KK „13" vs Šilainiai – 2 (106:66)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 05 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Penkiese žaidę „Šilainiai ‒ 2“ neatsilaikė prieš KK „13“

2014 gruodžio 06 d., Šeštadienis, 03:15 val., peržiūros: 1088

Gruodžio 5 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos "ALTreklama" rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių KK "13" ir svečių "Šilainiai -2". Prieš šias rungtynes šeimininkai buvo iškovoję 3 pergales, bei patyrę 4 pralaimėjimus, o svečiai savo sąskaitoje turėjo 3 pergales ir 5 pralaimėjimus.

Pirmąjį rungtynių ketvirtį komandos pradėjo apylygiai, bet po biški įsivažiavę svečiai pradėjo atitrūkti ir po 4 sužaistų minučių jų persvara išaugo iki 7 taškų – 17:10. Bet po to pastarieji lyg ir užgeso, o šeimininkai savo ruožtu surengė atkarpą 20:1 ir užbaigė ketvirtį laiminėdami rezultatu 30:23.

Antrajame kėlinyje svečių komandos problemos tik augo. Patyręs traumą Vitoldas Kapočius nebegalėjo tuo metu tęsti rungtynių, o "Šilainiai -2" ekipa turėjo žaisti keturiese, nes neturėjo kuo pakeisti traumuotą žaidėją. KK "13" lengvai rinko taškus iš visų pozicijų ir laimėjo ketvirtį rezultatu 23:13. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo 53:31.

Prasidėjus trečiajam ketvirčiui, šeimininkai parodė Garbingą žaidimą ir į aikštę žengė žaisti keturiese, kaip ir jų priešininkai. Visgi rezultatas netirpo, o šeimininkai ir toliau didino atotrūkį. Sužaidus pusę trečiojo kėlinio, svečiai paprašė minutės pertraukėlės, po kurios jų traumuotas žaidėjas grįžo atgal į aikštę ir rungtynės tęsėsi įprastu formatu – 5x5. Vis dėlto ir tas nepadėjo svečiams, kurie trečiąjį ketvirtį pralaimėjo 18:31. Po trijų sužaistų kėlinių rezultatas bylojo, jog KK "13" laimi 84:49.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas, nei viena, nei kita komandos nerodydamos didelio noro žaisti, baigė galima sakyti kurioziškas rungtynes rezultatu 106:66.

Po rungtynių paklaustas kas lėmė ir kaip vertiną pergalę KK "13" kapitonas Linas Stankevičius atsakė: "Penktadienis. Mes buvome gerai nusiteikę, tikimės eiti į didžąją taurę".

KK „13“: Giedrius Ūkelis – 23 tšk., Jonas Gudavičius – 21 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Gediminas Pajeda – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Remigijus Babenskas – 12 tšk., Linas Stankevičius – 12 tšk., Audrius Labanauskas – 12 tšk., Egidijus Puikys – 10 tšk.

Šilainiai – 2: Vytenis Vaivada – 24 tšk., Vidmantas Keršpila – 17 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Robertas Apanavičius – 10 tšk. (11 atk. kam.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Anonimas2014 gruodžio 07 d., 21:24 val.
Norėdamas užkirsti galimybę galimoms konfliktinėms situacijoms tarp komandų varžybose panašiose situacijose, pacituosiu nuo 2014-10-01 įsigaliojusių oficialių krepšinio taisyklių interpretacijų § 9 skyrių:

§ 9. Kėlinio arba rungtynių pradžia ir pabaiga

Pavyzdys 3:
Rungtynių pabaigoje A1 prasižengia 5 (penktą) kartą ir palieka aikštę. A komanda turi tęsti rungtynes su 4 (keturiais) žaidėjais, nes neturi daugiau atsarginių žaidėjų. Kadangi B komanda pirmauja daugiau kaip 15 (penkiolikos) taškų skirtumu, B komandos treneris, vadovaudamasis garbingo žaidimo dvasia, nori tęsti rungtynes taip pat su 4 (keturiais) žaidėjais.

Interpretacija:
B komandos prašymas tęsti rungtynes su mažiau nei 5 (penkiais) žaidėjais atmetamas. Iki to momento, kol komanda turi pakankamai galinčių žaisti žaidėjų, ji privalo žaisti su 5 (penkiais) žaidėjais.
Anonimas2014 gruodžio 06 d., 13:05 val.
fair play. mldc
Vaidis2014 gruodžio 06 d., 11:26 val.
toks dalykas oficialiose krepšinio taisyklėse yra draudžiamas
Po atkaklios kovos „Šilainiai ‒ 2“ nugalėjo „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:34 val.)„Šilainiai – 2“ užtikrintai nugalėjo „BL Old“ ekipą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Šilainiai ‒ 2“ rungtynių pabaigoje pranoko „R2P Sport – 2“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Sporto manija“ nepasigailėjo KK „13“ komandos (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Šilainiai-2“ įrodė savo pranašumą prieš „Košmarą“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:50 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KK „13“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Šilainiai“ ketvirtame kėlinyje susitvarkė su „Olympic“ komanda (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:44 val.)Advokatų kontora „Konsus“ užtikrintai nugalėjo „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 22:41 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „KK – „13“ komandą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:59 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ užtikrintai įveikė KK „13“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)