A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt vs Akademija (50:74)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 08 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Akademija“ be didesnio vargo susitvarkė su „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“

2015 sausio 09 d., Penktadienis, 00:11 val., peržiūros: 1134

Sausio 8 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių "A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt" ir svečių "Akademija". Prieš šį susitikimą šeimininkai savo sąskaitoje turėjo 8 pergales ir 4 pralaimėjimus, o svečiai 9 pergales ir 2 pralaimėjimus.

Nuo pat rungtynių pradžios dominavo "Akademija". Per pirmąsias 8 minutes praleidę tik 2 taškus, o patys pelnę 18 laimėjo ketvirtį rezultatu 18:6. Verta paminėti ir tai, jog per pirmąsias 10 minučių, net 11 atšokusių kamuolių sugebėjo atkovoti Robertas Trepočka.

Antrajame ketvirtyje tendencija nesikeitė. Dar aukštesnę pavarą įjungę svečiai šiame ketvirtyje surengė 15:4 atkarpą ir dar nesužaidus net pusę rungtynių, jau turėjo 23 taškų pranašumą. Prie to labai prisidėjo jau minėto Roberto Trepočkos, bei Tado Jankevičiaus duetas, kurie po krepšiais tiesiog karaliavo. Sužaidus 20 rungtynių minučių, aiškią persvarą turėjo "Akademija" (40:18).

Svečiai po ilgosios pertraukos įvykių neforsavo ir pradėjo šį ketvirtį sausa atkarpa 7:0 ir įgijo rekordinę 29 taškų persvarą. Po to spurto "Akademija" leido sau atsipalaiduoti ir sužaidė, galima sakyti apylygų ketvirtį, kuris baigėsi rezultatau 21:17, pastarųjų naudai.

Paskutinysis kėlinukas abejoms ekipoms buvo tik formalumas. Matydamas, jog šiose rungtynėse baigtis aiški, svečių treneris Linas Juknys leido daugiau pažaisti epizodinį vaidmenį atliekantiems žaidėjams ir netgi sau. Galutinis rungtynių rezultatas 74:50 "Akademija" naudai.

Po susitikimo "Akademija" treneris Linas Juknys kalbėjo: "Nusiteikėme nuo pirmų rungtynių minučių įveikti priešininkus ir pradėjom nuo gynybos. Pasiteisino varžybų planas, tad ir paeksperimentavom. Priešininkų tikrai nenuvertinam, stipri komanda. Jeigu išeisi nesusikaupęs, tai gali greitai būti nuleistas ant žemės. Svarbiausia, kad komanda atgauna susižaidimo įgūdžius po naujųjų metų pertraukos. Esminis dalykas yra tas, jog komanda rodo kovingumą, kurį dedikuojame toje nelemtoje "Savi" salytėje iki sezono pabaigos iš rikiuotės iškritusiam Vytautui Bunikiui".

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Marius Satkevičius – 12 tšk., Edgaras Baukys – 10 tšk., Saulius Pakalniškis – 10 tšk.

Akademija: Robertas Trepočka – 15 tšk. (25 atk. kam.), Aurimas Juozapaitis – 13 tšk., Tadas Jankevičius – 12 tšk., Vaidas Stalerūnas – 12 tšk.

„Darbiečiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Straight“ nesunkiai įveikė A.S.K. „Persvarą“ & Orca.lt (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 23:34 val.)„Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 02:08 val.)„Dumblas“ nesulaukė didelio pasipriešinimo iš A.S.K. „Persvara & Orca.lt“ ekipos. (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 15:26 val.)„Lietuviški patiekalai“ vos neužbaigė „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ sezono (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:36 val.)Pirmą kėlinį pramiegojusi „Akademija“ per likusius įrodė savo pranašumą prieš A.S.K. „Persvarą & Orca.lt“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidę „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 17:04 val.)„Akademija“ neturėjo vargo su „Naujokais“. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 14:36 val.)„Akademija“ nugalėjo „Kauno Rami“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:24 val.)Permainingose rungtynėse „A.S.K. Persvara & Orca.lt“ palaužė „Šilainius ‒ 2“ (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:52 val.)