Grizliai vs ICE (94:84)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 04 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

„Grizliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ ekipą

2016 vasario 05 d., Penktadienis, 00:14 val., peržiūros: 1442

Vasario 4 dieną, Šv. Pranciškaus gimnazijoje vyko C lygos, reguliariosios L pogrupio rungtynės tarp vietos „Grizlių“ ir svečių „ICE“. Pirmasis kėlinys buvo rezultatyvus ir apylygis, po kurio minimaliai pirmavo svečiai – 23:22. Antrame kėlinuke komandos toliau neleido viena kitai nutolti ir po pirmosios rungtynių pusės tik dviejų taškų persvara pirmavo „ICE“ krepšininkai – 45:43. Trečiame kėlinuke, šeimininkai sugebėjo spurtuoti ir atsiplėšti nuo varžovų – 71:64. Paskutiniame kėlinyje, šeimininkai sugebėjo išlaikyti turėtą persvarą ir šventė pergalę rezultatu 94:84.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiai ir minimaliai pirmavo šeimininkai (10:9), tačiau netrukus rezultatas tapo lygus (12:12). Toliau kelių minučių bėgyje komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis ir toliau vyravo lygybė (16:16). Kėlinukui baiginėjantis į priekį buvo išsiveržusi „Grizlių“ ekipa (22:19), tačiau nedidelis svečių spurtas 4:0 leido jiems po pirmų dešimties minučių pirmauti 23:22.

Antrojo kėlinuko pirmoje dalyje rezultatas tarp komandų išsilygino ir kaip pirmojo kėlinuko pradžioje komandos gana ilgai išlaikė lygybę ir rezultatas buvo lygus net 4 kartus. Iki kėlinuko pabaigos tai viena, tai kita komanda keitėsi pirmaujančiosios vaidmenimis, o dėka kėlinį baigusio R. Rakausko taiklaus metimo, po pirmosios rungtynių dalies priekyje buvo „ICE“ krepšininkai.

Nuo pat kėlinuko pradžios kaip ir įprasta šiose rungtynėse nei viena komanda negalėjo nutoli viena nuo kitos ir didžiąją kėlinuko dalį rezultatas buvo lygus ir tik ketvirčio pabaigoje kelių rezultatyvių atakų dėka šeimininkai sugebėjo susikrauti rekordinę persvarą šiose rungtynėse – 71:64.

Nors paskutiniame ketvirtyje šeimininkai ir buvo išsiveržę į priekį (84:82), tačiau daugiau taškų rungtynėse pelnyti nesugebėjo, o tuo pasinaudoję šeimininkai spurtavo 12:0 ir galingai baigė rungtynes – 94:84.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris sakė: „Pergalę, manau, lėmė mūsų susižaidimas. Jau kelias rungtynes iš eilės susirenkame beveik visi, o tai jautėsi žaidžiant. Pirmoje rungtynių dalyje nepataikėme tritaškių, o antroje dalyje atsirišo krepšys ir tas leido mums stipriau išsiveržti į priekį“

Grizliai: Martynas Valaitis – 39 tšk. (12 atk. kam.), Arūnas Budrys – 28 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Mantas Valatkevičius – 10 tšk.

ICE: Ernestas Ramanauskas – 29 tšk., Kęstutis Petrauskas – 26 tšk., Ritauras Rakauskas – 13 tšk. (16 atk. kam.), Dainius Narkevičius – 12 tšk.

Grizliai rungtynių pabaigoje palaužė Dumblas ekipą (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 18:10 val.)„ICE“ komanda tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno Rami“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 23:50 val.)Blankiai puolę „Grizliai“ turėjo pripažinti „Ice“ pranašumą (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:09 val.)„Grizlių“ penketukas neatsilaikė prieš „BuyPCgame.eu“ komandą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:49 val.)Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„Grizliai“ vos išnėšė sveiką kailį rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 spalio 23 d., penktadienis, 01:06 val.)Renesansas ketvirtajame kėlinuke leido „Grizliams“ palaužti „BuyPCgame.eu“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Grizliai“ antrąjį C lygos etapą pradėjo dramatiška pergale prieš „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ privertė „ICE“ ekipą patirti pirmąjį pralaimėjimą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:10 val.)Ketvirtame kėlinyje „Grizliai“ įveikė „VU KHF“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 16:35 val.)