DICE vs COMPENSA (55:64)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 02 d., Šeštadienis, 17:00 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Compensa palaužė Dice ekipą

2013 vasario 02 d., Šeštadienis, 19:40 val., peržiūros: 1979

2012 – 02 – 02, C lygos rungtynėse, Ąžuolo katalikiškoje vidurinėje mokykloje susitiko Dice (šeimininkai) ir Compensa (svečiai). Pirmus du kėlinius kova vyko taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo, tačiau trečiąjame nutolo svečiai, o ketvirtajame išlaikė pranašumą ir laimėjo rungtynes užtikrintai – 55:64 (6:12, 17:14, 14:20, 18:18).

Rungtynės prasidėjo devyniais iš eilės Compensos taškais ir tik penktąją rungtynių minutę pirmuosius taškus Dice komandai pelnė Aurimas Cibulskis ir Darius Genevičius – 4:9. Tritaškį pataikė Ugnius Būda, o dar du taškus pelnė Aurimas Cibulskis. Kėlinį užbaigė du netaiklūs T.Višinsko baudos metimai ir po pirmo ketvirčio – 6:12.

Antrasis kėlinys prasidėjo trimis taškais kuriuos pelnė Aurimas Cibulskis ir sumažino deficitą iki trijų. Penkis taškus surinko Compensa ir vėl skirtumas padidėjo, šįkart iki aštuonių. Tris tritaškius iš eilės pataikė Edgaras Šmitas ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai – 18:17. Atkarpą 9:2 laimėjo Compensa ir vėl išsiveržė į priekį – 20:26. PAskutinius taškus šiame kėlinyje dvitaškiu su pražanga pelnė Aurimas Cibulskis ir po dviejų kėlinių – 23:26.

Trečią kėlinį keturiais taškais pradėjo Compensa ir padidino persvarą iki septynių – 23:30. Keturis taškus pelnė Dice ir sumažino kiek skirtumą, tačiau čia pat penkis taškus iš eilės pelnė Ugnius Būda ir skirtumas vėl aštuoni taškai – 27:35. Du taškus pelnė Aurimas Cibulskis, tritaškiu atsakė Mindaugas Samuolis ir skirtumas devyni – 29:38. Penkis taškus pelnė Dice, dviem atsakė Compensa ir skirtumas sumažėjo iki šešių – 34:40. Šešis taškus pelnė Compensa ir pirmą kartą skirtumas tapo dviženklis – 34:46. Kėlinį trimis taškais užbaigė Dice ir po trijų kėlinių – 37:46.

Ketvirtą kėlinį septyniais taškais pradėjo Compensa ir padidino skirtumą iki šešiolikos – 37:53. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet trimis atsakė Dice ir rezultatas – 42:55. Šešis taškus pelnė Compensa ir skirtumas padidėjo iki devyniolikos – 42:61. Trylika tašku paeiliui sumetė Dice ir gale dar bandė atkurti intrigą, tačiau tam pritrūko laiko, tad Compensa išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu – 55:64.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Ugnius Būda (19, 37 naud. bal., 16 atk. kam., 6 išpr. pr.), Mindaugas Samuolis (13), Merūnas Visockis (11, 11 naud. bal., 5 per. kam.) taškų.

Pralaimėjusių gretose daugiausia taškų pelnė – Aurimas Cibulskis (26, 18 naud. bal., 13 išpr. pr.), Giedrius Ūkelis (9), Edgaras Šmitas (9) taškai.

"Compensa" nubloškė KK "Maybe ekipą" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 23:53 val.)"Compensa" po atkaklios kovos palaužė "Kauno Švogerių" ekipą (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:52 val.)"SK Mattas" palaužė "Dice" (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 03:36 val.)Dice po dramatiškos kovos palaužė KK Maybe ekipą (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 20:03 val.)BC „Straight“ palaužė „Dice“ ekipos pasipreišinimą (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 21:57 val.)"Compensa" savo aikštėje įveikė "Košmarą" (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Compensa" įveikė "Dice" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:34 val.)Elektrėnų senoji versmė paskutinę sekundę palaužė Compensą (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:28 val.)"Compensa" tik kėlinį priešinosi "Kulautuvai" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:59 val.)"Compensa" antroje rungtynių pusėje įveikė "Kulautuvą" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 00:09 val.)