Kauno SRC vs BC „Sporto fėja“ (85:106)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 20 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Greitas abiejų komandų žaidimas pergalę atnešė BC „Sporto fėjai“

2013 gruodžio 20 d., Penktadienis, 23:29 val., peržiūros: 1103

Penktadienį (12.20) Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko "B" lygos, "Baltic Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko švečiai BC "Sporto fėja" (9-1) ir šeimininkai "Kauno SRC" (2-6). Visas rungtynes vyko spartus žaidimas, kuris pirmajame ketvirtyje BC "Sporto fėja" atnešė 13 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje "Kauno SRC" ekipa "pagavo" savo žaidimą ritmą, o pagerėjęs žaidimas jiems leido sumažinti skirtumą 4 taškais. Vis dėlto "Kauno SRC" po ilgosios pertraukos žaidė blankiai – puolime surinko 15 taškų, o praleidusi net 43 prieš paskutinį ketvirtį turėjo 37 taškų deficitą. Per paskutinį kėlinį "Kauno SRC" nors ir sumažino atsilikimą, tačiau to pergalei nepakako. Rungtynės pasibaigė "Sporto fėjos" pergale rezultatu 85:106 (16:29, 26:22, 15:43, 28:12).

Pirmojo kėlinio pradžioje komandos dar žaidė apylygiai. Sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes rezultatas buvo lygus 5:5. Tačiau tą lygybę neilgai trukus BC "Sporto fėja" persverė savo naudai, o po 5 minučių kovos pirmavo BC "Sporto fėja" (10:17) . Esant tokiam rezultatui "Kauno SRC" suskubo mažinti atsilikimą, ir po L.Lukošenkinas 5 taškų iš eilės komandas skyrė vos taškas (16:17). Tačiau "Kauno SRC" persverti rezultato nepavyko, kadangi likusi kėlinio dalis šiai komandai buvo itin nesėkminga – nepelnyta nei taško, kai tuo tarpu BC "Sporto fėja" laimėdama atkarpą 0:12 po pirmo kėlinio įgijo 13 taškų pranašumą (16:29).

Antrasis ketvirtis prasidėjo D. Lugausko dvitaškių, tačiau varžovai atsakė pelnydami 10 taškų paeiliui, o skirtumas sumažėjo iki 5 taškų. Svečiai pralaimėję atkarpą dešimties taškų skirtumu, atsakė varžovams tuo pačių – šį kartą 0:10 laimėjo BC "Sporto fėja", o komandas vėl skyrė dviženklis taškų skaičius. O, šis skirtumas tai šiek tiek mažėjo, tai šiek tiek didėjo, o po antrojo kėlinio komandas skyrė 9 taškai (42:51).

Po didžiosios pertraukos Š.Kryžius 2 -iem tolimais metimais padidino persvarą iki 15 taškų, tačiau BC "Sporto fėjos" varžovai į tai atsakė 4 taškais. Nuo to momento "Kauno SRC" puolimas visiškai užstrigo ir taiklūs metimai skriejo tik į vienos komandos krepšį. Šią atkarpą "Kauno SRC" pralaimėjo net 0:23, kuri padidino BC "Sporto fėjos" atotrūkį iki 36 taškų (46:82). Vis dėlto "Kauno SRC" žaidėjai po ilgos tylos sugebėjo pasižymėti, tačiau pasibaigus 3 ketvirčiui komandas skyrė didžiulis 37 taškų skirtumas (57:94).

Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas, kandangi tikriausiai niekas neabejojo BC "Sporto fėjos" pergale šiose rungtynėse. Po paskutinių 10 -ies minučių BC "Sporto fėjos" varžovai, kaip ir tikėtasi, neištirpdė 37 deficitą, tačiau gerokai atkarpė – kėlinys pasibaigė rezultatu (28:12). O nuaidėjus kėlinio pabaigą skelbiančiai teisėjų švilpukui pergale džiaugėsi BC "Sporto fėja" rezultatu (85:106).

Po rungtynių BC "Sporto fėjos" treneris D. Gvildys kalbėjo: "nebloga savaitgalio pradžia, sakyčiau. Smagiai pasižaidėm. Sunku kažką komentuoti, ir varžovai ne pilnos sudėties, ir mes. Tai gavosi toks lengvas pasibėgiojimas. Mums galbūt tiesiog geriau pasisekė. Visus labiausiai norėčiau pasveikinti su artėjančiomis šventėmis, ramios kūčių vakarienės, ir turtingo kalėdų senelio".

BC "Sporto fėja" varžovų komandos treneris A. Žadeikis buvo nepatenkintas tokiu komandos žaidimu ir kalbėjo: "tokio prasto žaidimo nesu matęs net C lygoje, nežinau kas pasidarė su gynyba".

Kauno SRC: Marius Čeponis – 30 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Liutauras Lukošenkinas – 20 tšk., Tomas Butkus – 16 tšk.

BC „Sporto fėja“: Darius Lugauskas – 37 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.), Šarūnas Kryžius – 28 tšk., Tadas Ališauskas – 14 tšk. (13 atk. kam.), Arūnas Rimas – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

dragunas2013 gruodžio 21 d., 01:41 val.
vat taip !!!
„Kauno kolegija“ nesugebėjo pasipriešinti „BC „Sporto fėja““ komandai (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 21:38 val.)Ketvirtajame kėlinyje atsitiesusi BC „Sporto fėja“ palaužė „Šilainius“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:19 val.)Intrigos ir emocijų nestokojančiame mače BC „Sporto fėja“ iškovojo saldžią pergalę (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 22:25 val.)BK „Centre“ neatsilaikė prieš šešis BC „Sporto Fėjos“ krepšininkus (2014 sausio 18 d., šeštadienis, 19:15 val.)Antroje rungtynių pusėje „Sabonio KC ‒ Vytautas“ neatsilaikė prieš „Sporto fėją“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 00:40 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ po pergalės prieš BC „Sporto fėją“ išlieka vienintelė nepralaimėjusi „B“ lygoje (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 23:28 val.)Dramatiško scenarijaus „B“ lygos finale triumfavo „Sporto Manija ‒ OTO“ (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 21:45 val.)Šešiese žaidę BC „Sporto fėjos“ žaidėjai nugalėjo „DNC & Sports Fairy“ aštuonetą (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:19 val.)Nestipriausios sudėties „Sporto Fėja“ nusileido „Pauliukams“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 00:02 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje pergale po teisėjų sprendimo džiaugėsi „Kauno SRC“ (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)