Šilainiai vs Restauratoriai & Hausa (85:78)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 gegužės 26 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Po atkaklios kovos „Šilainiai“ įveikė „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkus

2015 gegužės 26 d., Antradienis, 21:02 val., peržiūros: 1275

Gegužės 26 dieną, 19:00 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2015 komandos „Šilainiai“ (šeimininkai) ir „Restauratoriai & Hausa“ (svečiai). Buvo žaidžiamos pirmosios ir vienintelės rungtynės dėl patekimo į ketvirtfinalį tarp šių ekipų. Kaip ir buvo galima tikėtis kova vyko labai atkakliai, nors praktiškai visą laiką „Šilainiai“ išlaikė pranašumą savo pusėje, bet ne kartą jų varžovai sugebėjo atkurti intrigą, o rezultatas kelis kartus buvo lygus. Vis tik lemiamu metu šeimininkai pasiekė nors kiek saugų pranašumą, kurį sugebėjo išlaikyti iki pat finalinio švilpuko. Rungtynės baigėsi rezultatu 85:78.

Nors pirmosios atakos susiklostė gana lygiai, bet jau pirmojo kėlinuko metu „Šilainiams“ pavyko nutolti, čia labiausiai pasitarnavo patys jų varžovai ne kartą pramesdami dvitaškius metimus ir taip suteikdami progas greitiems išpuoliams. Skirtumas staigiai išaugo ir jau pirmojo kėlinuko metu komandas skyrė 9 taškai, o vėliau šis skirtumas dar šiek tiek padidėjo. Tačiau „Restauratoriai & Hausa“ ekipa sugebėjo atsitiesti. Puikiai sužaista atkarpa antrojo kėlinuko metu leido priartėti, o po galingo J. Goštauto dėjimo rezultatas tapo lygus. Viskas vėl prasidėjo iš naujo ir atkakli kova vyko iki pat ilgosios pertraukos. „Šilainių“ situaciją kiek pataisė keletas tikslių tritaškių metimų, po kurių šeimininkai susigražino 4 taškų pranašumą 42:38.

Antroje rungtynių dalyje „Šilainiai“ ir vėl sugebėjo spurtuoti, skirtumas nepastebimai vėl grįžo prie 10 taškų ribos, bet „Restauratoriai & Hausa“ komanda dar kartą atsitiesė. Žaidimas vėl buvo itin atkaklus, netrukus intriga sugrįžo, bei skirtumas išnyko. Bet ir vėl prieš tai matytas vaizdas kartojosi, šeimininkai eilinį kartą nutolo, tik dabar daug labiau brangino kamuolį ir turimos persvaros neketino lengvai atiduoti. „Restauratoriai & Hausa“ iš visų jėgų stengėsi perlaužti rungtynių eigą, bet neatleistinos klaidos gynyboje sužlugdė ir paskutines jų viltis. Paskutinės komandų atakos jau vyko padrikai, žaidėjai stengėsi sužaisti kuo gražiau, mažai dėmesio skirdami į rezultatą. „Šilainiai“ sugebėjo išlaikyti pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 85:78.

„Šilainiai“:

„šiandien būtinai turėjome laimėti, nes norime keliauti toliau, tad padėjo užsivedimas ir žaidėjų nusiteikimas rungtynėms“.

Šilainiai: Ričardas Stirbys – 25 tšk., Lukas Šukutis – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Kazickas – 12 tšk., Mindaugas Špokas – 11 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantas Karauskas – 10 tšk.

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 25 tšk. (11 atk. kam.), Juris Goštautas – 14 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Augustas Mikalonis – 11 tšk., Rėjus Pociūnas – 10 tšk. (6 perimt. kam.)

„Šilainiai“ lengvai susitvarkė su BC „Ambi“ pasipriešinimu (2015 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Šilainiai“ nesunkiai įveikė „UNO“ (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Omega“ (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 21:17 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė BC „Straight“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 21:41 val.)Dvikovoje be keitimų „Šilainiai“ nesunkiai įrodė savo pranašumą prieš „Senukus“ (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Restauratoriai & Hausa“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Vieningo Kauno“ pranašumą (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 20:53 val.)Pabaigoje su likimu žaidusios „Hidraulinės Sistemos“ prasibrovė į pusfinalį (2015 gegužės 31 d., sekmadienis, 23:21 val.)Dvikovoje be keitimų „Emobilus.lt“ nukovė „Šilainius“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:55 val.)