LIETUVOS GELEŽINKELIAI vs VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA (50:54)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2012 balandžio 15 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

"Vėjų linija & Garliavos duona" laimėjo pirmąją akistatą prieš "Lietuvos geležinkelius"

2012 balandžio 15 d., Sekmadienis, 22:02 val., peržiūros: 2726

Balandžio 15 dieną, 19 val., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių iššūkio taurės pusfinalio pirmosios rungtynės, kuriose susitiko aikštelės šeimininkai "Lietuvos geležinkeliai" bei svečiai "Vėjų linija & Garliavos duona". Rungtynės buvo atkaklios ir permainingos, ir tik po atkaklios kovos pergalę pasiekė svečiai, rezultatu 50:54 išsiveržę į priekį, rezultatu 0:1

Pirmasis kėlinukas buvo labai įtemptas, abi ekipos degė noru laimėti. "Vėjų linija & Garliavos duona" geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių, tačiau aikštelės šeimininkai tai kompensavo perėmę 5 kamuolius. Vyko klampus ir lėtas pozicinis žaidimas, todėl pirmasis kėlinukas buvo ne itin rezultatyvus – 10:12.

Antrąjame ketvirtyje "Lietuvos geležinkeliai" pajuto žaidimo skonį. Keletas pavyzdingų atakų, puiki gynyba bei pora tritaškių leido jiems įgyti dviženklį pranašumą – 29:19. Tuo tarpu svečiai atakavo itin netaikliai (5/14) ir sunkiai rado kelių link varžovų krepšio. Visgi, kėlinuko pabaigą svečiai atsibudo iš letargo miego, surengė dvi rezultatyvias atakas iš eilės ir nukirpo 4 taškus iš varžovų persvaros – 31:26.

Po ilgosios pertraukos "Vėjų linija & Garliavos duona" grįžo padariusi permainas savo žaidime – puikus presingas bei greitos kontraatakos leido jiems jau kėlinuko pradžioje perimti iniciatyvą ir jau kėlinukui įpusėjus diktuoti žaidimo sąlygas – 34:39. Svečiai šio ketvirčio metu puikiai skirstė perdavimus ir tiksliai atakavo iš vidutinio nuotolio, tuo tarpu "Lietuvos geležinkelių" pataikymas buvo tiesiog tragiškas – 3/16. Kėlinukas baigėsi svečiams turint 3 taškų pranašumą – 38:41.

Ketvirtąjame kėlinuke ir toliau vyko atkakli kova. Nors svečiai ir toliau bandė spausti, tačiau jų presingas nebedavė tokios naudos kaip trečiajame ketvirtyje. Aikštelės šeimininkai surengė greitą kontraataką, realizavo baudos metimus ir išlygino rezultatą – 44:44. Tačiau vėliau sekė svečių spurtas – pora greitų kontraatakų ir Remigijaus Rapalo tolimas šūvis išvedė svečius į priekį solidžia persvara – 44:51. Per likusį laiką "Vėjų linija & Garliavos duona" žaidė protingai ir sugebėjo laimėti rungtynes, rezultatu 50:54.

Rezultatyviausias tarp nugalėtojų buvo Laurynas Varnas, pelnęs 13 taškų bei išprovokavęs net 5 varžovų pražangas. Šeimininkų ekipoje rezultatyviausias buvo Mindaugas Miliauskas, pelnęs 13 taškų.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Vytautas Merkelis sakė : " Pradėjom naudoti spaudimą po ilgosios pertraukos kas pasiteisino. Šiandien mes labiau norėjome nugalėti, bet tai dar ne viskas, žėsim kaip rytoj seksis."

"Lietuvos geležinkelių" strategas Irmantas Rumša nedaugžodžiavo : " Ateinam pažaist, laimėt...Bandysim rytoj atsilošt."

"Vėjų linija & Garliavos duona" žengė pirmą žingsnį link pusfinalio (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 22:03 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" lengvai įveikė "Lietuvos geležinkelius" ir pateko į "Iššūkio" taurės finalą (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:03 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" išbarstė turėtą pranašumą, bet išsaugojo pergalę (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" nusileido "Jaunalietuvių sporto organizacija" (2011 spalio 25 d., antradienis, 00:27 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" nusileido "Elektromontuotojui" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 00:14 val.)Nervingai žaidusi "Omega" pralaimėjo "Lietuvos geležinkeliams" (2012 vasario 24 d., penktadienis, 22:13 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" įsirašė lengvą pergalę į savo sąskaitą" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 00:08 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" jau pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse eliminavo "Ryterną" (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 22:16 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" antroje rungtynių pusėje palaužė "Dobilą" (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:45 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" užtikrintai įveikė "No Magic Europe" (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 22:46 val.)