Vilmista vs Callcredit (73:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Callcredit“ po atkaklios kovos įveikė „Vilmistą“

2013 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 21:32 val., peržiūros: 1410

"Saulės" gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko "Vilmistos" (šeimininkai) ir „Callcredit“ (svečiai) komandos. Nors beveik viso susitikimo metu pirmavo svečių ekipa, tačiau skirtumas nebuvo toks, jog jie galėtų jaustis saugūs, tad aikštelėje vyko atkakli ir akiai graži kova. Visgi „Callcredit“ rungtynių pabaigoje rungtyniavo šiek tiek tiksliau ir įveikė varžovus rezultatu 81:73 (22:19; 22:19; 14:23; 23:12). Svečiams tai buvo pirmoji pergalė po dviejų bandymų, tuo tarpu "Vilmista" vis dar lieka be pergalės skonio po trijų bandymų.

Rungtynės prasidėjo "Vilmistos" atkovotu ginčo kamuoliu ir jau pirmoje atakoje pelnytais 2 taškais (2:0), o netrukus rezultatas tapo 7:0. Nors sužaidus 3 min. 24 sek. pagaliau taškus pelnė ir „Callcredit“ krepšininkai (2:7), tačiau tai įsibėgėjusių šeimininkų nesustabdė ir, po puikiai sužaistos atkarpos 10:2, skirtumas tapo dviženklis (17:4). Visgi tada svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas, spurtavo net 18:0 ir priekyje jau buvo „Callcredit“ žaidėjai (22:17). Tiesa, ketvirtį "Vilmista" užbaigė 2 taikliais baudų metimas, tad po pirmųjų 10 kovos minučių 3 taškų skirtumu priekyje buvo svečiai (22:19).

Antrojo kėlinio pradžioje "Vilmista" pataikė tolimą metimą ir rezultatas tapo lygus (22:22). Vėliau aikštelėje vyravo apylygis krepšinis, t.y. komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau keletos taiklių tritaškių metimų dėka „Callcredit“ ekipai vėl pavyko ketvirtį laimėti 3 taškų pranašumu (22:19), o bendras skirtumas priešų didžiąją pertrauką padidėjo iki 6 taškų (44:38).

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje komandos ir toliau demonstravo lygų krepšinį, o priekyje vis tais pačiais 6 taškais buvo „Callcredit“ krepšininkai (49:43). Tačiau tada "Vilmista" susikaupė, laimėjo "sausą" atkarpą 11:0 ir po ilgokos pertraukos išsiveržė į priekį (54:49). Vėliau žaidimas vėl tapo apylygis, o prieš lemiamą ketvirtį "Vilmista" turėjo trapų 3 taškų pranašumą (61:58).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po neblogai sužaistos atkarpos 8:2 „Callcredit“ susigrąžino pirmaujančios komandos vaidmenį (66:63) ir kurį laiką toks skirtumas tarp ekipų išliko (70:67). Tačiau tada "Vilmistos" žaidėjai tarsi sustojo, o tuo puikiai pasinaudojo svečiai – spurtas 8:0 leido „Callcredit“ įgyti jau apčiuopiamesnį pranašumą (78:67). Nors ir labai vėliau stengėsi "Vilmistos" krepšininkai, tačiau jiems pavyko tik sumažinti skirtumą, o paskutinis teisėjų švilpukas užfiksavo sunkią „Callcredit“ pergalę rezultatu 81:73.

"Vilmista": Šarūnas Petraitis – 27 tšk. (6 perimt. kam., 11 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 14 tšk. (14 atk. kam., 8 išpr. praž.), Tomas Raulušavičius ir Giedrius Rinkevičius po 9 tšk.

"Callcredit": Arūnas Rimas – 33 tšk. (12 atk. kam.), Darius Šiumeta – 18 tšk., Martynas Dabulis – 12 tšk. (9 rezult. perd.).

Pakalbintas „Callcredit“ komandos treneris T.Konovalovas sakė, kad "pas mus porą lyderių žaidė pirmas rungtynes, tad norėjau iš pradžių leisti žmonėms, kurie ateina į treniruotes, pajusti žaidimą, o po to išėjo lyderiai ir padarė tai, ko tikėjomės. Mums tai buvo tik antros rungtynės, žaidimas dar nesiklijuoja, bet stengiamės ir dirbam geresnės formos link".

„Callcredit“ įveikė „Ekskomisarų biurą“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 00:43 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Acme“ komandą (2014 kovo 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Callcredit“ peržengė „Vilmistos“ barjerą (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 21:55 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:26 val.)„CallCredit“ nepasigailėjo „Eolto“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Chemcentrą“ ir pasiekė finalą (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)Po dramatiškos kovos pergalę pasiekė „Vilmista“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 22:29 val.)„CallCredit“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.LT Kompiuteriai & Festo“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Callcredit“ namuose palaužė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:04 val.)„CallCredit“ neturėjo vargo su „Ekskomisarų Biuru“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:48 val.)