GREIČIO JUOSTA vs ICE (74:77)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 26 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"ICE" pergalę pasiekė paskutinėmis susitikimo akimirkomis

2012 vasario 26 d., Sekmadienis, 22:59 val., peržiūros: 4125

J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio C lygos "Top Sport" pirmenybių G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko "Greičio juostos" (šeimininkai) ir "ICE" (svečiai) komandos. Antrojo turo pirmajame rate sunkią pergalę rezultatu 67:62 buvo iškovoję šeimininkai, tad šiandien buvo galima tikėtis atkaklios kovos – ir ištikrųjų, aikštelėje visų rungtynių metu vyko graži ir įtempta dvikova, kurioje nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis susitikimo akimirkomis – visgi sėkmė šypsojosi "ICE" ekipai, kuri ir iškovojo sudėtingą pergalę rezultatu 77:74 (17:18; 12:21; 21:13; 27:22). Svečiams tai buvo 4 laimėjimas per 6 žaistas rungtynes, tuo tarpu "Greičio juosta" pasiliko su 2 pergalėm po 6 bandymų.

Rungtynės prasidėjo „ICE“ atkovotu ginčo kamuoliu, tačiau pirmuosius du taškus pelnė „Greičio juosta“ (2:0), o po to nei vienai iš ekipų niekaip nesisekė surengti rezultatyvios atakos. Visgi sužaidus 1 min. 42 sek. iš po krepšio pataikė svečiai (2:2), o vėliau žaidimas išsilygino – ekipos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio dviem taškais pirmavo „ICE“ (13:11). Vėliau šiek tiek sėkmingiau sužaidė „Greičio juosta“, tad po pirmųjų 10 kovos minučių šeimininkai įgijo trapų vieno taško pranašumą (18:17).

Antrojo kėlinio pradžioje „Greičio juosta“ spurtavo 8:0 ir įgijo jau 9 taškų pranašumą (26:17), o po to žaidimas išsilygino – ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis arba netiksliais metimais, o priekyje maždaug 10 taškų skirtumu buvo šeimininkai. Tokiu ritmu komandoms rungtyniaujant priartėjo ir ketvirčio pabaiga, bet prieš didžiąją pertrauką „Greičio juostai“ pavyko išsaugoti dviženklį pranašumą (39:29).

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelėje dar vyko apylygis krepšinis (43:34 „Greičio juostos“ naudai), tačiau tada „ICE“ sužaidė puikią atkarpą 11:2 ir, likus iki ketvirčio pabaigos 2 min. 21 sek., rezultatas tapo lygus (45:45). Visgi persverti rezultato „Greičio juostos“ krepšininkai varžovams neleido – kėlinį jie sužaidė šiek tiek kokybiškiau, tad prieš lemiamą ketvirtį išsaugojo nors ir nedidelį, tačiau teigiamą pranašumą (52:50).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po 5 iš eilės pelnytų „ICE“ komandos taškų priekyje jau buvo svečiai (55:52), bet „Greičio juosta“ greitai susigrąžino pirmaujančios ekipos vaidmenį (57:55). Vėliau pirmavo tai viena komanda, tai kita, o rungtynių likimas sprendėsi per paskutinę susitikimo minutę, kai rezultatas buvo lygus (72:72): iš pradžių „ICE“ pataikė iš toli (75:72), o į tai „Greičio juosta" atsakė vos vienu tašku nuo baudų metimo linijos (73:75). Sekančioje atakoje svečiams rezultatyvios atakos surengti nepavyko, o šeimininkai, likus iki susitikimo pabaigos 15 sekundžių, vėl stojo prie baudų metimo linijos, bet ir šįkart buvo realizuotas tik vienas baudos metimas iš dviejų (74:75). Nors atšokusį kamuolį atkovojo „Greičio juostos“ žaidėjai, bet du jų desperatiški bandymai persverti rezultatą savo komandos naudai buvo nesėkmingi, o aidint finalinei susitikimo sirenai „ICE“ pelnyti du taškai įtvirtino sunkią svečių pergalę rezultatu 77:74.

Nugalėtojus į pergalę vedė D.Valatkevičius (28 taškai), K.Jankaitis (16 taškų) ir V.Ginevičius (7 taškai).

"Greičio juostos" ekipoje pastebimiausi buvo A.Malinauskas (26 taškai, 19 atk. kam., 39 naud. balai), T.Vaitkūnas (18 taškų) ir V.Bulkevičius (16 taškų). Gerai po krepšiais grūmėsi M.Kenstavičius, kuris laimėjo 10 oro dvikovų.

Pakalbintas „ICE“ komandos treneris T.Jonkus sakė, kad „rungtynių pradžia buvo labai sunki, nes nesitikėjom tokio gero varžovų pataikymo – jie mus tikrai nustebino beveik viską pataikydami, nors aišku mes jiems leidom mesti darydami spragų gynyboje, bet šiaip varžovai buvo labai gerai pasiruošę, visas rungtynes pataikė puikiai, o mums nesisekė apsiginti asmeniškai, tad po didžiosios pertraukos pakeitėm gynybą į zoninę ir trečiojo kėlinio pabaigoje jau skirtumą gerokai sumažinom, o ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatą ir persvėrėm. Aišku, pabaigoje čia truputėlį užvirė chaosas, bet viskas gerai baigėsi, o mums šios pergalės labai reikėjo, nes dabar kiekviena pergalė labai svarbi. Tai štai, po truputį jau įsivažiuojam, nes jau antras rungtynes laimėjom iš eilės ir tai labai džiugina. Dabar reikia ruoštis kitoms rungtynems, nes kitame susitikime mūsų laukia stipri komanda "Forto amicus-2", tad turim pagerinti gynybą tiek asmeninę, tiek zoninę, nes bus dar sunkiau“.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

TomTJ2012 vasario 26 d., 23:20 val.

Na kadangi grizo tikrieji nikai vietoj "Anonimu" tai sveikinu su sunkia pergale "ICE" komanda Gal potruputi isivaziuosime nors zaidimas ypac gynyboje nebubo idealus.

"ICE" be gailesčio sutriuškino "Bevardžius" (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:23 val.)"ICE" reabilitavosi po nesėkmės praėjusiame ture (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 21:34 val.)"ICE" nepasipriešino "Forto Amicus - 2" (2012 kovo 22 d., ketvirtadienis, 16:13 val.)"ICE" žengė žingsnelį aštuntfinalio link (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 00:18 val.)"Kauno Rami" šventė pergalę prieš "Greičio Juosta" (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 18:28 val.)"Forto Amicus - 2" nesunkiai įveikė penkiese žaidusius "Greičio Juostos" krepšininkus (2012 sausio 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)"ICE" nesustabdė "Remzos & IRMCO" aukštaūgių (2012 sausio 10 d., antradienis, 23:21 val.)"ICE" nubloškė "ISM" komandą (2011 lapkričio 14 d., pirmadienis, 00:24 val.)"Greičio Juosta" lengvai susitvarkė su "Bipa" (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 00:00 val.)"Ice" krepšininkams teko pavargti prieš "Vilniaus Universitetą KHF" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 21:31 val.)