KTU vs IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo (64:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 27 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

Lygiaverčių varžovų kovoje sėkmė šypsojosi „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ krepšininkams

2013 spalio 27 d., Sekmadienis, 15:42 val., peržiūros: 1206

Spalio 27 dieną, 13.00 val., KTU Statybos ir Architektūros fakulteto sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "KTU" (šeimininkai) ir „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (svečiai). Rungtynės buvo labai atkaklios ir ne kartą keitėsi pirmaujanti komanda, o intriga išsilaikė viso susitikimo metu. Nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis akimirkomis, o šį kartą sėkmė buvo svečių pusėje, kurie pataikė labai svarbų metimą likus žaisti vos 4 sekundes. "KTU" per likusį laiką nesugebėjo surengti tikslios atakos ir pergalė atiteko „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandos žaidėjams, kurie laimėjo rungtynes rezultatu 64:65.

Rungtynių pradžioje kiek geriau sekėsi šeimininkams, kurie pataikė keletą nelengvų metimų, sėkmingai apsigynė, bei pasiekė nedidelį pranašumą. Abiejų komandų žaidėjai atrodė kiek apsnūdę, dažnai klydo, bet gana greitai pajautė žaidimo ritmą ir jau demonstravo daug kokybiškesnį krepšinį. Puikiai "KTU" gretose žaidė Vytautas Pliauga, kuris pasižymėjo protingais sprendimais abiejose aikštelės pusėse. Vistik šeimininkų persvara po kiek laiko ištirpo ir dabar aikštelėje vyko atkakli kova taškas į tašką. Iki pat ilgosios pertraukos rezultatas svyravo, bet tuomet taiklūs tritaškiai metimai išvedė šeimininkus į priekį ir leido jiems pirmauti rezultatu 36:31.

Po ilgosios pertraukos intriga vėl sugrįžo. Svečiai gana greitai išlygino skirtumą ir dabar aikštelėje vėl vyko kova dėl kiekvieno kamuolio. „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandai ne viskas sekėsi, žaidėjai dažnai klysdavo paprastose sitacijose, bet užtad komanda žaidė išties energingai ir tai suteikė jiems vilties. Paskutinis kėlinukas buvo tikras nervų išbandymas abiems ekipoms. Skirtumas visą laiką išliko minimalus, o artėjant paskutinėms, lemiamos akimirkoms abi komandos suprato, jog viską gali nulemti viena klaida, ar vienas taiklus metimas. Taigi paskutinės minutės metu abi komandos ne kartą jautė pergalę savo pusėje, o po taiklių baudos metimų "KTU" žaidėjai pirmavo vienu taškeliu, tačiau svečiai sugebėjo surengti rezultatyvią ataką ir likus žaisti 4 sekundes persvėrė rezultatą savo naudai. Šeimininkai dar desperatiškai bandė gelbėtis, bet metimas buvo netikslus ir dramatiška pergalė atiteko „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandai. Rungtynės baigėsi rezultatu 64:65.

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandos komentaras: "abi komandos nėra labai aukšto lygio, bet jų pajėgumas panašus, o mes šiandien susirinkom nepilnos sudėties, krepšininkai labai jaudinosi, o pergalę iš dalies nulėmė ir sėkmė".

"KTU": Vytautas Pliauga – 24 tšk. (5 perimt. kam.), Antanas Kilas – 18 tšk. (11 išpr. praž.), Mantas Makulavičius – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

"IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo": Martynas Kadakauskis – 12 tšk., Simonas Stanislovaitis – 12 tšk., Tautvydas Buzas – 11 tšk. (16 atk. kam.)

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ įveikė „Vijorą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:58 val.)„CallCredit“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.LT Kompiuteriai & Festo“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:46 val.)Po permainingos kovos pergale džiaugėsi „Saonio krepšinio centras“ nugalėję „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandą (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 00:48 val.)„Best 4 You“ po didžiosios pertraukos įrodė savo pranašumą prieš „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 17:02 val.)Visas rungtynes priekyje buvusi „Rapala“ nugalėjo „IT-Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 21:16 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Ekskomisarų Biurą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 17:44 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ neatsilaikė prieš „Topo Centro“ šešetuką (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:32 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 20:57 val.)"IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" nesulaukė pasipriešinimo iš "Eolto" (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 17:05 val.)„Eoltas“ susitikimo pabaigoje palaužė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 00:41 val.)