Sparta vs Rind (74:66)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 04 d., Antradienis, 19:45 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ po atkaklios kovos įveikė „Rind“ ekipą

2014 lapkričio 04 d., Antradienis, 23:34 val., peržiūros: 1084

Lapkričio 4 dieną, Milikonių vidurinėje mokykloje įvyko "C" lygos varžybos tarp "Sparta" (šeimininkai) ir "Rind" (svečiai) ekipų. Rungtynes pradėdami prastai, "Sparta" antrajame kėlinyje atsigavo, o antrojoje rungtynių pusėje mažais žingsniais artėjo pergalės link. Šeimininkai apgynė savo tvirtovę laimėdami rungtynes rezultatu 74:66.

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo šeimininkams, kurie sužaidus porą minučių turėjo trapų dviejų taškų atotrūkį. Tačiau po to sekė sėkmingas svečių spurtas, kurį jie laimėjo 0:11 bei įgavo solidžią devynių taškų persvarą. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė lygiai, o po pirmojo kėlinio "Rind" pirmavo tais pačiais devyniais taškais – 15:24. Antrasis kėlinys nesėkmingai susiklostė svečių ekipai, kuriems šis ketvirtis buvo didžiulis košmaras. Galima sakyti, jog visas šitas kėlinys buvo ilgas "Spartos" komandos spurtas. Šeimininkai laimėjo atkarpą 16:2 bei taip persvėrė rezultatą, o po to pridėjo dar penkis taškus, kuomet varžovai įmetė keturis. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 36:30.

Trečiajame kėlinyje vėl gyviau atrodė šeimininkai, kurie pradėjo kėlinį pelnydami aštuonis taškus paeiliui bei taip susikrovė jau keturiolikos taškų pranašumą. Įpusėjus kėliniui "Rind" ekipa stabilizavo situaciją ir komandos žaidė taškas į tašką. Kiek geriau kėlinuko pabaigą sužaidę svečiai apkarpė varžovų pranašumą. Po trijų kėlinių rezultatas 58:47. Lemiamą ketvirtį vėl sėkmingiau pradėjo "Spartos" vyrai, kurie padidino savo atotrūkį iki penkiolikos taškų. Vėliau komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, o įpusėjus kėliniui vienas "Spartos" lyderių R.Talevičius užsidirbo penktąją asmeninę pražangą. Po šios netekties "Rind" ekipa griebė jautį už ragų ir laimėjo atkarpą 4:14 ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų ir į rungtynes grįžo intriga. Visgi, sėkmingiau gynyboje ir puolime atidirbę šeimininkai išsaugojo pranašumą savo rankose bei šventė pergalę rezultatu 74:66.

Sparta: Giedrius Prabulis – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Robertas Talevičius – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Renatas Dabašinskas – 14 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Antanas Kilas – 13 tšk. (5 išpr. praž.)

Rind: Airidas Tkačiovas – 26 tšk. (5 perimt. kam.), Andrius Žvaliauskas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Julius Demenius – 10 tšk.

"Spartos" treneris nedaugžodžiavo ir tiesiog pasidžiaugė komandos pergale: "Džiaugiamės pergale. Kažkaip netikėtai vėl sunkios rungtynės papuolė. Tikimės, kad "įeisim" į savo žaidimą ir ateityje seksis lengviau".

„Aleksotas“ po sunkios kovos įveikė „Rind“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 00:57 val.)„Darbiečiai“ be didesnio vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 17:09 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Compensa“ ekipą. (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:56 val.)„Sparta“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:59 val.)„Partizanas“ nesunkiai įveikė „Spartą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 17:17 val.)„Sparta“ nepaliko vilčių BK „Centre“ komandai. (2014 spalio 21 d., antradienis, 23:30 val.)„Compensa“ palaužė „Rind“ krepšininkus (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:57 val.)„Sparta“ nesugebėjo pasipriešinti „SK Neveronių“ ekipai (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 06:55 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lituanica“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 22:37 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Košmarą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 19:26 val.)