Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija vs Anykščių Jono Biliūno gimnazija (88:54)Ramūno Šiškausko taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 gruodžio 17 d., Ketvirtadienis, 10:30 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazija“ nesunkiai susitvarkė su Anykščių „Jono Biliūno gimnazija“

2015 gruodžio 17 d., Ketvirtadienis, 22:28 val., peržiūros: 746

Ketvirtadienį, gruodžio 17 dieną įvyko Ramūno Šiškausko taurės 2015 rungtynės dėl patekimo į finalą, tarp vietos Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazijos“ ir svečių iš Anykščių „Jono Biliūno gimnazijos“. Jau nuo pat susitikimo pradžios atitrūkę aikštės šeimininkai įgijo septynių taškų pranašumą, tačiau čia pat atsigavę bei savo taškų sąskaitą atidarę Anykščių žaidėjai sumažino deficitą iki minimumo. Iš kart po to sekė aikštės šeimininkų spurtas, kurio dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki dvylikos taškų. Antrame kėlinuke ir toliau dominavę kaišiadoriečiai vis didino atotrūkį, ko pasekoje po dviejų kėlinių šeimininkai turėjo devyniolikos taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau einant trečiam kėlinukui į pabaigą svečių ekipos žaidėjai surengė kelias rezultatyviai pasibaigusias atakas ir kiek sušvelnino atsilikimą. Nepaisant to, ketvirtame kėlinuke ir toliau visa galva geresni buvę Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazijos“ krepšininkai užtikrintai sužaidę paskutinę rungtynių dalį ir pasiekė triuškinančią pergalę bei kelialapį finalą. 88:54 (28:14, 20:15, 15:17, 25:8).

Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazija“: Rokas Tamulevičius – 30 tšk. (11 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Kymantas Vitkauskas – 18 tšk., Arvydas Ivanauskas – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Dominykas Šalvaitis – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

Anykščių „Jono Biliūno gimnazija“: Osvaldas Andrikonis – 13 tšk. (18 atk. kam.), Ainis Butkys – 12 tšk., Rokas Pavilnaskas – 7 tšk.

Jurbarko „Antano Giedraičio ‒ Giedriaus gimnazija“ iškovojo bornzą (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Po įspūdingo trilerio, pareikalavusio pratęsimo, aukso medaliais pasidabino „Akmenės gimnazija“ (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 23:39 val.)