Birštono gimnazija vs Elektrėnų "Versmės" gimnazija (89:63)"Basketnews.lt Lietuva" taurė 2012m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 kovo 26 d., Pirmadienis, 15:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Osvaldas Brazdžionis vedė Birštono gimnaziją į triuškinančią pergalę

2012 kovo 26 d., Pirmadienis, 19:06 val., peržiūros: 3589

Pirmadienio popietę KKL "Basketnews.lt Lietuvos" taurėje Birštono gimnazistai priėmė svečius iš Elektrėnų – "Versmės" gimnaziją. Šeimininkai jau nuo rungtynių pradžios parodė, kad nėra nusiteikę svetingai. Puikus pirmasis kėlinukas leido Birštono gimnazijai nutolti net 17 taškų (25:8). Vėliau šeimininkai nors ir nepersistengdami, tačiau užtikrintai žingsniavo pirmosios pergalės turnyre link. Elektrėnų "Versmės" gimnazijos krepšininkai dar bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau šeimininkai nesutriko ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu (89:63).

Jau pirmosios minutės parodė, kad Birštono gimnazija ketina reabilituotis už nesėkmingą startą pirmenybėse ir jų spurtas 12:4 tapo puikiu to įrodymu. Nors Rytis Kijanskas dvitaškiu su pražanga leido svečiams kiek priartėti, tačiau neilgam (12:7). Neilgai trukus, fantastiškai rungtyniavęs Osvaldas Brazdžionis, dar labiau truktelėjo savo ekipą priekin (23:7). Pastarojo krepšininko pasirodymą būtų galima apibūdinti bendrapavardžio Bernardo Brazdžiono kūriniu "Kas šviečia virš galaktikų visų". Visu ryškumu spindėjęs krepšininkas padėjo savo komandai jau po pirmųjų 10-ies žaidimo minučių susikrauti 17-os taškų persvarą (25:8).

Ne mažiau sėkmingai Birštono gimnazija pradėjo ir antrąjį ketvirtį, kurio pradžioje surengė spurtą 9:3, o komandas jau skyrė 23 taškai (34:11). Elektrėniškiai susikaupę sugebėjo kuriam laikui stabilizuoti padėtį aikštėje ir skirtumas taip drastiškai tarp ekipų nebekito. Po svečių spurto 4:8 komandas skyrė 19 taškų (38:19). Kėliniui baigiantis Tomas Mockevičius realizavo vieną baudą iš dviejų, o Dovydas Drazdauskas pridėjo du taškus (41:19).

Trečiasis kėlinukas prasidėjo taikliu tolimu svečių šūviu, kurį pataikė Rytis Kijanskas, tačiau Osvaldas Brazdžionis atsakė dviem taikliais tolimais metimais, o jo komandos draugas Tadas Miliūnas pridėjo du taškus (49:22). Elektrėnų "Versmės" gimnazistai ir toliau atakas stengėsi grįsti tolimais metimais. Į svečių 11 taškų Birštono gimnazistas Žygimantas Garmus atsakė penkiais taškais (54:33). Vis tik, svečių trumpas blykstelėjimas greitai užgeso, o kėlinuką šeimininkai baigė atkarpa 9:3 ir prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė 27 taškai (63:36).

Lemiamo kėlinio pradžioje žaidimas aikštėje išsilygino. Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, o skirtumas tarp ekipų laikėsi toks pat (72:45). Nors Elektrėnų "Versmės" gimnazistai pelnė 7-is taškus be atsako (72:52) vis tik, trumpas štilis šeimininkų stovykloje neužsitęsė. Dabar jau Birštono gimnazijos krepšininkai laimėjo atkarpą 7:0 ir atstatė buvusį skirtumą (79:52). Du taiklūs Deivido Laimučio tritaškiai padėjo svečiams kiek sumažinti atsilikimą (82:60). Vis tik, kėliniui baigiantis šeimininkai spurtavo 7:3 ir įtvirtino pergalę rezultatu (89:63).

Po rungtynių Elektrėnų "Versmės" gimnazijos trenerė Diana Niparavičienė sakė: "Iš tikro šiandien visiškai nepataikėme. Jei būtume įmetę nors trečdalį to, ką metėme, rezultatas tikriausiai būtų kitoks. Gali būti priežastis ta, kad pas mus vyksta kartų kaita ir tiesiog nesame pasiruošę. Vis tik, su kiekvienomis rungtynėmis įgyjame vis daugiau patirties, todėl tikimės, kad dar atsigausime. Manau, kad varžovai neblogai gynėsi, darė tai agresyviai. Neblogai pataiko varžovų komanda, turi porą lyderių, tačiau žaidžia ir yra pavojingi visi".

Santūrusis Birštono gimnazijos treneris Vidas Kapačinskas kaip visuomet buvo santūrus: "Tikriausiai šiandien buvome stipresni. Varžovai paliko neblogą įspūdį. Jie pataiko greitus ir kiek neparuoštus metimus, manau, kad jie tuo ir pasižymėjo, įmetė nemažai tritaškių".

Birštono gimnaziją į pergalę vedė: Osvaldas Brazdžionis 41 taškas (13 atk. kam, 6 rez. perd, 8 perimti kam, 3 blokai), Tadas Miliūnas 19 taškų (15 atk. kam), Žygimantas Garmus 10 taškų

Elektrėnų "Versmės" gimnazijos gretose išsiskyrė: Deividas Laimutis 21 taškas, Rytis Kijanskas 16 taškų (13 atk. kam), Marius Staliulionis 14 taškų (11 atk. kam)

Paskutiniai komentarai (3 iš 9)

PifPaf2012 kovo 29 d., 15:47 val.

:)

LinasJ2012 kovo 27 d., 11:00 val.

Maždaug tuo metu ėjo žurnalas "Krepšinis". Tai nežinau, gal iš ten, gal iš "Komjaunimo tiesos", o gal net iš pačios "Tiesos" ar iš kažkokio tuo metu ėjusio žurnalo tas bajeris užsifiksavo

Palshis122012 kovo 27 d., 09:58 val.

Linai is kur pas tave tokia info.Komjaunimo tiesos straipsnius anksciau issikirpdavai..visgi bajeris vykes

Vedama Osvaldo Brazdžionio "Birštono gimnazija" sutriuškino svečius iš Žiežmarių (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 17:57 val.)Birštono gimnazija antrą kartą įveikė Žiežmarių gimnaziją (2012 balandžio 10 d., antradienis, 19:12 val.)Žiežmarių gimnazija iškovojo pirmąją pergalę pirmenybėse (2012 balandžio 03 d., antradienis, 20:23 val.)Žiežmarių gimnazija gana nesunkiai įveikė Elektrėnų „Versmės“ gimnaziją ir pateko į pusfinalį (2012 gegužės 08 d., antradienis, 20:01 val.)Birštono gimnazija pateko į "Basketnews.lt Lietuva" Mažosios taurės finalą (2012 gegužės 21 d., pirmadienis, 14:36 val.)Druskininkų "Ryto" gimnazija ketvirtame kėlinuke palaužė Birštono gimnazistus (2012 balandžio 17 d., antradienis, 20:15 val.)"Basketnews.lt Lietuva" 2012 metų taurę iškovojo "Birštono gimnazija" (2012 gegužės 22 d., antradienis, 21:16 val.)Birštono gimnaziją antrą kartą turėjo pripažinti Kaišiadorių rajono "A. Brazausko" gimnazistų pranašumą (2012 balandžio 24 d., antradienis, 18:28 val.)Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" parklupdė dar vieną varžovą (2012 kovo 23 d., penktadienis, 18:03 val.)Elektrėnų „Versmės“ gimnazija nesėkme pradėjo turnyrą nusileisdama kaišiadoriškiams (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 09:09 val.)