etapą pradėjo triuškinančia pergale (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Atsitiesusi „Lituanica“ nesugebėjo įgelti A.S.K. „Persvarai“ (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)