CELSIS vs JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS (68:61)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 29 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

"Celsis" šventė pergalę namuose

2012 vasario 29 d., Trečiadienis, 22:42 val., peržiūros: 1803

Trečiadienį (02.29), Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi D pogrupio komandos „Celsis“ (šeimininkai) ir „Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas“ (svečiai) ekipos. Pirmoje rungtynių pusėje susikrautą didelę persvarą iššvaistę šeimininkų komandos krepšininkai pasiekė sunkią pergalę rungtynių pabaigoje. Rungtynių rezultatas – 68:61 (24:10, 16:16, 7:18, 21:17).

Pirmą kėlinuką šeimininkai pradėjo I. Masteikos tritaškiu. Jau kitoje atakoje svečiai atsakė J. Kajoko dvitaškiu, tačiau vėliau jų žaidimas tarsi sustojo. Šeimininkai sužaidė atkarpą 6:0, jos iniciatorius buvo G.Pečkaitis, o po vieno taiklaus M. Didžiulio dvitaškio šeimininkai surengė dar vieną spurtą 16:0, šį kartą daugiausiai prie geros atkarpos prisidėjo E.Bakūnas pelnęs 8 taškus. Skirtumas išaugo iki 20 taškų. Tik kėlinio pabaigoje du taiklūs M. Balkaus tritaškiai leido svečiams sumažinti skirtumą iki 14 taškų. Rezultatas po kėlinio – 24:10.

Antrajame ketvirtyje komandos žaidė lygiai, tačiau tai buvo naudingiau šeimininkams, kurie turėjo susikrovę nemažą pranašumą. Kėliniui įpusėjus šeimininkams buvo pavykę padidinti persvarą iki 21 taško, tačiau kėlinio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidė svečiai ir sumažino skirtumą iki tų pačių 14 taškų. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 40:26.

Trečią ketvirtį svečiai pradėjo kur kas užtikrinčiau. Po dviejų taiklių V. Sveikatos ir J. Kajoko dvitaškių skirtumas sumažėjo iki 10 taškų. Tada du taškus pridėjo šeimininkų aukštaūgis E.Pietaris. Tačiau svečiai surengė spurtą 0:11 ir sumažino skirtumą iki minimumo. Daugiausiai prie to prisidėjo A.Burneika pelnęs 5 taškus, M.Balkus pridėjo 4. Vėliau šeimininkai G. Pečkaičio tritaškio dėka padidino skirtumą iki 4 taškų. O po E. Bakūno dvitaškio skirtumas buvo šoktelėjęs ir iki 5 taškų, tačiau kėlinio pabaigoje svečiams pavyko jį sumažinti iki 3. Rezultatas po ketvirčio – 47:44.

Lemiamą ketvirtį komandos žaidė taškas į tašką. Kėliniui įpusėjus V.Raudonis ir M.Didžiulis apsikeitė taikliais tritaškiais ir tarp komandų vėl buvo minimalus skirtumas. J. Kajoko dvitaškis likus žaisti kelias minutes buvo išvedęs svečius į priekį, tačiau tada šeimininkai spurtavo 6:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Komandas skyrė 5 taškai. Laikui einant į pabaigą M.Balkus smeigė dar vieną tritaškį ir sumažino skirtumą iki 2 taškų. Likus žaisti 30 sekundžių šeimininkai turėjo kamuolį savo rankose. Jų metimas skriejo pro šalį, o svečiams nepavyko atsikovoti kamuolio, jis paliko aikštę nuo jų rankų. Šeimininkams pavyko tiksliai išmesti kamuolį iš užribio. Gavęs gerą perdavimą E.Pietaris pelnė 2 taškus su pražanga. Svečiai dar bandė gelbėtis mesdami tritaškius, tačiau jie buvo netaiklūs. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 68:61.

Po rungtynių „Celsis“ komandos treneris, Gediminas Pečkaitis sakė: "Ne visi susirinkom. Pradžioj gerai sekėsi greitas puolimas, todėl susikrovėm pranašumą, o antroje pusėje jie pradėjo spėti grįžti į gynybą. “

„Juozo Vitkaus Inžinerijos Bataliono“ komandos treneris, Martynas Balkus sakė: „Galima sakyti čia pas mus žaidė trečia sudėtis. Negausiai susirinkom, nes visiems kursai, pratybos, todėl žaidėjai negalėjo atvykti. Pradžioje netaikėm tritaškių ir paleidom juos į priekį.“

Šeimininkų komandoje pasižymėjo Edvardas Bakūnas 20 tšk., Gediminas Pečkaitis 17 tšk. (6 rez. perdavimai), Edgaras Pietaris (16 atkovotų kamuolių) ir Vidas Raudonis po 11 tšk.

Svečių gretose išsiskyrė Martynas Balkus 21 tšk. (5 rez. perdavimai), Juozas Kajokas 16 tšk. (15 atkovotų kamuolių), Mantas Didžiulis 14 tšk.

"Celsis" metus užbaigė pergalingai (2011 gruodžio 28 d., trečiadienis, 22:09 val.)"Celsis" įveikė "Dentist team & World Couture" (2011 gruodžio 21 d., trečiadienis, 20:55 val.)"Celsis" sensacingai parklupdė "Lietuvos dujas" (2011 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:23 val.)"ESS ĮSP & VP Santermita" įsirašė pergalę į savo sąskaitą (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:56 val.)"Celsis" nesunkiai įveikė "Viči banzai" (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" pasiekė sunkią pergalę (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:38 val.)"Celsis" po pratęsimo įveikė "Kautrą & Currus ir Dariaus baldus" (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 22:02 val.)"Envilt/Talga & BIG" iškovojo nelengvą pergalę (2011 spalio 21 d., penktadienis, 23:53 val.)„Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas“ iškovojo sunkią pergalę (2012 sausio 27 d., penktadienis, 21:28 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" išsprogdino "Ryterna" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 22:21 val.)