UNITED vs ICE (98:70)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 27 d., Šeštadienis, 18:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

Nervingose varžybose „United“ nesunkiai iškovojo pergalę

Lyderis
2010 vasario 27 d., Šeštadienis, 22:25 val., peržiūros: 4857
Šeštadienio vakarą „C“ grupės lyderiai „United“ savo aikštelėje priėmė „ICE“ krepšininkus. Rungtynės prasidėjo labai įtemptai ir žadėjo labai aukšto lygio krepšinį. Antrasis kėlinys pademonstravo kodėl „United“ komanda žygiuoja be pralaimėjimų. Puikiai sužaidę antrąjį ketvirtį šeimininkai po ilgosios pertraukos žaidė atsipalaidavę ir iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 98:70.

Pirmasis ketvirtis sėkmingiau prasidėjo šeimininkų komandai. Jie pirmieji atidarė savo taškų sąskaitą. Tačiau persvara tarp komandų išsilaikė neilgai. Kėlinio viduryje svečiai perėmė iniciatyvą ir atitrūko nuo varžovų (7:11).Įpusėjus ketvirčio laikui „United“ sumažino deficitą iki minimumo (10:11). Likusį laiką komandos žaidė taškas į tašką. Paskutinėmis akimirkomis „ICE“ komanda pataikė tolimą metimą ir pirmąjį ketvirtį užbaigė turėdami minimalią persvarą 19:20.

Antrame kėlinyje prabilo magiškasis „United“ gynėjų dvejetas (L.Vėlavičius, R.Simanavačius). Suaktyvinę savo gynybą ir puikiai pataikydami tolimus metimus šeimininkai sugebėjo susikrauti 18 taškų persvarą (44:26). Antroje ketvirčio pusėje svečiai ir toliau nesugebėjo sustabdyti varžovų puolimo. Po šio kėlinio jų deficitas išaugo iki 23 taškų 58:35 (39:15).

Trečiame kėlinyje žaidimas vėl kiek išsilygino , tačiau įtampa ir toliau išliko. Praėjus vos kelioms minutėms po grubios pražangos aikštės viduryje kilus susistumdymui technine pražanga buvo nubausti M.Tauras („United“) ir „ICE“ komandos treneris J.Jonkus. Kiek nurimus aistroms komandos toliau tesė rungtynės. Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 21 taškai 80:59 (22:24).

Paskutinis kėlinys buvo tik formalumas. „United“ sumažino tempą ir žaidė atsipalaidavę. „ICE“ komanda taip pat susitaikė su pralaimėjimu , tačiau žaidė vis tiek nervingai ir susikaupę. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 98:70 (18:11). „United“ iškovojo 9 pergalę ir toliau išlieka vienintele nepralaimėjusia komanda antrajame rate „C“ grupėje.

Po varžybų pakalbintas „United“ treneris buvo nusiteikęs linksmai ir apie varžybas komentuoti atsisakė , tačiau šią pergalę padovanojo vienam iš komandos auklėtinių-Taurui , kuris vakar atšventė savo 22 gimtadienį.

"United" : R.Simanavičius 45 , L.Vėlavičius 21, M.Gelažnikas 16 (10 atk.kam, 11 išprovokuotos pražangos).
"ICE" : T.Venslauskas 17 , E.Daunora 13.
Dar viena įtikinama "United" ekipos pergalė (2010 vasario 16 d., antradienis, 23:47 val.)Po intriguojančios ir nervingos pabaigos "Ice" iškovojo minimalią pergalę (2009 gruodžio 15 d., antradienis, 20:50 val.)„United“ tik po sunkios kovos palaužė „Kėdainius“ (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 21:30 val.)Magiškasis „United“ trejetas komandai nulipdė kelią į pusfinalį (2010 kovo 27 d., šeštadienis, 22:49 val.)II ture "United" ir toliau "skina" pergales (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 22:00 val.)„United“ toliau triuškina varžovus ir gerina lygos rekordus (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:47 val.)“United” nepasigailėjo “Colts” ekipos (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 16:46 val.)"ISM" varžybų pabaigoje išsaugojo įgytą persvarą ir nugalėjo "ICE" (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 21:57 val.)"United" turėjo gerokai pavargti dėl pergalės (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 15:36 val.)Nesunki "Ice" pergalė (2009 gruodžio 06 d., sekmadienis, 20:38 val.)