STAŠAITIS & PARTNERS ADVOKATŲ KONTORA vs KAUNO AEROUOSTAS & LANA LECTA (68:64)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 sausio 28 d., Penktadienis, 19:45 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

"Stašaitis & Partners advokatų kontora" ekipa privertė pirmą kartą antrajame ture suklupti "Kauno aerouostas & Lana lecta"

2011 sausio 28 d., Penktadienis, 22:21 val., peržiūros: 5317

Sausio 28 dieną, VDU sporto centre įvyko Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Top Sport" pirmenybių E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko iki tol be pralaimėjimų antrajame ture žengusios ekipos – aikštės šeimininkė "Stašaitis & Partners advokatų kontora" bei "Kauno aerouostas & Lana lecta". Jau nuo pat rungtynių pradžios komandos stojo į lygią bei atkaklią kovą. Taiklus šeimininkų tritaškis pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino 17:17. "Kauno aerouostas & Lana lecta" antrajame kėlinyje buvo įgiję 7 taškų pranašumą (26:19), tačiau šeimininkai spurtavo 8:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai 30:28. Po pirmųjų 20 minučių "Stašaitis & Partners advokatų kontora" turėjo išsaugoję minimalų pranašumą 32:31. Trečiajame ketvirtyje "Stašaitis & Partners advokatų kontora" krepšininkai padidino savo persvarą iki 6 taškų 42:36, tačiau svečiai rezultatą išlygino 42:42, o ketvirčio pabaigoje ir persvėrė jį savo naudai 49:48. "Stašaitis & Partners advokatų kontora" ekipa lemiamą rungtynių dalį pradėjo spurtu 15:4 ir įgijo 10 taškų persvarą 63:53. Rungtynių pabaigoje "Kauno aerouostas & Lana lecta" krepšininkai priartėjo iki 64:66, tačiau šaltakraujiškai rungtyniavę šeimininkai sugebėjo išplėšti pergalę 68:64. Tai "Stašaitis & Partners advokatų kontora" ekipai buvo 3-ioji pergalė iš tiek pat galimų ir tai kol kas garantuoja pogrupio lyderės poziciją. "Kauno aerouostas & Lana lecta" patyrė 1-ąją nesėkmę per trejas rungtynes ir kol kas žengia 3-ioje pogrupio vietoje.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po taiklių Ž.Šeškauskio, G.Vasiliausko bei Š.Kenstavičiaus dvitaškių išsiveržė į priekį 6:3. L.Martinaitis bei M.Dubrovas į tai atsakė taip pat pelnydami po 2 taškus ir sumažino "Kauno aerouostas & Lana lecta" atsilikimą iki minimumo 7:8. Tada nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs "Stašaitis & Partners advokatų kontora" puolėjas K.Žarnauskas pelnė 4 taškus iš eilės ir vėl padidino šeimininkų atotrūkį 12:7. Vis tik pirmojo kėlinio pabaigoje iniciatyva priklausė svečiams. Pastarieji, vedini K.Čepononio, laimėjo atkarpą net 10:2 ir įgijo 3 taškų persvarą 17:14. Taiklus M.Gaižausko tritaškis baigiantis kėliniui leido rezultatą išlyginti 17:17.

Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai ir toliau tęsė sėkmingą savo seriją. "Kauno aerouostas & Lana lecta" laimėjo "sausą" atkarpą 6:0 ir įgijo rekordinę rungtynėse 6 taškų persvarą 23:17. Tai neitin patiko šeimininkams, kurių žaidėjai Ž.Šeškauskis bei K.Žarnauskas pelnė 8 savo komandos taškus iš eilės, taiklų baudos metimą pridėjo T.Palijanskas ir skirtumas sumažėjo iki 2 taškų 26:28. Tada tas pats T.Palijanskas pačioje antrojo kėlinio pabaigoje pelnė 6 taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą šeimininkų naudai 32:31.

Antrosios rungtynių dalies pradžioje "Stašaitis & Partners advokatų kontora" gynėjai Ž.Stašaitis bei Ž.Šeškauskis kartu pelnė 8 taškus iš eilės, dvitaškį pridėjo puolėjas G.Vasiliauskas ir šeimininkai įgijo 6 taškų pranašumą 42:36. Nenorėdami dar labiau susikomplikuoti savo situacijos, "Kauno aerouostas & Lana lecta" krepšininkai susitelkė ir, vedini K.Čepononio bei L.Martinaičio, laimėjo atkarpą 6:0, po kurios rezultatas eilinį kartą šiose rungtynėse tapo lygus 42:42. Pačioje trečiojo kėlinio pabaigoje svečių gynėjas L.Martinaitis pataikė iš toli, dvitaškį pridėjo E.Pavalkis ir "Kauno aerouostas & Lana lecta" ekipa išsiveržė į priekį 49:48.

Lemiamą rungtynių dalį kur kas užtikrinčiau pradėjo "Stašaitis & Partners advokatų kontora" krepšininkai. Šeimininkams Ž.Šeškauskis su Ž.Stašaičiu pelnė 9 taškus iš eilės, keletą dvitaškių pridėjo K.Žarnauskas, 2 taškus pelnė G.Vasiliauskas ir šeimininkai spurtavo 15:4, taip pirmą kartą rungtynėse įgydami dviženklę persvarą 63:53. Vis tik po tokio varžovų nokdauno "Kauno aerouostas & Lana lecta" žaidėjai sugebėjo atsitiesti. Vėl svečius į priekį ėmėsi vesti K.Čepononis bei L.Martinaitis, kurie padėjo savo komandai spurtuoti 6:0 ir skirtumas "aptirpo" iki 4 taškų 59:63. Likus 12 sekundžių iki rungtynių pabaigos, E.Pavalkis sumetė abu savo baudų metimus ir paliko šeimininkams vos 2 taškų persvarą 64:66. Po kelių sekundžių šeimininkų gynėjo M.Gaižausko ranka nuo baudų metimų linijos sudrebėjo ir pastarasis prametė abu metimus, tačiau tada savo komandos situaciją ištaisė T.Palijanskas, kuris atkovojo kamuolį puolime ir privertęs varžovus prasižengti, baudomis pelnė 2 taškus bei užtvirtino "Stašaitis & Partners advokatų kontora" ekipos persvarą 68:64.

Nugalėtojų gynėjas Ž.Stašaitis po rungtynių teigė:" Komanda, kaip visą laiką, prieš daug silpnesnį priešininką sužaidė prastai. Varžovams galime padėkoti už gerą kovą, bet mūsų komandos pagrindinė problema yra tai, jog kuo silpnesnis priešininkas, tuo mes silpniau žaidžiame. Artėjant atkrintamosioms varžyboms tai gali tapti didžiule problema. Aišku, šiandieną trūko ir tryjų žaidėjų, žaidėme tik septyniese. Ketvirtajame kėlinyje pavyko įgyti pranašumą individualių veiksmų dėka, tačiau komandinį žaidimą žaisti buvo labai sunku. Priešininkai pataikė savo metimus, mes – ne. Bandėme žaisti per didelius žmones, bet buvo daug netaiklių metimų. Vis tik buvome stipresni ir vertesni šios pergalės."

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo K.Žarnauskas, pelnęs 17 taškų taip pat atkovojęs 11 kamuolių bei išprovokavęs 6 varžovų pražangas. Ž.Šeškauskis surinko 15 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. T.Palijanskas sąskaitoje 11 taškų, o Ž.Stašaitis bei G.Vasiliauskas, atkovojęs 16 kamuolių, pridėjo po 10 taškų.

"Kauno aerouostas & Lana lecta" komandai K.Čepononis surinko 23 taškų ir išprovokavo 7 pražangas. L.Martinaitis pridėjo 15 taškų, o M.Dubrovo sąskaitoje 10 taškų.

"Stašaitis & Partners advokatų kontora" lengvai įveikė "Kauno švarą" (2010 lapkričio 23 d., antradienis, 22:26 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" nepaliko jokių vilčių "Kauno tiltams" (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" ketvirtajame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš "Helvina" (2011 kovo 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)"Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" pirmąjį etapą baigė pergalingai (2011 sausio 05 d., trečiadienis, 23:20 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" antrame ture patyrė pirmą nesėkmę (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 21:13 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" įveikė "Kautrą & Currus ir Dariaus baldus" (2011 kovo 25 d., penktadienis, 21:51 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" ekipa pratęsė "Olympic casino" pralaimėjimų seriją iki devynių (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 23:30 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" palaužė "Helviną" (2011 sausio 20 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" įveikė "Celsį" (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 20:58 val.)"Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" be didesnių sunkumų nugalėjo varžovus (2010 gruodžio 10 d., penktadienis, 23:14 val.)