Vijora vs Viešojo saugumo tarnyba (49:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Viešojo saugumo tarnyba“ įrodė savo pranašumą prieš „Vijorą“

2013 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 22:13 val., peržiūros: 1186

Lapkričio 6 dieną, 20.15 val., "Milikonių" vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Vijora" (šeimininkai) ir "Viešojo saugumo tarnyba" (svečiai). Abi komandos taiklių tritaškių serijomis pradėjo rungtynes, tačiau vėliau krepšininkų taiklumas išsiderino ir vyko nerezultatyvi, tačiau atkakli kova. Vistik "Viešojo saugumo tarnyba" svarbiausiais rungtynių momentais sužaidė tiksliau, susikrovė dviženklį pranašumą, bei laimėjo susitikimą rezultatu 49:58.

Rungtynes abi komandos pradėjo aktyviai, nors žaidėjams ne viskas gerai sekėsi, tačiau pirmąjį rungtynių kėlinį krepšininkai pasižymėjo ypač geru pataikymu metant tritaškius metimus. Neabejotinas lyderis šioje kategorijoje buvo "Viešojo saugumo tarnybos" žaidėjas M.Gilius, kuris atakavo neklysdamas – 4 iš eilės taiklūs metimai pirmąjame kėlinuke ir dar vienas tolimas šūvis antrojo kėlinuko pradžioje. Tuo tarpu "Vijoros" komandoje rankos taikluma pademonstravo L.Stirbys, kuris įmetė tris pirmuosius savo tritaškius, tačiau vėliau krepšininko taikiklis nusimušė. Deja, be tolimų metimų komandos daugiau kuo pasigirdi negalėjo, žaidėjai dažnai klydo, neišnaudodavo gerų progų atakuoti, o rezultatas augo labai lėtai. Prasidedant ilgajai pertraukai geresnėje situacijoje atsidūrė šeimininkai kurie turėjo nedidelį pranašumą ir pirmavo rezultatu 29:27.

Po ilgosios pertraukos esminių pasikeitimų nebuvo, tik dabar krepšininkai daugiau dėmesio skyrė metimams iš artimesnių distancijų, nes tritaškiai jau kurį laiką nekrito. "Vijoros" komandai sunkiai sekėsi rinkti taškus, žaidėjai kartais pataikydavo išties nelengvus metimus, bet visa tai nubraukdavo netaiklūs dvitaškiai iš po krepšio. Negana to šeimininkai prastai kovojo dėl atšokusių kamuolių, pradėjo klysti ir nepastebimai paleido varžovus tolyn. "Viešojo saugumo tarnybai" užteko sužaisti vieną gerą atkarpą ir komanda susikrovė gana solidų, maždaug dešimties taškų pranašumą. Kaip parodė tolimesnė rungtynių eiga šis pranašumas buvo pakankamai saugus ir nors "Vijora" susitikimo pabaigoje pakilo į lemiamą mūšį, bet net spausdami varžovus visoje aikštėje nesugebėjo sugražinti intrigos. Svečiai nebuvo labai drausmingi paskutinėmis minutėmis, bet turimo pranašumo užteko pergalei pasiekti. Rungtynės baigėsi rezultatu 49:58.

"Viešojo saugumo tarnyba" komandos trenerio A.Zadorožnyj komentaras po rungtynių: "labai smagu pasiekti pirmąją pergalę, bet komandos žaidimas tikrai nėra geras, krepšininkai kartu žaidžia tik trečia savaitė, vis dar koreguojame ekipos sudėti ir dažnai tenka eksperimentuoti. O mūsu varžovams linkime sėkmės kitose kovose".

"Vijora": Andrius Pusvaškis – 16 tšk., Leonas Stirbys – 11 tšk., Julius Gineika – 9 tšk.

"Viešojo saugumo tarnyba": Mindaugas Gilius – 28 tšk., Rafal Moro – 11 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Egidijus Kilbauskas – 8 tšk.

„Ekskomisarų biuras“ įrodė savo pranašumą prieš „Vijorą“ (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:29 val.)„ACME“ po atkaklios įrodė savo pranašumą prieš „Vijorą“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 21:50 val.)„Viešojo saugumo tarnyba“ nesunkiai nugalėjo „LESTO“ ekipą (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)Į rungtynes vėlavusi „Viešojo saugumo tarnyba“ varžovams priešinosi tik 2 kėlinius (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:05 val.)Įspūdingai tritaškius pataikiusi „Viešojo saugumo tarnyba“ sutriuškino „Autotoją & Ekodorą“ (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo prieš „Vijora“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 00:09 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vijorą“ (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Viešojo saugumo tarnybą“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Viešojo saugumo tarnybos“ tritaškių lietų (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:46 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ įveikė „Vijorą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:58 val.)