KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI vs KRASTA AUTO KAUNAS (112:43)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 20:20 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" pažemino "Krasta Auto Kaunas" ekipą

2011 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 21:57 val., peržiūros: 3829

Trečiadienį (11.02), V.Kuprevičiaus vid. m-klos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos, "C" pogrupio rungtynės, kuriose susitiko "Kautra & Currus ir Dariaus baldai" (šeimininkai) ir "Krasta Auto Kaunas" (svečiai). Visas rungtynes dominavę, pergalę šventė šeimininkai – 112:43 (33:14, 21:8, 28:17, 30:4).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai išsiveržę į priekį (5:0). G.Rinkevičius ir T.Jovaiša atsakė keturiais taškais ir sumažino skirtumą iki 1 taško (5:4). Visdėlto toks apyligis žaidimas ilgai nesitęsė. "Kautra & Curus ir Dariaus baldai" padidino skirtumą iki septynių taškų (21:14). Pasipylusios šeimininkų ekipos klaidos, leido varžovams laimėti atkarpą (12:0) ir susikrauti solidesnį 19 taškų pranašumą – 33:14.

Antrajame ketvirtyje "Krastos Auto Kaunas" bėdos nesibaigė. Ir toliau tęsėsi šeimininkų ekipos klaidų virtinė, kuri svečiams leido dar labiau atitrūkti. Apskritai šiame kėlinyje "Krasta Auto Kaunas" ekipa pelnė tik 8 taškus, todėl būtent varganas puolimas buvo didžiausia ekipos problema. Skirtumas augo labai sparčiai ir jau po kelių minučių siekė 27 taškus (45:18). D.Balys pelnė dvidešimtąjį "Krastos Auto Kaunas" tašką, tačiau varžovai į tai atsakė 9 taškais iš eilės (54:20). Paskutiniuosius kėlinio taškus pelnė S.Staniukynas, sumažindamas skirtumą iki 32 taškų – 54:22.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Didžiulis kiekis klaidų, sunkus perėjimas į kitą aikštelės pusę neleido svečiams nei kiek priartėti. Skirtumas nenumaldomai augo ir po kiek laiko pasiekė 40 taškų ribą (64:24). Vėliau svečiams kiek pavyko išjudinti savo ekipos puolimą, tačiau praraja tarp komandų vis didėjo ir didėjo. Po 30 minučių šeimininkai jau pirmavo – 82:39.

Kevirtajame kėlinyje "Krasta Auto Kaunas" visiškai sužlugo. Padarę 15 klaidų vien per šį ketvirtį svečiai dovanojo vieną kamuolį po kito. Pralaimėję kėlinį 30:4, "Krasta Auto Kaunas" atsilikinėjo jau nepadoriu 75 taškų skirtumu – 112:43.

"Kautra & Currus Ir Dariaus baldai": T.Petrošius 28 (6 per.kam.), M.Karauskas 23, R.Turskis 19, M.Kenstavičius 16 (5 per.kam., 3 blk.), T.Gustaitis 14 (6 rez.perd.), T.Vaitkūnas 12 taškų (7 rez.perd., 5 per.kam.).

"Krasta Auto Kaunas": D.Šiupienis 12 (13 atk.kam.), S.Staniukynas 8, G.Rinkevičius 7 (12 atk.kam.).

Po rungtynių pakalbintas "Kautra & Currus ir Dariaus baldai" ekipos atstovas teigė:

- Kas padėjo pasiekti pergalę?

- Priešininkų komanda padėjo laimėti.

- Kaip vertinate savo komandos žaidimą?

- Blogai , aišku blogai.

"Krasta Auto Kaunas" ekipos treneris, G.Rinkevičius po pralaimėjimo teigė:

- Šiandien pritrūko susižaidimo, energijos, patirties kai kuriems žaidėjams, tai būtų pagrindinės priežastys.

"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo nesunkią pergalę (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 19:34 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" jau pirmoje rungtynių pusėje sutriuškino "Best 4 You" ekipą (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 22:51 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" užtikrintai įveikė "Celsį" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 22:21 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" žengė pirmą žingsnį ketvirtfinalio link (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" nesunkiai įveikė "Argenstos & AKS" ekipą ir pagerino net tris rekordus! (2012 vasario 08 d., trečiadienis, 22:12 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" vos neišleido pergalės iš savo rankų (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 00:19 val.)„Kautra & Cukrus ir Dariaus Baldai“ įveikė dar vieną varžovą (2011 gruodžio 28 d., trečiadienis, 21:30 val.)Lengvai pasiekta "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" pergalė (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 21:55 val.)Kautra & Currus ir Dariaus Baldai įrodė savo pranašumą prieš Kauno Oro Uostą ir lana lectą (2012 vasario 29 d., trečiadienis, 23:51 val.)"Kauno tiltai" gana užtikrintai įveikė "Kautrą & Currus ir Dariaus baldų" ekipą (2011 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:16 val.)