KAUNO GRŪDAI - 2 vs VIČI BANZAI (78:56)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 07 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Kauno Grūdai - 2" įveikė "Viči Banzai"

2012 kovo 07 d., Trečiadienis, 23:07 val., peržiūros: 2837

Trečiadienį (03.07), J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi H „Iššūkio“ taurės pogrupio komandos „Kauno Grūdai – 2“ (šeimininkai) ir „Viči Banzai“ (svečiai). Pirmoje rungtynių dalyje dar vyko šiek tiek atkaklesnė kova, tačiau antroje dalyje šeimininkai įrodė esantys gerokai stipresni, net ir negausiai susirinkę. Rungtynių rezultatas – 78:56 (17:4, 19:22, 25:9, 17:21).

Pirmą kėlinį šeimininkai pradėjo kur kas užtikrinčiau už savo varžovus ir po N. Dunčiko dviejų baudų metimų bei taiklaus M. Balčiunačio dvitaškio, jie pirmavo 4:0. Bet tada svečių žaidėjas M.Šimkus atidarė ir savo komandos sąskaitą pataikydamas dvitaškį. Po to dar dvitaškį pridėjo ir G.Urbonavičius, bet tai buvo viskas ką šiame kėlinuke pavyko nuveikti svečių komandai. Šeimininkai sužaidė atkarpą 11:0 ir įgijo dviženklį pranašumą. Prie to daugiausiai prisidėjo N.Dunčikas, pelnęs 8 taškus šiame ketvirtyje. Rezultatas po kėlinio – 17:4.

Antrą kėlinį geriau pradėjo svečiai. G.Urbonavičius smeigė tritaškį, o A.Veverskis pridėjo dvitaškį. Tai padėjo svečiams sumažinti skirtumą iki 8 taškų. Vėliau komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis. Rezultatui esant 23:11, svečiai sužaidė kol kas geriausią šių rungtynių atkarpą pelnydami 9 taškus iš eilės ir taip sumažindami skirtumą iki 3 taškų. Tačiau šeimininkai neleido toliau taip siautėti savo varžovams ir vėl paėmė rungtynių vadžias į savo rankas. Kėlinį jie užbaigė kur kas sėkmingiau ir susigražino dviženklį pranašumą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 36:26.

Trečią ketvirtį šeimininkai pradėjo 6 taškais iš eilės, iš kurių 4 pridėjo N.Dunčikas. Bet tada svečiai surengė dar vieną spurtą, jie pelnė 7 taškus iš eilės ir vėl sumažino skirtumą. Tačiau tada šeimininkai sužaidė tiksliau, užtikrinčiau. Jie spurtavo 19:2. Prie spurto daugiausiai prisidėjo M.Gilius pelnęs 7 taškus. Rezultatas po ketvirčio – 61:35.

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai visą laiką turėjo užtikrintą pranašumą. Šiame ketvirtyje svečius į priekį vedė T.V.spenderis, pelnęs net 10 taškų. Tai padėjo jiems laimėti šį kelinį, tačiau iki pergalės dar buvo toli. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 78:56.

Po rungtynių „Kauno Grūdai – 2“ komandos žaidėjas, Mindaugas Gilius sakė: "Kokie varžovai, toks ir žaidimas “.

„Viči Banzai“ komandos treneris, Darius Vėželis sakė: „Buvo faina komanda ir buvo smagu žaisti. Nugalėjo stipresni. Pradžioje mums labai nekrito, iš po kašės labai daug nepataikėm“.

"Kauno Grūdų – 2 " išsiskyrė Naglis Dunčikas 25 tšk. (15 atkovotų kamuolių), Mindaugas Gilius 21 tšk., Vidas Pranckevičius 16 tšk. (17 atkovotų kamuolių).

"Viči Banzai" komandoje taškus pelnė Tadas V.spenderis 20tšk., Aidas Veverskis 11 tšk.

"Kauno Grūdai - 2" nesunkiai įveikė "Vijora" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 23:01 val.)"Kauno grūdai-2" sutriuškino "Viči banzai" ekipą (2012 sausio 11 d., trečiadienis, 22:39 val.)"Celsis" nesunkiai įveikė "Viči banzai" (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)"Kauno Grūdai - 2" pasiekė užtikrintą pergalę (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 20:55 val.)"Vijora" gana lengvai įveikė "Viči banzai" komandą (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 20:11 val.)"Kauno Grūdai - 2" antroje varžybų pusėje įveikė "Krasta Auto Kaunas" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:33 val.)Rungtynių pabaigoje "Kauno grūdai - 2" įveikė "Kauno energiją" (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 23:09 val.)"Kauno tiltai" įveikė "Kauno grūdus -2" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:52 val.)Kauno Grūdai - 2 neturėjo daug vargo su Mechel Nemunas (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 22:46 val.)Kauno Energija lengvai susidorojo su Viči Banzai (2012 sausio 25 d., trečiadienis, 21:21 val.)