Lietuvos kelių statyba vs Kolegos (46:65)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 23 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kolegos“ nesunkiai įveikė „Lietuvos kelių statyba“ (65:46)

2016 kovo 24 d., Ketvirtadienis, 00:06 val., peržiūros: 989

Kovo 23 dieną 20:45 įvyko Pavasario „Sportturas“ taurė 2016, Reguliariosios rungtynės (1 etapas), G pogrupis kuriame susitiko šeimininkai „Lietuvos kelių statyba“ ir svečių komanda „Kolegos“. Kuriose svečiai nesunkiai įveikė šeimininkus rezultatu (65:46)

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų netaikliais tolimais metimais. Antrąją rungtynių minutę A.Gendvilas atrišo savo komandos krepšį pataikes 2 taškus su pražanga. Netrukus V.Bereiša atsakė 5 taškais iš eilės ir rezultatas švieslentėje rodė (5:3) šeimininkų naudai. Komandos svaidė taiklius metimus vieną po kito ir pirmajame kelynije pirmaujanti komanda keitėsi net 6 kartus. Kol galiausiai nuaidėjus sirenai rezultatas buvo lygus (17:17)

Antrasis kėlinukas prasidėjo panašiai kaip pirmasis abi komandos pataikė keletą taiklių metimų. tačiau įpusėjus kėliniui šeimininkam užsirišo krepšys. Tuo pasinaudoje oponentai pradėjo tolti. Po kelių taiklių dvitaškių ir tritaškių išsiveržė į priekį rezultatu (36:26). ir nuaidėjus antro kėlinio sirenai rezultatas buvo (36:28)

Trečiajame ketvirti „Kolegos“ neketino sustoti ir dar labiau pasispaudė gynyboje privertė varžovus klysti ir netaikliai mesti. O patys tuo tarpu toliau didino atitrukima. „Lietuvos kelių statyba“ šiame ketvirtyje buvo bejėge ir sugebėjo įmesti tik 5 taškus. Taigi svečiai laimėjo šį kelinį rezultatu (17:5) ir svieslentėje degė (33:53)

Ketvirtasis kelinys abiems komandoms buvo panašus tai netaiklus metimai daug prarastų kamuolių. Tačiau nė viena komanda nepasinaudojo šiuo chaosu ir kėlinys baigesi (13:12) šeimininkų naudai. Bet pergalę išsivežę svečiai (65:46) ir dabar turi dvi pergales iš dviejų galimu.

Lietuvos kelių statyba: Artūras Kaminskas – 17 tšk., Vytautas Bereiša – 12 tšk. (5 perimt. kam.), Martynas Juodis – 8 tšk. (5 išpr. praž.)

Kolegos: Rokas Imbrasas – 17 tšk., Adomas Gendvilas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Karpavičius – 14 tšk.

„Kolegos“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ krepšininkus (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Pelias“ pavasario taurės turnyrą pradejo pergale prieš „Lietuvos kelių statybą“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:30 val.)„Pelias“ įveikė „Kolegas“, taip iškovodami kelialapį į „Sportturo“ Didžiają taurę (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 20:47 val.)Puiki antra rungtynių pusė pergalę pasiekti leido „Lietuvos kelių statybai“ (2016 balandžio 13 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Lietuvos Kelių Statyba“ pranoko „Best 4 You“ ir pasidabino bronzos medaliais (2016 balandžio 22 d., penktadienis, 23:41 val.)„Lietuvos kelių statyba“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai susitvarkė su „Kauno NTI-PN“ krepšininkais (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ tvirtu mostu pravėrė finalo duris (2016 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:47 val.)Žaidimo vadžias paleidusi „Kauno Švara ‒ 2“ lemtingu momentu susigrąžino jas į savo rankas (2016 balandžio 05 d., antradienis, 23:06 val.)