Sabonio krepšinio centras vs Agava & Automatinių sistemų servisas (67:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tik po atkaklios kovos „Agava & Automatinių sistemų servisas“ nugalėjo „Sabonio krepšinio centrą“

2013 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 22:53 val., peržiūros: 1279

Trečiadienį, gruodžio 18 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Sabonio krepšinio centras" (šeimininkai) ir „Agava & Automatinių sistemų servisas“ (svečiai). Pirmojoje rungtynių pusėje dominavo šeimininkai, tačiau antroje pusėje „Agava & Automatinių sistemų serviso" ekipa sugebėjo persverti rezultatą ir po atkaklios kovos iškovojo pergalę, rezultatu – 67:74.

Rungtynes šeimininkai pradėjo tolimų metimų serija ir iškart įgijo dviženklį pranašumą ( 13:2). Toliau „Agavos & Automatinių sistemų serviso“ ekipai sunkiai sekėsi pelnyti taškus, o šeimininkai padidino persvarą iki 13 taškų, tačiau kėlinukui besibaigiant svečiai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 8 taškų. Rezultatas – 19:11.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus šeimininkai spurtavo atkarpa 9:0 ir pranašumas išaugo iki 15 taškų ( 28:13). Po minutės pertraukėlės svečiai atsigavo ir pradėjo po truputį mažinti skirtumą, kur galiausia liko tik 8 taškai. Po D.Sirtauto dvitaškio metimo šeimininkų pranašumą atstatė iki dviženklio, tačiau likus žaisti apie tris minutes „Agavos & Automatinių sistemų serviso“ ekipa sužaidė užtikrintai kėlinuko pabaigą ir sumažino skirtumą iki minimalaus. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 33:32.

Po ilgosios pertraukos ekipos apsikeitė taikliais tolimais metimais ir po taiklaus G.Prabulio dvitaškio metimo svečiai pirmą kartą šios dienos rungtynėse persvėrė rezultatą į savas rankas ( 39:41). "Sabonio krepšinio centras" sugebėjo atsigauti ir atstatė per keletą minučių 6 taškų pranašumą, bet svečiai sugebėjo ketvirčio pabaigą laimėti "sausai" 9:0 ir prieš paskutinį ketvirtį įgijo 5 taškų pranašumą. Rezultatas – 51:56.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau svečiai sugebėjo padidinti persvarą iki 9 taškų ( 58:67). Likus žaisti apie keturias minutes D.Lubio vedami šeimininkai greitomis atakomis sugebėjo deficitą sumažinti iki 2 taškų ( 67:69). S.Salmanavičius turėjo galimybę užtikrinti saugų pranašumą, tačiau iš keturių baudų realizavo tik vieną ir komandas skyrė trys taškai ( 67:70). "Sabonio krepšinio centro" ekipa greitomis atakomis bandė išplėšti pergalę, tačiau metimai skriejo pro šalį, ir sunkią pergalę iškovojo „Agava & Automatinių sistemų servisas“. Rezultatu – 67:74.

Po laimėtų rungtynių „Agavos & Automatinių sistemų serviso“ ekipos treneris, A.Šalaševičius, kalbėjo:" Pradėjome labai sunkiai, o gale varžovų patirtis išmušė jų spaudimas. Varžovai buvo patyrę. Žino, kaip dengtis, kada kur pastumti. Teisėjai nelabai pastebi tokių dalykų. Matosi, kad jie buvo vyresni ir bandėm išnaudoti jų amžių. Labai daug mums padėjo greitas puolimas."

Sabonio krepšinio centras: Dalius Lubys – 26 tšk. (11 rezult. perd.), Darius Sirtautas – 15 tšk., Tomas Pušinaitis – 10 tšk.

Agava & Automatinių sistemų servisas: Giedrius Prabulis – 22 tšk. (7 perimt. kam.), Saulius Salmanavičius – 20 tšk. (10 atk. kam.), Almantas Sutkus – 10 tšk.

Keturiese baigę rungtynes „Agava & Automatinių sistemų servisas“ nusileido „Ryternai“ (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 00:42 val.) „Agava & Automatinių sistemų servisas” be problemų susitvarkė su “Karo medicinos tarnyba” (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 22:39 val.)A.Giedraičio vedami „Sweco“ ekipa nugalėjo „Sabonio krepšinio centrą“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Sabonio KC“ atsirevanšavo „Agava & Automatinių sistemų servisas“ (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 22:57 val.)„Agava & Automatinių sistemų servisas“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Stumbrą“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:07 val.)Atkaklios kovos nestokojusiose rungtynėse pergalę šventė „Agava & Automatinių sistemų serviso“komanda (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Agava ‒ Automatinių Sistemų Servisas“ nenutraukė „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalių serijos (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)„AGAVA -Automatinių Sistemų Servisas“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Ryterna“ nepaliko jokių vilčių „Sabonio Krepšinio Centrui“ (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė „Agavą & Automatinių sistemų servisą“ (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 20:59 val.)