Resmila & SmeliavimoDarbai.lt vs Lapės (63:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 10 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Lapės“ į savo sąskaitą įsirašė pirmą pergalę

2015 gruodžio 10 d., Ketvirtadienis, 23:33 val., peržiūros: 925

Ketvirtadienį, gruodžio 10 dieną, V. Kupreevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių Mažosios taurės M pogrupio rungtynės, tarp vietos „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2/2) ir svečių „Lapių“ (1/2) ekipų. Susitikimą kiek geriau pradėjo aikštės šeimininkai bei įgijo nedidelį pranašumą, tačiau antrą kėlinuką geriau sužaidę „Lapių“ krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Po ilgosios pertraukos komandos žaidė taškas į tašką, tačiau nežymiai geriau pasirodę svečiai įgijo dviejų taškų pranašumą. Lemiamos rungtynių dalies eigoje pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą, tačiau rungtynių pabaigoje fortūna šypsojosi „Lapėms“, ko pasekoje pastarieji pasiekė pergalę rezultatu 63:68 (21:16, 15:21, 11:12, 16:19).

Susitikimą keturiais iš eilės taškais pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau čia pat spurtu 0:7 atsakę „Lapių“ krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau ir vėl puolime žymiai geriau pasirodę „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ sužaidė rezultatyvią atkarpą 11:2 ir susigrąžinę persvarą į savo rankas atitrūko nuo varžovų šešiais taškais. Vis tik, atsitiesti sugebėję svečiai pelnė penkis taškus iš eilės ir sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo, tačiau per likusį laiką iki kėlinio pabaigos kelis rezultatyvius išpuolius be jokio atsako surengę aikštės šeimininkai įgijo penkių taškų persvarą. 21:16.

Antrasis ketvirtis prasidėjo įspūdingu „Lapių“ spurtu 0:11, kurio dėka jiems pavyko ne tik pasivyti priešininkus, bet ir įgyti šešių taškų pranašumą. Kiek vėliau atsigavęs „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos puolimas leido jiems kiek sušvelninti atsilikimą, tačiau ir toliau sėkmingai taškus rinkę svečiai neleido pernelyg arti priartėti. Vis tik, einant antram kėlinukui į pabaigą aikštės šeimininkams pavyko surengti kelis rezultatyviai pasibaigusius išpuolius, kurių dėka sumažino deficitą iki minimumo. 36:37.

Po ilgosios pertraukos abi ekipos viena po kitos keitėsi trumpomis, tačiau rezultatyviomis atkarpomis, po kurių skirtumas tarp jų nepakito. Vis tik, bėgant trečiojo kėlinuko laikui kelis epizodus sėkmingiau sužaidę aikštės šeimininkai ir vėl susigrąžino persvarą į savo rankas, tačiau neilgam, nes čia pat sekė du iš eilės taiklūs tolimi „Lapių“ metimai, kurių dėka jiems pavyko įgyti trijų taškų persvarą. Per likusį laiką „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ realizavo dar vieną baudos metimą ir kiek sušvelnino atsilikimą. 47:49.

Lemiamą kėlinuką taikliu tolimu metimu pradėję „Lapės“ dar labiau padidino savo pranašumą, tačiau čia pat savo puolimo arsenalą pademonstravę aikštės šeimininkai spurtavo bei grįžo į pirmaujančių rolę. Varžovų spurto nepabūgę svečiai į tai atsakė penkiais taškais iš eilės, kurių dėka perėmė iniciatyvą, tačiau ilgai jos savo rankose neišlaikė, nes ir toliau agresyvų puolimą demonstravę „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ įgijo dviejų taškų persvarą. Vis tik, likus žaisti mažiau nei dviems minutėms, dar kartą penkis taškus iš eilės pelnę svečiai išsiveržė į priekį ir per likusį laiką sugebėjo išsaugoti įgytą pranašumą, ko pasekoje džiaugėsi pergale rezultatu 63:68.

„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“: Artūras Kaminskas – 20 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Tomas Pažereckas – 17 tšk., Gintaras Petrauskas – 6 tšk.

„Lapės“: Mindaugas Alekna – 23 tšk. (10 atk. kam.), Antanas Žvirblis – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Martinas Stoškus – 14 tšk.

„ASU“ iškovojo antrąją pergalę (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„ICE“ iškovojo trečią pergalę iš eilės (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„Lapės“ gana nelengvai įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:45 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Lapės“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipos. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Ryterna group“ iškovojo 5 pergalę iš eilės (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 23:51 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 00:34 val.)„Nebajeris“ antrą kartą įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ ir tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 23:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su savo varžovais (2015 spalio 30 d., penktadienis, 13:54 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos pranašumą (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:55 val.)