KMAIK vs Komanda X (75:74)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš „Komandos X“ rankų.

2016 sausio 26 d., Antradienis, 00:27 val., peržiūros: 1165

Pirmadienį, sausio 25 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ rungtynės, kuriose susitiko „KMAIK“ ir „Komanda X“ ekipos. Rungtynes komandos pradėjo apylygiai, po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo lygus – (24:24). Antrame kėlinyje šiek tiek geriau pavyko sužaisti svečių ekipai, kuriai po dviejų kėlinių įsiveržė į priekį rezultatu – (35:37). Trečiasis kėlinys kiek geriau susiklostė šeimininkams, bet priekyje vis dar buvo svečiai – (55:56). Ketvirtame kėlinyje komandos toliau žaidė taškas į tašką ir tik paskutinėmis sekundėmis tiksliau sužaidę "KMAIK" ekipa įsiveržė į priekį ir laimėjo rungtynes rezultatu – (75:74).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "KMAIK" ekipos pelnytais 2 taškais, sekančioje atakoje savo pirmuosius taškus pelnė "Komanda X" ekipa ir sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo lygus – (2:2). Sužaidus dar 4 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko šiek tiek atitrūkti nuo savo varžovų – (17:10). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko sužaisti šiek tiek geriau ir pirmasis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu – (24:24).

Antrasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus. Pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai, kurie sužaidus apie minutę pelnė 4 taškus iš eilės – (28:24). Vėliau sekė "Komandos X" laimėta atkarpa – (0:5), po kurios pirmaujanti ekipa vėl pasikeitė – (28:29). Sužaidus dar apie 3 kėlinio minutes rezultatas tarp komandų toliau buvo lygus – (33:33). Visgi kėlinį geriau pavyko užbaigti svečiams, kurie laimėjo paskutinių 3 minučių atkarpa – (2:4) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (35:37).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Komandos X" tolimu metimu, po kurio skirtumas tarp komandų pirmą kartą šoktelėjo iki 5 taškų – (35:40). Sužaidus dar 2 minutes komandos toliau keitėsi tiksliomis atakomis, bet skirtumas tarp komandų išliko toks pats – (40:45). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko spurtuoti – (9:2) ir pirmaujanti ekipa vėl pasikeitė – (49:47). "KMAIK" ekipai ilgai pirmauti neteko. Jau sekančioje atakoje svečiai vėl įsiveržė į priekį ir daugiau nepaleido iniciatyvos iš savo rankų. Trečiais kėlinys baigėsi rezultatu – (55:56).

Ketvirtasis kėlinys kiek geriau prasidėjo svečių ekipai, kuriai sužaidus 3 minutes pavyko vis dar pirmauti – (60:63). Vėliau šeimininkų ekipai tolimu metimu pavyko išlyginti rezultatą - (63:63). Prabėgus dar 4 minutėms ir kėliniui įpusėjus komandos žaidė taškas į tašką. Likus žaisti nepilnas 2 minutes rezultatas tarp komandų buvo lygus – (70:70). Per likusį laiką užvirė nuožmi kova, svečiams buvo pavykę persverti rezultatą, bet sekančioje atakoje šeimininkai jį vėl persvėrė savo naudai – (73:72). Likus žaisti apie 18 sekundžių svečiams buvo pavykę įsiveržti į priekį – (73:74). Likusio laiko "KMAIK" ekipai užteko, kad surengtu tikslią ataką ir likus žaisti 2 sekundes šeimininkai vėl įsiveržė į priekį – (75:74). Per paskutines 2 sekundes svečiai dar bandė surengti ataką, bet išmestas sudėtingas metimas skriejo pro šalį ir "KMAIK" ekipa išlaikė minimalią persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (75:74).

KMAIK: Gražvydas Mockus – 28 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Imantas Šturma – 23 tšk., Šarūnas Lukošius – 14 tšk. (19 atk. kam.)

Komanda X: Lukas Klangauskas – 34 tšk. (7 išpr. praž.), Ernestas Kalinskas – 14 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mantas Gumbaravičius – 13 tšk.

„KMAIK“po įnirtingos kovos išsivežė pergalę iš „Kauno NTI ‒ PN“ valdų (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:40 val.)A. Jurkevičiaus metimas paskutinę rungtynių sekundę ne tik išplėšė pergalę „Komanda X“ ekipai, bet ir atvėrė kelią į atkrintamąsias (2016 vasario 23 d., antradienis, 22:43 val.)„BuyPCgame.eu“ po didžiosios pertraukos išsprendė reikalus su „Komandos X“ penketuku (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 23:36 val.)„KMAIK“ ekipa užtikrintai nugalėjo „Compensa“ ir žengia toliau (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Green Death“ iškovojo lengvą pergalę rungtynėse prieš „Komandą X“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:22 val.)Pranašumą iššvaistę „Ragai“ išsaugojo pergalę prieš „Komandą X“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„KMAIK“ iškovojo nelengvą pergalę Elektrėnuose. (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:12 val.)„Elektrėnai“ ketvirtajame kėlinyje privertė pasiduoti „Komanda X“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 15:48 val.)„KMAIK“ ekipa namuose įveikė „Compensa“ krepšininkus (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 21:47 val.)„KMAIK“ namuose palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)