Kauno raj. ASU / Tornado vs KG Group – Paskoliukas (77:105)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 01 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„KG Group – Paskoliukas“ pasiekė eilinę pergalę

2015 balandžio 01 d., Trečiadienis, 20:58 val., peržiūros: 1000

Balandžio 1 dieną, 18:30 val., „Ringaudų“ pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko „A“ lygos komandos Kauno raj. ASU / Tornado (šeimininkai) ir „KG Group – Paskoliukas“ (svečiai). Nors svečiai šiose rungtynėse vertėsi praktiškai vos 5 krepšininkais, tačiau jau pirmoje rungtynių dalyje jiems pavyko pasiekti net ir 20 taškų pranašumą. Vėliau Kauno raj. ASU / Tornado sugebėjo priartėti, bet ketvirtojo kėlinuko metu jų žaidimas visiškai subyrėjo, o „KG Group – Paskoliukas“ galingai finišavo ir laimėjo susitikimą rezultatu 77:105.

Rungtynių pradžioje abi komandos dideliu rezultatyvumu negalėjo pasigirti, daugiau dėmesio buvo skiriama gynybai ir kurį laiką rungtynės vyko taškas į tašką. Vis tik šeimininkams užteko nors trumpam atsipalaiduoti ir „KG Group – Paskoliukas“ ekipa greitai nutolo. T.Barščio vedami svečiai jau pirmojo ketvirčio metu sugebėjo pasiekti dviženklį pranašumą ir pajutę savo žaidimą net neketino sustoti. Jau antrame kėlinuke „KG Group – Paskoliukas“ taip įsisiautėjo, jog vienu metu jų pranašumas perkopė ir 20 taškų ribą. Šeimininkai nieko nesugebėjo padaryti prieš galingą priešininkų puolimą ir tik vienas kitas tritaškis leido sumažinti atsilikimą. Tačiau „KG Group – Paskoliukas“ ekipos pranašumas buvo daugiau nei solidus 35:51.

Antroje rungtynių dalyje šemininkai pagaliau sugebėjo suaktyvinti savo gynybą ir netgi sugrįžo nedidelė intriga. M.Lauraitis puikiai pataikė iš toli ir Kauno raj. ASU / Tornado komandai sužibo nedidelė viltis. Skirtumas ištirpo iki dešimties, bet „KG Group – Paskoliukas“ komanda laiku atsibudo ir stabilizavo savo žaidimą. Šeimininkai labai greitai prarado motyvaciją kovoti dėl pergalės ir jau ketvirtojo kėlinuko metu tik akimis palydėdavo varžovų greitas atakas, bei tolimus metimus. Svečiai per ketvirtąjį kėlinuką pelnė net 35 taškus, perkopė 100 taškų ribą, bei užtikrintai laimėjo, rezultatu 77:105.

Andrius Praninskas („KG Group – Paskoliukas“):

„buvo paskutinės grupės varžybos, tiesiog susirinkome ir laimėjome“.

Kauno raj. ASU / Tornado: Mantas Lauraitis – 20 tšk., Rokas Stankevičius – 18 tšk., Rokas Janickas – 16 tšk.

KG Group – Paskoliukas: Tautvydas Barštys – 30 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Karolis Pupinis – 24 tšk. (23 atk. kam., 7 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Vilius Šumskis – 18 tšk. (12 atk. kam.), Laimonas Alionis – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Aidas Makūnas – 16 tšk. (11 atk. kam.)

„KG Group ‒ Paskoliukas“ išminavo BC „Boom“ (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:02 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ ir toliau dominuoja KKL padangėje (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:05 val.)„KG Group – Paskoliukas“ antrą kartą užtikrintai nugalėjo „Kauno autobusai“ ekipą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:29 val.)"KG Group - Paskoliukas" įrodė pranašumą prieš "BOOM" (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 17:43 val.)Rezultatyviose rungtynėse „KG Group – Paskoliukas“ nepaliko jokių vilčių „Kauno autobusams“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:40 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ po permainingos kovos pridėjo į savo trofėjų kraitį „A“ lygos bronzą (2015 gegužės 13 d., trečiadienis, 23:10 val.)Žaidimo vadžias savo rankose laikęs „KG Group ‒ Paskoliukas“ atsirevanšavo „Kauno Autobusams“ (2015 gegužės 05 d., antradienis, 22:52 val.)Rungtynėse be gynybos pergalę iškovojo „KG Group ‒ Paskoliukas“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 20:05 val.)Trečiajame kėlinyje atitrūkę „KG Group ‒ Paskoliuko“ krepšininkai pranoko „United & Radiją Tau“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 22:40 val.)„R2P Sport & Banga“ pavasarį pradėjo pergale po rezultatyvios kovos (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 14:45 val.)