KAUNO AUTOBUSAI vs KAUNO VANDENYS & ONN (63:79)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Kauno vandenys" parklupdė "Kauno autobusus"

Skirmantas Paukštys pelnė daugiausiai taškų ir buvo pagrindinis pergalės kalvis
2007 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 22:54 val., peržiūros: 8167
Šį niūrų vakarą "Imonių+" lygoje "Kauno vandenys" pirmajame savo mače nugalėjo iki šiol be pralaimėjimų buvusius "Kauno autobusus" rezultatu 79-63.

Pirmasis kėlinukas buvo rezultatyvus abiejom komandom. Svečiai, metę daugiau nuo baudų, laimėjo pirmąją atkarpą 22-20.

Antrasis ketvirtis nieko naujo neparodė. Šeimininkai įmetė 2-iem taškais daugiau ir pirmoji pusė baigėsi lygiosiomis 34-34. Per pirmasias 20 min "Kauno vandenys" pasižymėjo D.Pajaujis pelnė 10 taškų, perėmė 1 , atkovojo 5 kamuolius po krepšiais ir išprovokavo 2 praž. "Kauno autobusai" – E.Juškevičius: 10 taškų, sugreibti 3 kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 3 išprovokuotos pražangos.

Po ilgosios pertraukos "Kauno vandenų" ekipa pailsėjo ir pradėjo geriau gintis. Tas lėmė šeimininkų nepataikymą ir pralaimėtą kėlinį 10-ies taškų skirtumu 57-47. Ketvirtojoje rungtynių dalyje šeimininkai desperatiškai stengėsi pasivyti laiminčiuosius ir ėmė laidyti tritaškius, dėja pro šalį. Pasipylė klaidos, kuriomis svečiai pasinaudojo ir šventė pergalę 79-63.

Nugalėtojams naudingiausias buvo S.Paukštys 19 taškų

Nugalėtojų treneris teisėjų darbą įvertino 5 balais. Paprašius pakomentuoti pergalę išgirdome:
-Sunku komentuoti.... Tai pirmosios rungtynės... Pirmieji du kėliniai statiški, antrojoje dalyje sustiprinome gynybą ir laimėjome. Rungtynes vertinu teigiamai.

Pirmąją nesekmę užsidirbę "autobusiečiai" teisėjams skyrė po 8 balus.

-Pirmieji kėlinai buvo lygūs, vėliau suprastėjo mūsiškių pataikymo procentas ir gavome. Priešininkai pergalės buvo verti.- teigė "Kauno autobusai" komandos treneris A.Juodelis
"Kauno autobusai" parklupdė "Elektromontuotoją" (2007 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Energijos sistemų servisas" apvertė "Kauno autobusų" karavaną (2007 gruodžio 23 d., sekmadienis, 18:48 val.)"Infoface & KaVeikti.lt" nuskendo "Kauno Vandenyse" (2007 gruodžio 16 d., sekmadienis, 12:22 val.)"Kauno Autobusai" pervažiavo "Infoface & KaVeikti.lt" (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 22:26 val.)Sunki pirmoji "Kauno autobusų"pergalė (2007 lapkričio 05 d., pirmadienis, 16:30 val.)Po įtemptos kovos pergalę šventė "Kauno autobusai" (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 22:56 val.)"Kauno Autobusai" įtikinamai įveikė "Medžiotojų Užeigą - LVA" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 00:04 val.)Antroji iš eilės "Kauno vandenų" pergalė (2007 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Po atkaklios kovos "Kauno vandenys" išplėšė pergalę (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:08 val.)"Kauno vandenys - ONN" parklupdė "BMS" (2008 sausio 30 d., trečiadienis, 19:45 val.)