Vilkai vs Resmila ‒ 2 (64:61)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 22 d., Antradienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Visas rungtynes atsilikinėję „Vilkai“ išsigelbėjo paskutinėmis akimirkomis

2016 kovo 22 d., Antradienis, 22:19 val., peržiūros: 854

Kovo 22 dieną, 20:15 val., S.Lozoraičio mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2016 komandos „Vilkai“ (šeimininkai) ir „Resmila ‒ 2“ (svečiai). Puikiai rungtynių pirmoje pusėje žaidę „Resmila ‒ 2“ krepšininkai vienu metu turėjo net 15 taškų persvarą, bet po ilgosios pertraukos jų žaidimas ėmė byrėti. Šeimininkai kantriai žaisdami artėjo, kol po 39 minučių laiko praleisto besivejant varžovus, pagaliau sugebėjo persvarti rezultatą savo naudai. „Resmila ‒ 2“ dar bandė taisyti situaciją, bet žaidėjams krepšys buvo tarsi užrištas ir komanda patyrė tikrai apmaudų pralaimėjimą 64:61.

Rungtynių pradžioje abiems komandoms labai sunkiai sekėsi pataikyti, rezultatyvumas buvo labai menkas. Vis tik pirmieji ledus pralaužė svečiai, kurie vis geriau jautėsi greitame žaidime, o jų persvara nepastebimai pasiekė 10 taškų ribą. „Vilkams“ taip ir nepavyko išjudinti savo puolimo, nors žaidėjai ir retai klydo, bet prametė viską ką tik galėjo, o antrojo kėlinuko metu jų atsilikimas pasiekė 15 taškų ribą. „Resmila ‒ 2“ komanda ne tik turėjo labai solidų pranašumą savo rankose, bet galėjo tikrai didžiuotis puikiu darbu ginant savo krepšį. Prasidedant ilgajai pertrakai svečiai užtikrintai pirmavo 20:35.

„Vilkai“ ilgosios pertraukos metu tikrai turėjo apie ką pasikalbėti ir tai atnešė pastebimos naudos. Dabar atėjo laikas pataikyti ir jiems, o pirmiausia į akis krito gerokai pagerėjusi šeimininkų gynyba. Visa tai leido atžaisti net 10 taškų per trumpą laiką ir intriga sugįžo. Tačiau „Resmila ‒ 2“ vis rasdavo būdų atsitiesti ir komandai labai padėjo indvidualūs žaidėjų reidai, kurie dažnai baigdavosi ir ekstra baudos metimu. Iki pat ketvirtojo kėlinuko pabaigos tarp komandų išsilaikė maždaug 7-10 taškų skirtumas, bet tuomet šeimininkai pakilo į lemiamą šturmą. Pagaliau jiems pavyko pataikyti tolimus metimus, o svečių puolimas dabar užsikirto. Skirtumas labai greitai išnyko, o 39 rungtynių minutę „Vilkai“ pagaliau persvėrė rezultatą savo naudai. „Resmila ‒ 2“ nesugebėjo atsakyti sėkminga ataka, tad buvo priversti griebtis pražangų taktikos, o per anksti išnaudotos visos pertraukėlės atėmė ir likusias viltis. „Vilkai“ įrodė, kad visada verta kovoti iki galo ir laimėjo susitikimą rezultatu 64:61.

Mindaugas Alekna („Vilkai“):

„laimėti padėjo gera gynyba, po ilgosios pertraukos pabandėm kesti savo zoninį gynybos išsidėstymą ir tai padėjo atsitiesti“.

Vilkai: Kristupas Rainys – 17 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Rokas Maročka – 8 tšk., Mindaugas Alekna – 8 tšk.

Resmila ‒ 2: Martynas Šiukščius – 23 tšk., Kęstutis Aleksandravičius – 10 tšk., Gintaras Petrauskas – 9 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

Įtemptose rungtynėse „Vilkai“ įveikė „Sportiją“ (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)Nerezultatyviose rungtyėse „Resmila-2“ ekipos pergalė ir žingsnis į finalą (2016 balandžio 19 d., antradienis, 11:25 val.)„Vilkai“ po pratęsimo palaužė „Stumbro“ komandą (2016 balandžio 05 d., antradienis, 22:34 val.)Tris kėlinius dominavę „Lietuvos Geležinkeliai“ nesuteikė „Resmilai ‒ 2“ minčių apie pergalę (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)„Resmila ‒ 2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 20:53 val.)Užnugaryje varžovus laikiusi „Resmila ‒ 2“ po banguotos kovos iškovojo pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurę (2016 balandžio 22 d., penktadienis, 23:45 val.)„Vilkai“ Pavasario „Sportturo“ 2016 taurę pradėjo netikėta pergale prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)„Resmila ‒ 2“, po dramatiškos ketvirtojo kėlinio pabaigos, įveikė „ICE“ krepšininkus. (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 23:18 val.)Ice lengvai įveikė Vilkus (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Resmila ‒ 2“ po pratęsimo, palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)