IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo vs Chemcentras (66:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 26 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Chemcentras“ rungtynių pabaigoje išplėšė neįtikėtiną pergalę

2014 spalio 26 d., Sekmadienis, 23:54 val., peržiūros: 1299

Sekmadienį, spalio 26 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" ir svečių "Chemcentro" ekipų. Beveik visas rungtynes priekyje buvę aikštės šeimininkai pačioje susitikimo pabaigoje sugebėjo iššvaistyti turėtą pranašumą ir per 5 sekundes atiduoti pergalę varžovams. 66:68 (13:14, 11:9, 27:17, 15:28).

Rungtynių pradžioje "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" iškart pabėgo į priekį ir įgijo devynių taškų pranašumą, tačiau "Chemcentras" taip pat neliko stovėti vietoje ir po sunkios pradžios sugebėjo atsitiesti bei surengti spurtą 0:10, kurio dėka perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įgijo minimalią persvarą. 13:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečių krepšininkai pataikė dar du tolimus metimus ir taip atitrūko septynių taškų skirtumu, tačiau jau iškart po to aikštės šeimininkai spurtavo ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Vėliau abi komandos dar apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, tačiau prieš ilgąją pertrauką minimalų pranašumą turėjo "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo". 24:23.

Po ilgosios pertraukos ir toliau sėkmingą puolime tęsė šeimininkai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dešimties taškų. Toliau abi komandos viena po kitos keitėsi trumpomis, bet rezultatyviomis atkarpomis. Vis tik, pastovų žaidimo tempą išlaikę aikštės šeimininkai sugebėjo prieš lemiamą rungtynių dalį įgyti vienuolikos taškų pranašumą. 51:40.

Jau rodėsi, kad nugalėtojas darosi aiškus, tačiau "Chemcentras" manė kitaip ir ėmė mažinti atsilikimą. Įpusėjus kėlinukui skirtumas tarp komandų buvo ištirpęs iki keturių taškų, tačiau šeimininkai neorėjo taip lengvai paleisti pergalės ir toliau rinko taškus. Vis tik, po kelių sėkmingų išpuolių ir taiklaus tolimo J.Eitmantavičiaus metimo likus penkioms sekundėms iki pagrindinio laiko pabaigos, rezultatas tapo lygus. Visi buvo nusiteikę pratęsimui, tačiau visai netikėtai lygioje vietoje suklydę šeimininkai prarado kamuolį, kuo puikiai pasinaudojo R.Mievičius, ir perėmęs kamuolį paskutinę sekundę pelnė du taškus, taip išplėšdamas pergalę savo komandai. 66:68.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Tomas Jonkus kalbėjo: "Iš tikrųjų buvo gana kvailokas nusiteikimas rungtynėms, atrodė, kad varžovai silpni, kad lengvai įveiksime – nei velnio taip nėra. Sezonas dar tik prasidėjo, varžovai yra nežinomi, bent jau man ir matyti, kad jie jau treniruojasi savo salėje, išlaikė gana gerą metimą ir pradžioje nutolo, todėl mes turėjome vargti, ir daug vargti ypač gynyboje. Reikėjo priversti žaidėjus sunkiai padirbėti ir pabaigoje gerai sužaidėme gynyboje. O pati pabaiga, kaip aš sakau, buvo "lucky lucky". Jau kai išlyginome rezultatą tritaškiu, galvojau, kad apsiginsim ir bus gerai, o čia dar gavome tokį šansą, na, tiesiog fantastika. Visi labai gerai pakovojo paskutines penkias minutes, už jas galima parašyti dešimtuką, na, o už kitas 35-ias minutes galiu teparašyti penketą. Norėtųsi, kad sezone visas rungtynes komanda žaistų taip, kaip žaidė šiandien paskutines penkias minutes".

"IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo": Martynas Kadakauskis – 17 tšk., Tomas Tirlikas – 15 tšk., Egidijus Kumža – 14 tšk. (8 rezult. perd.)

"Chemcentras": Mantas Kudirka – 29 tšk. (6 išpr. praž.), Rokas Misevičius – 19 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tomas Valaitis – 6 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Janas2014 spalio 26 d., 23:09 val.

V.Juciaus statistika suvesta T.Buzo vardu.

E.Čeko statistika suvesta E.Girčio vardu.

„KAMS“ rungtynių pabaigoje atsibudo ir išplėšė pergalę (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Chemcentras“ iškovojo sunkią pergalę (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:24 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:55 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Chemcentrą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 01:02 val.)„Chemcentras“ kiek netikėtai paguldė ant menčių „Kauno Tiltus“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:36 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno grūdus“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 23:53 val.)„Dentist Team“ pasiekė pergalę įspūdinga persvara (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Chemcentras“ po didžiosios pertraukos nesuspėjo paskui „Baubilą“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:33 val.)Visas rungtynes pirmavę ,,Vieningo Kauno“ komanda iškovojo penktąją pergalę iš eilės.(73:89) (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 23:21 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „ACME“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 21:00 val.)