TROBA vs REMZA & IRMCO (92:82)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 05 d., Antradienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Po labai įtemptos ir nervingos kovos pergalę šventė ''Troba''

2013 kovo 05 d., Antradienis, 23:10 val., peržiūros: 1798

Antradienį , Kovo 05 dieną, Tado Ivanausko vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp dviejų „Didžiosios“ taurės J pogrupio komandų: „Troba“ (šeimininkai) ir ''Remza & IRMCO (svečiai) ekipų. Rungtynėse, kuriuose didžiąją dalį pranašumą turėjo šeimininkai , svečiams niekaip nepavyko perimti iniciatyvos ir teko pripažinti priešininkų pranašumą rezultatu 92:82 (18:19, 29:24, 22:24, 23:15).

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių ekipos sausa atkarpa 4:0 , bet kiek apšilę šeimininkai , atsakė dvigubai didesnė atkarpa 8:0 , po kurios jie įgijo 4 taškų pranašumą (8:4). Toliau komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, ir ''Remza & IRMCO'' ekipa spurtavo 5:0 , po kurio svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (10:11). Likusią kėlinio dalį ekipos sužaidė lygiai 8:8 ir po pirmųjų dešimties minučių rezultatu 18:19 pirmavo ''Remza & IRMCO''.

Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų ekipų atkakliu žaidimu , komandos kovojo taškas į tašką ir pirmaujanti komanda keitėsi daugelį kartų. Sužaidus 5 minutes po svečių ekipos lyderio M.Šumlinsko dvitaškio ''Remza & IRMCO'' įgijo 3 taškų pranašumą (34:37) , tada sekė ''Trobos'' surengtas spurtas 9:0 , kuris ne tik persvėrė rezultatą , bet ir padidino pranašumą 6 taškais (43:37). Kėlinio pabaigoje ''Remza & IRMCO'' ekipa pelnė 6 taškus , o ''Troba'' sugebėjo atsakyti 4 taškais. Po dviejų sužaistų kėlinių rezultatu 47:43 priekyje jau buvo ''Troba''.

Po ilgosios pertraukos scenarijus nepasikeitė. Komandos kovojo taškas į tašką ir nei vienai , nei kitai komandai nepavykdavo solidžiau atitrūkti į priekį. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (56:56). Antroje kėlinio pusėje kiek užtikrinčiau atrodė šeimininkai, kurie po atkarpos 8:2 susikrovė 6 taškų pranašumą (64:58). Likus žaisti 3 minutes ''Remza & IRMCO'' ekipos žaidėjas N.Čekaitis pelnė keturis be atsako taškus ir sumažino varžovų pranašumą iki dviejų taškelių (64:62) , bet ''Trobos'' komandos žaidėjas M.Sadauskas smeigė tritaškį metimą ir pranašumas išaugo iki 5 taškų , tuo pačiu kitoje atakoje atsakė ir M.Šumlinskas pataikęs iš toli , aptirpdė pranašumą vėl iki 2 taškų (67:65). Pačioje kėlinio pabaigoje ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir po trijų sužaistų kėliniu rezultatu 69:67 vis dar pirmavo ''Troba''.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo ''Trobos'' sausa atkarpa 4:0 , po kurios pranašumas išaugo iki 6 taškų (73:67). ''Remza & IRMCO'' skubiai ėmėsi iniciatyvos ir sumažino persvarą iki minimumo (72:71) , bet įsibėgėjusi šeimininkų ekipa spurtavo dar kartą spurtavo 7:0 ir įgijo jau 8 taškų pranašumą (79:71). Likusią kėlinio dalį ''Troba'' neleido savo varžovams arčiau priartėti , o nesėkmingai mesdami tritaškius metimus ''Remza & IRMCO'' tiesiog nesugebėjo prisivyti varžovų ir teko pripažinti ''Trobos'' pranašumą. Rezultatu 92:82 pergalę šventė ''Troba''.

Po rungtynių ''Trobos'' ekipos žaidėjas L.Jasevičius teigė : ''Pasiekėme labai svarbią pergalę, šiandien mūsų kiek daugiau susirinko, nes dažniausiai žaidžiam penkiese, todėl manau buvo maloniau ir lengviau rungtyniauti. Pataikėm savo metimus , ypač iš po krepšio , neblogai gynėmis ir iškovojom pergalę''.

''Troba'' : L.Jasevičius (26 tšk. 15 atk.kam. 8 per.kam.) , Ž.Žitkus (22 tšk. 11 atk.kam. 7 rez.perd. 7 išpr.praž.) , M.Sadauskas (20 tšk. 6 rez.perd.) , V.Valentinas (10 tšk.)

''Remza & IRMCO'' : M.Šumlinskas (29 tšk. 14 atk.kam. 5 per.kam.) , N.Čekaitis (12 tšk. 8 atk.kam.) , R.Baliūnas (11 tšk.) , M.Mingėla (10 tšk. 8 rez.perd. 5 per.kam.)

Po atkaklios kovos ''Sparta'' ekipa nugalėjo negausiai susirinkusius ''Triobet'' krepšininkus (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 23:13 val.)Emocingas rungtynes laimėjo ''Remza & Irmco'' ekipa (2013 sausio 22 d., antradienis, 22:29 val.)Po atkaklios kovos "Darbas" įveikė "Triobet" (2012 gruodžio 14 d., penktadienis, 00:38 val.)''Remza & Irmco'' nugalėjo negausiai susirinkusius ''Vu Khf'' krepšininkus (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 23:36 val.)Nervingose rungtynėsę ''Sporto Manija - FSM Apskaita'' šventė pergalę prieš ''Remza & IRMCO'' ekipą (2013 sausio 11 d., penktadienis, 00:34 val.)"Remza & IRMCO" po atkaklios kovos įveikė "Trobą" (2013 sausio 25 d., penktadienis, 00:08 val.)"Triobet" po dramatiškos kovos palaužė "Bc Straight" (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 00:11 val.)"Remza & Irmco" iškovojo lengvą pergalę prieš "KMAIK & Brevitra" (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)Fantastišku Daniaus Jasiulionio tritaškiu išplėštas pratęsimas svarbią pergalę atnešė "Trobai" (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 19:45 val.)"Remza& Irmco" vos neišleido pergalės iš rankų (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:13 val.)