Sporto manija & Ekodora 30+ vs Remza & Adotas (65:61)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 24 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

Permainingoje dvikovoje pergalę iškovojo „Sporto manija & Ekodora 30+“

2014 vasario 24 d., Pirmadienis, 23:31 val., peržiūros: 949

Pirmadienį, vasario 24 dieną, A.Stulginskio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos, "Vaigoros" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Sporto manijos & Ekodoros 30+" ir svečių "Remzos & Adoto" ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios užvirė atkakli kova ir pirmaujanti komandą keitėsi ne vieną ir tikrai ne du kartus. Po pirmojo kėlinuko trijų taškų pranašumą turėjo svečiai, tačiau antrojo ketvirčio eigoje žymiai geriau sužaidę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą. Po ilgosios pertraukos "Remza & Adotas" rezultatą išlygino, tačiau vėliau pirmaujanti komanda dar keitėsi kelis kartus, bet, vis dėlto, keturių taškų pranašumą į ketvirtą kėlinuką nešėsi šeimininkai. paskutinėje rungtynių dalyje gražios kovos taip pat netrūko. Jau pirmosiomis minutėmis svečių krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau netrukus "Sporto manija & Ekodora 30+" vėl susigrąžino pirmaujančios ekipos vaidmenį. Kiek vėliau svečiai dar kartelį buvo išsiveržę į priekį, tačiau A.Dervinsko dėka šeimininkams pavyko susigrąžinti persvarą ir iškovoti pergalę rezultatu 65:61 (13:16, 23:8, 13:21, 16:16).

Jau pačioje rungtynių pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, po kurių rezultatas buvo lygus. Kiek vėliau svečiams buvo pavykę įgyti nedidelį pranašumą, tačiau taiklus tolimas šeimininkų metimas viską sugriovė. Einant pirmojo kėlinuko laikui į pabaigą "Remzos & Adoto" ekipos žaidėjai surinko keturis taškus iš eilės ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau dar vienas tolimas metimas pakeitė pirmaujančią komandą. Vis tik pabaigoje M.Čekaičio solo leido svečiams įgyti trijų taškų persvarą. 13:16.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkų gretose nesulaikomas buvo L.Drulia, kuris sumažino savo komandos atsilikimą iki minimumo. Kiek vėliau abi komandos dar kartelį apsikeitė keliais rezultatyviai pasibaigusiais išpuoliais, po kurių "Sporto manijos & Ekodoros 30+" puolimas kiek nustebino, kai šie surengė spurtą net 13:0, kuris truko iki pat antrojo kėlinuko pabaigos ir padidino skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų. 36:24.

Po ilgosios pertraukos svečių krepšininkai spurtavo ir sumažino savo atsilikimą iki perpus, tačiau pėsti neliko ir šeimininkai, kurie į tai atsakė penkiais taškais iš eilės ir vėl įgijo dviženklę persvarą. Toliau sekė dar kelios iš eilės "Remzos & Adoto" sėkmingos atakos, tačiau "Sporto manija & Ekodora 30+" taip pat nenusileido ir išlaikė turėtą pranašumą. Vis tik pačioje kėlinuko pabaigoje geriau sužaidę svečių krepšininkai sumažino skirtumą tarp komandų iki keturių taškų. 49:45.

Paskutinėje rungtynių dalyje netrūko atkaklios kovos. Jau pačioje pradžioje atkarpą rezultatyviai sužaidę svečių žaidėjai sumažino savo atsilikimą iki minimumo, tačiau keturiais taškais iš eilės į tai atsakę šeimininkai ir vėl šiek tiek atitolo. Kiek vėliau "Sporto manija & Ekodora 30+" įgijo dar didesnį pranašumą, tačiau charakterį parodę "Remzos & Adoto" krepšininkai sugebėjo surengti spurtą 0:7 ir ne tik pasivyti, bet ir persverti rezultatą savo naudai. Vis tik pačioje pabaigoje sėkmingai gynyboje sužaidę ir atakos pabaigoje suradę A.Dervinską šeimininkų žaidėjai susigrąžino iniciatyvą ir ją išlaikę iki rungtynių galo šventė pergalę rezultatu 65:61.

"Sporto manija & Ekodora 30+" : Aurimas Dervinskas – 26 tšk. (5 perimt. kam., 10 išpr. praž.), Ramūnas Šimanskas – 16 tšk., Linas Drulia – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

"Remza & Adotas" : Narūnas Čekaitis – 19 tšk. (13 atk. kam.), Raimondas Baliūnas – 12 tšk. (11 rezult. perd.), Irmūnas Juškys – 11 tšk., Arūnas Abromaitis – 10 tšk.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Remigijus Kulikauskas sakė : " Sužaidėme banguotai, nes iš pradžių nebuvome pavargę, tik šešiese žaidėme, vistiek jau metuose žmonės. Kol pataikėme, tol buvo gerai, nepataikėme – varžovai pasivijo, normaliai pavargome ".

„Makroflex“ įtemptoje kovoje įveikė „Sporto Manija & Ekodora 30+“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 23:13 val.)Po atkaklios kovos „Remza & Adotas“ nugalėjo „Sporto maniją & Ekodorą 30+“ (2013 lapkričio 12 d., antradienis, 23:53 val.)Ketvirtame kėlinyje „Šernai“ palaužė „Sporto maniją & Ekodorą 30+“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 23:00 val.)Visas rungtynes piravę „LVA ‒ IVNET“ įveikė „Sporto maniją & Ekodora 30+“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 23:01 val.)Puikiai startavusi „Kauno Savivaldybė & Policija“ pranoko „Sporto Maniją & Ekodorą 30+“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 21:47 val.)Kietoje kovoje pergalė atiteko „Remza & Adotas“ krepšininkams (2014 vasario 04 d., antradienis, 22:49 val.)"Akademija" įveikė "Sporto manija & Ekodorą 30+" (2014 vasario 07 d., penktadienis, 21:56 val.)„Forto Amicus & Green Death“ iškovojo pergalę prieš „Sporto Manija & Ekodora“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 21:35 val.)„FORTO AMICUS – Green Death“ nelengvai palaužė „Sporto manija & Ekodora 30+“ krepšininkus (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:37 val.)„Makroflex“ antrą kartą įveikė „Sporto maniją & Ekodorą 30+“ ir žengė į pusfinalį (2014 kovo 28 d., penktadienis, 22:29 val.)