ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS vs FORTO SIENA (65:79)Auksas+ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

"Forto siena" svečiuose iškovojo nesunkią pergalę

Karolio Meiliūno pastangų neužteko pasiekti pergalei
2006 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 22:04 val., peržiūros: 3202
Šiandien (11-26) Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje susitiko vietos "Energijos sistemų servisas" su "Forto siena". Pastaroji iškovojo pergalę rezultatu 65:79. Po pirmos rungtynių dalies atrodė, kad aikštės šeimininkai patirs triuškinantį pralaimėjimą, kadangi rezultatas po dviejų kėlinių buvo 29:52. Bet antroje rungtynių pusėje atsitiesė ir sugebėjo sumažinti skirtumą.

Rungtynių pradžia nežadėjo nieko gero "Energijos sistemų serviso" ekipai. Svečiai jau pirmomis rungtynių minutėmis tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas (4:12). Daugiausia N.Laukaičio ir A.Pelšs pastangomis, komanda jau per pirmąsias 10 minučių įgijo 17 taškų persvarą – 8:25.

Antrajame rungtynių kėlinyje vaizdas aikštėje mažai kuo pasikeitė. Svečiai ir toliau žaibišku greičiu atakavo varžovų krepšį. "Forto sienos" priešininkai apgailėtinai kovojo dėl atšokusių kamuolių, po pirmos rungtynių dalies, pagal šį statistikos rodiklį, namuose žaidžianti komanda prailaiminėjo 22:9. To pasekoje taškų skirtumas padidėjo dar keliais taškais – 29:52.

Nors
"Energijos sistemų serviso" ekipa rungtyniavo šešiese, po didžiosios pertraukos atrodė, kad būtent jie išsaugojo daugiau jėgų. Esmiraldas Sliežauskas užvedinėjo savo komandą įvairiais šūksniais, pats taip pat nesnaudė. Trečiojo kėlinio pabaigoje pataikęs du svarbius tritaškius uždegė ugnelę savo žaidėjų akyse.

Trečiajame ketvirtyje prasidėjęs aikštės šeimininkų spurtas tęsėsi ir paskutiniojo rungtynių kėlinio pradžioje. Po dar vieno
E.Sliežauskas tritaškio skirtumas sumažėjo iki 10 taškų (55:65). Bet čia jėgos ir išseko. "Forto siena" vėl primetė savo žaidimo stilių ir neleido sumažinti skirtumo iki vienženklio skaičiaus. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:79.

Po rungtynių pakalbinom nugalėtojų trenerį R.Zelvarą: "Labai gerai gynėmės, neblogai ir užpuolėm. Tik ketvirtam kėlinį šiek tiek atsipalaidavom. O rungtynių pradžioje, sukaupt didesnę persvarą padėjo netaiklūs varžovų metimai. Viskas gerai."

"Forto sienos" gretose naudingiausiai žaidė N.Laukaitis, pelnęs 22 taškus (10/13 – dvitaškiai), A.Pelšs – 14 tšk. (8 rez. perdavmai), J.Jaglinskas – 13tšk., A.Kemėšio sąskaitoje 12 tšk. ir 12 atk. kam.

"Energijos sistemų serviso" komadoje išsiskyrė 18 taškų pelnęs D.Pugžlys (10 atk. kam), E.Sliežauskas – 16 tšk., bei K.Meiliūnas – 15 tšk.
"Aukso+" lygos atidarymo rungtynėse "Forto Siena" iškovojo nesunkią pergalę (2006 spalio 26 d., ketvirtadienis, 21:10 val.)"BMS & KK Policija" namuose šventė netikėtą pergalę (2006 lapkričio 11 d., šeštadienis, 16:24 val.)Sunki "Forto sienos" pergalė (2007 sausio 23 d., antradienis, 20:58 val.)"Forto siena" jauniesiems saboniukams buvo per aukšta (2007 sausio 04 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)"Forto siena" jau pusfinalyje! (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 00:25 val.)"Forto siena" "KK Snaiperiams" gimtadienio proga padovanojo sutriuškinimą (2007 kovo 01 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)"Kauno autobusai" vos išnešė sveiką kailį nuo "ESS" (2007 vasario 12 d., pirmadienis, 23:44 val.)"ESS" pergalę iš "Forto sienos" išplėšė tik po pratęsimo (2007 kovo 04 d., sekmadienis, 22:09 val.)Po permainingos kovos "Forto Siena" įveikė "Žalvarį" (2007 kovo 07 d., trečiadienis, 18:32 val.)"Kauno Autobusai" atkrintamąsias varžybas pradėjo pergale (2007 kovo 12 d., pirmadienis, 18:31 val.)