Aonas vs LCP KK „Ragai“ (59:74)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 02 d., Sekmadienis, 10:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Keturiese žaidę LCP KK „Ragai“ nugalėjo „Aoną“

2014 vasario 02 d., Sekmadienis, 16:41 val., peržiūros: 1304

2014 vasario 2 dieną, C lygos rungtynėse, Šančių vidurinėje mokykloje susitiko šeimininkai "Aonas" ir svečiai LCP KK „Ragai“. Svečiai susirinko tik keturiese, tad priregistravo tikriausiai jauniausią žaidėją C lygos istorijoje. Jam buvo tik 5,5 metų :) Po išmesto ginčo kamuolio, šis jaunasis krepšininkas patyrė traumą ir jo komandos draugai liko žaisti keturiese prieš penkis. Pirmasis kėlinys iš karto šeimininkus pasiuntė į "nokdauną" ir po jo LCP KK „Ragai“ buvo priekyje – 9:22. Antrasis kėlinys dar buvo sėkmingesnis svečiams, kurie po dviejų kėlinių buvo priekyje dvidešimtis taškų skirtumu – 21:41. Per trečią kėlinį šeimininkai priartėjo tik dviem taškais, tad po trijų dar turėjo aštuoniolikos taškų deficitą – 39:57. Ketvirtasis kėlinys jau nieko nepakeitė ir LCP KK „Ragai“ iškovojo šeštą pergalę per septynis mačus, o "Aonas" patyrė penktą pralaimėjimą paeiliui – 59:74.

Rungtynės prasidėjo dviem M. Zabielos taškais, o tuomet dvylika taškų be atsako surinko svečiai ir jie jau priekyje dviženkle persvara – 2:12. Dar du taškus pelnė Matas Zabiela, o dar šešiais taškais atsakė LCP KK „Ragai“ ir rezultatas – 4:18. Tritaškį smeigė Grant Aleksa, o dviem atsakė Viktoras Žukauskas ir rezultatas – 7:20. Kėlinys užsibaigė komandoms apsikeitus po du taškus ir po pirmo kėlinio – 9:22.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiais svečių taškais, o tuomet komandos apsikeitė dar po keturis ir rezultatas – 13:30. Du taškus su pražanga pelnė Giedrius Stankevičius, o komandos apsikeitė po du taškus – 18:32. Penkis taškus iš eilės surinko Viktoras Žukauskas, o tritaškiu atsakė Darius Dijokas ir rezultatas buvo – 21:37. Kėlinys baigėsi LCP KK „Ragai“ komandos keturiais taškais ir po dviejų kėlinių - 21:41.

Trečio kėlinio pradžia buvo puiki svečių komandai, kurie laimėjo atkarpą 2:12 ir susikrovė trisdešimties taškų pranašumą – 23:53. Keturiolika taškų be atsako surinko "Aonas" ir jau jie sumažino atsilikimą iki šešiolikos – 37:53. Iki ketvirčio pabaigos keturis taškus surinko svečiai, o dviem atsakė šeimininkai ir po trijų kėlinių – 39:57.

Ketvirtasis kėlinys jau intrigos neatnešė, laikas vis mažėjo, o skirtumas nemažėjo tokiu tempu, kokio norėjo "Aono" komanda ir LCP KK „Ragai“ laimėjo rungtynes rezultatu – 59:74.

Aonas: Giedrius Stankevičius – 21 tšk. (10 atk. kam.), Matas Zabiela – 16 tšk., Darius Dijokas – 13 tšk.

LCP KK „Ragai“: Viktoras Žukauskas – 43 tšk. (51 naud. balas ,7 rezult. perd., 5 perimt. kam., 10 išpr. praž.), Martynas Janonis – 16 tšk. (21 atk. kam.), Mindaugas Kazikaitis – 12 tšk.

LCP KK „Ragai“ antrąkart palaužė „Sportiją“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 01:36 val.)LCP KK „Ragai“ nesunkiai įveikė „Fenixa“ (2014 sausio 16 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Fenixą“ (2013 spalio 26 d., šeštadienis, 00:49 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ragai“ įveikė „Milovaną“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 23:33 val.)„LCP KK „Ragai“ neprilygo „Veiverių Amberiui“ (2014 kovo 23 d., sekmadienis, 15:11 val.)Keturiese rungtynes baigę "Fenixo" žaidėjai neprilygo LCP KK „Ragų“ ekipai (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)LCP KK „Ragai“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš „Savų“ (2014 vasario 11 d., antradienis, 21:12 val.)Kauno „Švogeriai“ palaužė LCP KK „Ragai“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 21:47 val.)LCP KK „Ragai“ be didelio vargo įveikė „Milovano“ komandą. (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 23:58 val.)„Savi“ turėjo pripažinti LCP KK „Ragų“ pranašumą (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 00:46 val.)