SLKALDK AKADEMIJA vs SPORTO MANIJA - EKODORA 30+ (59:68)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 sausio 19 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

SLKALDK Akademija neprilygo Sporto Manijai ir Ekodorai 30+

2013 sausio 19 d., Šeštadienis, 23:33 val., peržiūros: 1793

2012 sausio 19 dieną, 30+ lygoje sustiko SLKALDK Akademija (šeimininkai) ir Sporto Manija ir Ekodora 30+ (svečiai). Tris kėlinius kova vyko taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko įgyti dviženklės persvaros. Ketvirtąjame jau dominavo svečiai ir be intrigos laimėjo šias rungtynes 59:68 (11:9, 16:22, 18:14, 14:23).

Pirmasis kėlinys prasidėjo R.Turskio baudos metimais, į kuriuos tritaškiu atsakė Artūras Nausėda. Du taškus pelnė Edvinas Karpavičius, lygiai taip pat atsakė ir Robertas Turskis – 5:4, dar po du taškus apsikeitė komandos ir skirtumas nepakito. Du taškus pelnė šeimininkai, o tritaškiu atsakė svečiai ir rezultatas tapo lygus – 9:9. Paskutinius taškus pirmame kėlimnyje pelnė Žilvinas Balynas11:9.

Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų dvitaškiais, o tuomet šeimininkai dar pridėjo ir tritaškį – 16:11. Dar po du taškus pelnė komandos, o tuomet iš trijų baudos metimų vos vieną pataikė Ramūnas Šimanskas ir skirtumas keturi taškai – 18:14. Dar po du taškus pridėjo komandos, o tuomet dar keturi šeimininkų taškai po kurių skirtumas šoktelėjo iki aštuonių – 24:16. Per kitas penkias minutes Sporto Manija ir Ekodora 30+ pelnė penkiolika taškų, o svečiai nė vieno. Iš penkiolikos pelnytų taškų Edvinas Karpavičius surinko septynis, Remigijus Kulikauskas šešis, bei du Robertas Turskis, o tuo tarpu kėlinį užbaigė Artūras Nausėda pataikęs tritaškį – 27:31.

Trečiasis kėlinys prasidėjo devyniais taškais iš eilės kuriuos pelnė šeimininkai ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 36:31. Per kitas tris minutes keturis taškus pelnė šeimininkai, septyniais atsakė svečiai ir skirtumas vos du taškai – 40:38. Po tris taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar po du ir po trijų kėlinių – 45:45.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo taškas į tašką ir sužaidus dvi minutes – 51:51. Keturis taškus paeiliui surinko svečiai ir išsiveržė į priekį. Per dar dvi minutes šeimininkai sumažino atsilikimą dar tašku – 56:59. Dar tris taškus surinko Akademija, o dviem atsakė Sporto Manija ir skirtumas ištirpo iki dviejų taškų – 59:61. Paskutinius septynis rungtynių taškus surinko Edvinas Karpavičius ir galutinis rungtynių rezultatas – 59:68.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris Modestas Vaškūnas sakė – Šalta labai šiandien, niekas neatvažiavo. Mes va susirinkom, nutarėm sušilt ir pavyko ne tik tą padaryt bet ir nugalėt. Berods buvom šiai komandai jau pralaimėję aštuoniais taškais, tai šiandien va atsilošėm.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Edvinas Karpavičius (36, 47 naud. bal., 14 atk. kam., 8 ispr. pr.), Remigijus Kulikauskas (14, 12 naud. bal.), Robertas Turskis (11, 5 išpr. pr.) taškų.

Pralaimėjusiems – Artūras Nausėda (22, 18 naud. bal., 6 rez. perd.), Mantas Rudaitis (12), Žilvinas Balynas (10, 14 naud. bal.) taškų.

"Makroflex" nesunkiai nugalėjo "Sporto maniją-Ekodorą 30+" ekipą (2013 kovo 01 d., penktadienis, 21:35 val.)"SLKALDK Akademija" rungtynių pabaigoje palaužė "Šernus" (2012 lapkričio 03 d., šeštadienis, 18:05 val.)"SLKALDK Akademija" įrodė savo pranašumą prieš BC "Spurtą & Liuksą" (2013 vasario 23 d., šeštadienis, 15:47 val.)SLKALDK Akademija pirmą ketvirtfinalio mačą laimėjo prieš Kauno Savivaldybę ir Policiją (2013 kovo 17 d., sekmadienis, 21:11 val.)''Judam'' ekipa nugalėjo ''Sporto Manija - Ekodora'' (2012 gruodžio 15 d., šeštadienis, 15:04 val.)"SLKALDK Akademija" ketvirtame kėlinyje įveikė "Judam" komandą (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 15:32 val.)"SLKALDK Akademija" dramatiškose rungtynėse šventė pergalę (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 23:52 val.)"Šernai" antroje rungtynių pusėje palaužė "Sporto Manijos & Ekodoros" pasipriešinimą (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 20:57 val.)''Judam'' ekipa antrą kartą šiame sezone palaužė ''Sporto manija - Ekodora 30+'' (2013 sausio 11 d., penktadienis, 21:23 val.)''Kauno Autobusai'' pervažiavo '' Sporto Maniją- Ekodorą'' (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:57 val.)