FORTO AMICUS – Diktum vs Krepsininkas.net (87:67)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 18 d., Antradienis, 18:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„FORTO AMICUS – Diktum“įrodė savo pranašumą prieš „Krepšininkas.net“

2014 vasario 18 d., Antradienis, 20:26 val., peržiūros: 1217

Vasario 18 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "FORTO AMICUS – Diktum" ir "Krepšininkas.net" ekipos. Žiurint į turnyrinę lentelę aiškus šio mačo favoritas turėjo įdėti nemažai pastangų kad įrodyti savo pranašumą. Po pirmojo kėlinio vienu tašku pirmavo svečiai. (18:19). Antrajame kėlinyje vaizdas buvo panašus, komandas skyrė ne daugiau nei 3 taškai, tik kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko atitrūkti dėka spurto 7:0. (44:31). Trečiąjį kėlinį trimis tritaškiais pradėję "FORTO AMICUS – Diktum" padidino persvarą iki 20 taškų, tačiau išlaikyti jos nepavyko. Prieš lemiamą kėlinį rezultatas buvo 66:54. Per paskutines 10 minučių svečiai turėjo visus šansus priartėti prie varžovų, tačiau dauguma metimų skriejo pro šalį, o oponentai greitomis atakomis ir lengvais taškais įtvirtino pergalę rezultatu 87:67.

Rungtynių pradžia spurtu 9:0 pradėję šeimininkai, bei išprovokavę nemažai pražangų jau įpusėjus kėliniui buvo daug geresnėje pozicijoje. Panašią taktiką pradėjo naudoti ir "Krepšininkas.net", sumažinę tolimų metimų skaičių ir prasiveržimais pradėję draskyti varžovų gynybą jie greitai stabilizavo padėtį ir besibaigiant kėliniui persvėrė rezultatą į savo pusę. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 18:19.

Antrąjį kėlinį labiau komandiniais veiksmais paremtą krepšinį žaidusi „FORTO AMICUS – Diktum“ lengvai pelnė taškus į kiekvieną varžovų rezultatyvią ataką jie atsakydavo dvigubai didesniu rezultatu. Svečių aukštaūgiams prisirinkus nemažai pražangų teko pailsėti ir kiek atsargiau gintis, tuo pasinaudoję šeimininkai greitai įsiveržė į priekį dviženkle persvara.

Nors antrajame kėlinyje tai padarė daug problemų, trečiajame kėlinyje žaidimas paremtas individualiais veiksmais buvo daug efektyvesnis svečiams. Du žaidėjai, tai D.Baranauskas ir O.Sarpalius šiame kėlinyje bendrai pelnė 19 taškų. Nors puolime sekėsi gerai, gynyboje problemos nesibaigė, o prie savo ginklų arsenalo pridėję tritaškius metimus šeimininkai buvo sunkiai sustabdomi. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 44:31.

„FORTO AMICUS – Diktum“ nors ir žaidė prieš jaunuosius varžovus, tačiau lengvai rinko taškus greitomis atakomis kas ir buvo viena iš pagrindinių priežasčių kad skirtumas tik augo. "Krepšininkas.net" ekipa pradėjo klysti paprastose situacijose, taip panaikindami bet kokią intrigą. Šį kėlinį šeimininkai laimėjo 8 taškų skirtumu taip įtvirtindami pergalę rezultatu 87:67.

Po rungtynių "Krepšininkas.net" treneris L.Gudaitis sakė: Trūksta žaidėjams susižaidimo, šiandien sužaidėme neblogai gal tik pirmą kėlinį, kuomet pirmavome, vėliau varžovai išnaudojo silpnasias mūsų vietas.

Nugalėtojų treneris M.Čižas sakė: Pradžioje galbūt neįvertinome varžovų, o paskui baiminomės lygios kovos. Smagu kad sužaidėme keletą gerų atkarpų kas lengviau leido jaustis aikštelėje.

FORTO AMICUS – Diktum: Mantas Ručinskas – 19 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 16 tšk. (12 atk. kam.), Robertas Mickevičius – 15 tšk., Lukas Biesagirskas – 13 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 12 tšk.

Krepsininkas.net: Osvaldas Sarpalius – 26 tšk. (11 atk. kam.), Dovydas Baranauskas – 20 tšk., Andrius Urmulevičius – 7 tšk.

„Forto Amicus – Diktum“ įrodė savo pranašumą (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:26 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš „Dumblo“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 22:38 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“ per paskutinį kėlinį sutriuškino „Judam“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:47 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“ pasiekė nesunkią pergalę (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:34 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“ nepasigailėjo savo varžovų iš J. Dobkevičiaus vid. mokyklos (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 21:43 val.)Po įtemptos kovos pergale džiaugėsi „FORTO AMICUS – Diktum“ komanda prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 22:14 val.)Keturiese likę žaisti „FORTO AMICUS ‒ Diktum“ nepasipriešino „Birštono Olimpui“. (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 15:48 val.)Mūšyje negausiomis pajėgomis „Forto Amicus ‒ Diktum“ užtikrintai įveikė „Krepsininkas.net“ (2013 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 20:50 val.)Sunkiai isibėgėję „FORTO AMICUS – Diktum“ užtikrintai nugalėjo „KK-13“ komandą (2013 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 02:48 val.)„Forto Amicus ‒ Diktum“ nepasigailėjo Birštono „Olimpo“ (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:31 val.)