ŠERNAI vs AKADEMIJA (48:53)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2013 kovo 27 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Akademija laimėjo po pratęsimo tačiau į kitą etapą žengė Šernai

2013 kovo 27 d., Trečiadienis, 23:49 val., peržiūros: 4190

2013-03-27 dieną, C lygos šešiolktfinalyje, Kauno technikos kolegijoje susitiko Šernai (šeimininkai) Akademija (svečiai). Puikiose rungtynėse, kurių pabaiga buvo tikra drama laimėjo Akademija penkių taškų skirtumu – 48:53 – tačiau į kitą etapą pateko Šernai, nes pirmasis mačas baigėsi rezultatu 48:54 jų naudai.

Rungtynės prasidėjo T.Vasiliausko dvitaškiu su pražanga, į ką Karolis Abromavicius atsakė tritaškiu ir rezultatas lygus – 3:3. Per kitas pusantros minutės šeimininkai truktelėjo į priekį – 7:4. Atkarpą 10:0 laimėjo Akademija ir skirtumas jau septyni taškai – 7:14. Šešis taškus surinko Šernai ir sumažino atsilikimą iki minimumo, tačiau po du taškus surinko Artūras Nausėda ir Arūnas Žotkevičius ir po pirmo ketvirčio rezultatu – 13:18 priekyje Akademija.

Antrasis kėlinys prasidėjo dvitaškiu, kurį pelnė Vilius Čibirka, o dar po du taškus surinko Artūras Nausėda ir Arūnas Žotkevičius, o dar du pridėjo savo komandai Vilius Čibirka ir rezultatas – 17:22. Tritaškį pataikė Vaidas Stalerūnas, o kėlinį komandos pabaigė apsikeisdamos po du taškus ir po dviejų kėlinių – 19:27.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų dvitaškiais, o tuomet dar po šešis taškus keitėsi komandos ir skirtumas išliko nepakitęs – 27:35. Septynis taškus be atsako surinko Šernai ir skirtumas vos minimalus, tačiau kėlinį dvitaškiu pabaigė Vaidas Stalerūnas ir po trijų kėlinių skirtumas tarp komandų trys taškai – 34:37.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo keturiais šeimininkų taškais ir jie pagaliau persvėrė rezultatą savo naudai – 38:37. Keturis taškus surinko ir Akademija ir vėl skitumas trys taškai – 38:41. Du baudos metimus pataikė Paulius Juchnevičius, o septyniais atsakė svečiai ir susikrovė aštuonių taškų pranašumą – 40:48. Du taškus pelnė Vilius Čibirka ir rezultatui esant – 42:48- komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimą Akademija pradėjo keturiais taškais ir jau atrodė, kad paėmė šių rungtynių kontrolę į savas rankas, tritaškį su bauda smeigė Karolis Abromavicius ir vėl skirtumas šeši taškai – 46:52. Vieną baudos metimą pataikė Arūnas Žotkevičius, o abu pataikė Karolis Abromavicius ir Šernai padarė sau reikalingą taškų skirtumą. Paskutinėje atakoje Akademija dar "ieškojo" pražangos po krepšiu, tačiau jos nebuvo ir teko pripažinti varžovų pranašumą šioje serijoje.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Paulius Juchnevičius sakė – Pagarba varžovams ir teisėjams.

Akademijai daugiausia taškų pelnė – Artūras Nausėda (17, 14 naud. bal.), Arūnas Žotkevičius (12), Jonas Rekašius (10) taškų.

Šernams – Karolis Abromavicius (20, 21 naud. bal., 6 išpr. pr.), Paulius Juchnevičius (8, 7 naud. bal.), Vilius Čibirka (6) taškai.

Paskutiniai komentarai (3 iš 16)

Anonimas2013 balandžio 02 d., 12:28 val.

paprastas klausimas straipsnio autoriui: kodel komandu pavadinimai rasomi ne kabutese?

M-12013 kovo 30 d., 09:38 val.

Kaip zinai Linai sis sezonas man buvo galima sakyti "poilsinis" tai ne kazka buciau pagelbejes

LinasJ2013 kovo 29 d., 17:55 val.

Tavęs, Mariau, pritrūko. Ir tavo +- dvigubų dublių :)

"Akademija" pasiekė nesunkią pergalę (2013 vasario 18 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Gazuotas pienas" pratęsime palaužė "Akademiją" (2012 spalio 22 d., pirmadienis, 22:40 val.)"Akademija" į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę (2012 lapkričio 27 d., antradienis, 23:13 val.)"Akademija" lengvai nugalėjo "Košmarą" (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:15 val.)"Akademija" nesunkiai įveikė "ASU" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 21:23 val.)"LSU - Verslas Verslui" po pratęsimo nusileido "Akademijai" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 19:17 val.)Nervingose rungtynėse "Akademija" iškovojo užtikrintą pergalę (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 00:07 val.)Pirmajame kėlinyje atsiplėšusi "Akademija" pasiekė užtikrintą pergalę (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:22 val.)"Akademija" įveikė "Kauną" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:43 val.)"Akademija" nepasigailėjo KK"Persvara-2" ekipos (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 21:37 val.)