Pazintysxxx.com vs Vilniaus kolegija (86:67)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Šilo g. 5a, Vilnius, LT-10322

Vilniaus zonos Elito lygos starte ‒ užtikrinta „Pazintysxxx.com“ pergalė prieš „Vilniaus kolegiją“ 86:67

2013 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 22:28 val., peržiūros: 2081

Lietuvos Elito lygos rungtynėse sekmadienio, lapkričio 10-osios vakarą įspūdingą sudėtį turinti "Pazintysxxx.com" komanda be didesnio vargo rezultatu 86:67 (23:22; 21:13; 23:22; 19:10) įveikė "Vilniaus kolegijos" jaunimą.

Mačą tolimu trijų taškų vertės metimu pradėjo M. Žilinskas, tačiau tuo pačiu jau netrukus atsakė ir L.Kirlys. Susitikimo pradžia žadėjo atkaklią kovą taškas į tašką (7:7). M. Staniulio tritaškis išvedė "Vilniaus kolegiją" į priekį, tačiau iki ketvirčio pabaigos likus keturioms minutėms perėmęs kamuolį efektingu dėjimu ataką užbaigė E.Ruzgas. Ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis, pirmavo tai viena, tai kita komanda. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių – 23:22 priekyje "Pazintysxxx.com".

Antrojo kėlinio pradžioje "Pazintysxxx.com" komandai pavyko staigiai atitrūkti, o E. Ruzgo dvitaškis persvarą jau netrukus padidino iki 10-ies taškų. Vaizdas aikštelėje ne itin patiko "Vilniaus kolegijos" treneriui S. Radziuliui, kuris paprašė minutinės pertraukėlės. Įpusėjus ketvirčiui užvirė ne tik aštri kova, bet ir emocijos. Technine pražanga nubaustas Š.Sliesoraitis, o A. Juknevičiaus tritaškis svečių deficitą sumažino iki 5-ių taškų 38:33. Tiesa, apsiginti pastarajai ekipai nesisekė, tad "Pazintysxxx.com" ir vėl atitrūko. Po dviejų kėlinių – 44:35.

Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir po didžiosios pertraukos, jaunimas nerado priešnuodžio stabdant patyrusius "Pazintysxxx.com" žaidėjus, o pastaroji ekipa išlaikė dviženklę persvarą. Tačiau jau visai netrukus taiklus L. Bankietos tolimas metimas privertė "Pazintysxxx.com" trenerį paprašyti minutinės pertraukėlės, po kurios nesportine pražanga buvo nubaustas V.Urniežius. Pažymėtina, jog L.Kirlys šiame mače išprovokavo 10 pražangų ir sumetė 11 baudos metimų iš 15-os. Po trijų kėlinių – 67:57.

Pirmąsias dvi lemiamojo ketvirčio minutes nė vienai ekipai nepavyko pelnyti taškų. Tiesa, jau netrukus itin sėkmingą atkarpą sužaidė J.Jurgo, pelnęs 6 taškus iš eilės. "Vilniaus kolegijos" žaidėjai dalino netikslius perdavimus bei didino skaičių ties klaidų grafa, o tuo tarpu "Pazintysxxx.com" – ties taškų. Šeimininkai staigiai padidino persvarą iki 20-ies taškų (77:57), o "Vilniaus kolegija" pirmuosius taškus pelnė tik antroje kėlinio pusėje. Norint pasipriešinti "Pazintysxxx.com" ekipai to nepakako – rezultatu 86:67 šeimininkai įveikė "Vilniaus kolegiją" bei į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę Lietuvos Elito lygoje 2013-2014 metų sezone.

Ignas Bakėjus, "Pazintysxxx.lt":

Pergalės priežastis – akivaizdi. Šį sezoną surinkome galingą sudėtį. Žinoma, startavome ne pilnu pajėgumu, kadangi tai pirmosios rungtynės, galbūt dar nėra to tikro ir rimto susižaidimo. Dėl šios priežasties nepavyko ženkliai atsiplėšti. Be to, norėjome leisti į aikštelę išbėgti visiems žaidėjams.

Turime naują trenerį, kuris su mumis dirbo pirmą kartą. Kol kas dar nė rimtų treniruočių neturėjome, tad vyko toks kaip ir derinių bei sąstato pasibandymas. Aš manau, kad tokios ir yra pergalės priežastys – stipri sudėtis ir geras nusiteikimas.

Žvelgiant į istoriją, "Vilniaus kolegija" arba didžioji dalis šito sąstato praėjusiame sezone sustabdė mūsų komandos žygį į finalo seriją. "Vilniaus kolegija" pusfinalyje nugalėjo "Orakulą" (taip vadinosi ši komanda) ir, manau, tai buvo simbolinis revanšas. Neabejoju, jog pakankamai įtemptos rungtynės laukia ir atsakomajame mače. Juolab, galbūt ir vėl teks prieš šią ekipą rungtyniauti kokiame pusfinalyje... Reikia pasiimti visas pergales prieš šį varžovą, nes vis dar jaučiame nuoskaudą.

Stasys Radziulis, "Vilniaus kolegijos" treneris:

Priešininkų komandos žaidėjai šiandieną paprasčiausiai buvo geresni. Kažkiek laikėmės, atsilaikėme pirmąjį kėlinį, o vėliau nieko geresnio nepavyko padaryti, nesisekė ne tik užpulti, bet ir apsiginti. Šį vakarą puikiai sužaidė bei daug taškų į mūsų krepšį įmetė J.Jurgo, tačiau sustabdyti nepavyko ne tik jo, bet ir kitų "Pazintysxxx.com" žaidėjų.

Ar po pralaimėjimo esame nusiminę? Ne, nelabai. Tai dar tik sezono startas, pati pradžia, viskas laukia ateity.

Komandas į priekį vedė:

"Pazintysxxx.lt": J.Jurgo – 27 (9 atk. kam.), D.Dudėnas – 16 (9 atk. kam.), E.Ruzgas – 10.
"Vilniaus kolegija": L.Bankieta – 22 (10 atk. kam.), L.Kirlys – 16 (10 išp. praž.).

Įdomūs faktai:

Didžiausia turėta persvara: "Pazintysxxx.com" – 23, "Vilniaus kolegija" – 3.
Didžiausias spurtas: "Pazintysxxx.com" 13-0 (80:57), "Vilniaus kolegija" 5:0 (3:5).
Pirmaujanti komanda keitėsi 10 kartų, rezultatas buvo lygus 3 kartus.

Šaltinis: VKL.lt

Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ Prienų „Rūdupis – 2“ 84:81 (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:00 val.)Vilniaus „Pažintysxxx.com“ nepasigailėjo Kauno „Bangos“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:48 val.)„PazintysXXX.com“ 89:81 nugalėjo Vilniaus kolegiją (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ „Kauno Autobusai“ (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 23:59 val.)Vilniaus „Pazintysxxx.com“ ‒ Kauno „Sporto manija“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 23:25 val.)„Pazintysxxx.com“ išsivežė pergalę iš „Bangos“ tvirtovės (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 14:28 val.)Trečiose serijos rungtynėse „Pazintysxxx.com“ 84:78 pranoko SLK „Patriotus“ (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 22:59 val.)Vilniaus SLK „Patriotai“ ‒ Vilniaus „Pazintysxxx.com“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:45 val.)SLK „Patriotai“ palaužė Vilniaus kolegiją (2014 vasario 18 d., antradienis, 23:43 val.)Taškų lenktynėse „Kauno Autobusai“ nesuspėjo paskui „Pazintysxxx.com“ krepšininkus (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 23:00 val.)