KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI vs JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS (78:81)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 20:20 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

Po atkaklios kovos "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" palaužė "Kautrą & Currus ir Dariaus Baldus"

2011 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 22:15 val., peržiūros: 3918

Trečiadienio vakarą "Švyturio – Kauno Krepšinio" "Įmonių" lygoje "Sporto Fėjos" pirmenybėse susitiko "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" ir "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas". Ilgą laiką aikštėje vyko lygi ir atkakli kova, tačiau vienu metu svečiai sugebėjo kiek labiau atitrūkti. Vis tik, tai šeimininkų nesugniuždė ir jie kovojo iki galo. Kėliniui baigiantis skirtumas tarp komandų ištirpo iki trapaus, o galiausiai šeimininkai turėjo progą išplėšti pratęsimą. Vis tik, jų paskutinis tritaškis skriejo pro šalį ir "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" šventė pergalę rezultatu (78:81).

Susitikimą komandos pradėjo atkakliai. Rezultatui esant (8:9) Šeimininkams pavyko nežymiai nutolti (12:9). Tačiau jau netrukus, po keturių taškų, kuriuos pelnė Martynas Balkus ir Almantas Burneika "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" išsiveržė į priekį (14:17). Komandos kovodamos taškas į tašką baigė pirmąji kėlinuką, o nežymią persvarą išlaikė svečiai (20:22).

Antrąjį kėlinį svečiai, vedini Mindaugo Kaziukaičio pradėjo spurtu 2:16 ir atrodė, kad intriga palengva dingsta iš susitikimo (22:38). Tačiau Mantas Karauskas ir Robertas Turskis sugebėjo įkvėpti komandą kovai ir "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" atsitiesė bei pradėjo mažinti savo deficitą (33:43). Žaidimas aikštėje ir vėl išsilygino ir nė viena iš ekipų savojo žaidimo per likusį kėlinuko laiką varžovams nebeprimetė (38:49).

Vos prasidėjus trečiajam kėlinukui šeimininkus į priekį ir vėl truktelėjo Mantas Karauskas, po kurio dvitaškio skirtumas aptirpo jau tik iki septynių taškų (47:54). Almantas Burneika ir Martynas Balkus pataikė po tritaškį, o Mantas Karauskas atsakė tuo pačiu (50:60). Kaip jau parodė pirmųjų dviejų kėlinių praktika, komandos ilgainiui išlygindavo žaidimo ritmą ir nė viena iš ekipų spurtų neberengė, o tiesiog keitėsi rezultatyviomis atakomis. Taip nutiko ir baigiantis trečiajam kėliniui, kuomet žaidimas aikštėje ir vėl išsilygino, o svečiai prieš lemiamą kėlinį turėjo aštuonių taškų pranašumą (58:66).

Lemiamo kėlinio metu "Juozo Vitkaus Inžinerijos Bataliono" pranašumas vienu metu išaugo iki dvylikos taškų (63:75), vėliau (65:76). Tačiau Robertas Turskis padėjo šeimininkams priartėti prie varžovų (70:76), vėliau (70:78). Atrodė, kad tai bus viskas, ką šeimininkai sugebėjo padaryti šiame susitikime, tačiau jie kovojo iki galo ir rodė kovotojų dvasią. Komandinių pastangų dėka "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" priartėjo iki dviejų taškų (76:78). Tadas Ališauskas stojęs mesti baudų padidino savo komandos pranašumą iki trijų taškų (76:79), bet Raimundas Tyla jį sumažino iki minimumo (78:79). Svarbiu momentu Martynas Balkus iš po krepšio "įvertė" dvitaškį bei atstatė svečių trijų taškų persvarą (78:81). Nors šeimininkai dar bandė gelbėtis desperatišku tritaškiu, tačiau jis buvo netaiklus ir susitikimas baigėsi rezultatu (78:81).

Šeimininkų ekipos žaidėjas Raimundas Tyla apie rungtynes kalbėjo labai lakoniškai: "Šiandien mūsų komandai nieko nepritrūko – viskas gerai. Nebuvo jokio trilerio – viskas gerai. Varžovai nepaliko jokio įspūdžio, jie irgi žaidė blogai, mes dar blogiau dėl to ir pralaimėjome".

Svečių ekipos žaidžiantysis treneris Martynas Balkus po rungtynių sakė: "Intriga gavosi, nes išleidome ne pagrindinį penketą, galvojome, kad lengvai pabaigsime, išleidome antrą sudėtį, dėl to taip ir gavosi. Galvojome, kad varžovai bus geresni, dar vakar teko girdėti, kad čia stipriausia komanda. Mes daugiau klydome negu varžovai buvo geri".

"Kautros & Currus ir Dariaus Baldų" komandoje išsiskyrė: Mantas Karauskas 29 taškai (6 atk. kam), Robertas Turskis 14 taškų (8 atk. kam), Martynas Kenstavičius 12 taškų (10 atk. kam)

"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" į pergalę vedė:Martynas Balkus 21 taškas (6 atk. kam), Tadas Ališauskas 17 taškų (5 atk. kam, 14 rez. perd, 5 perimti kam), Almantas Burneika 11 taškų (5 atk. kam, 4 rez. perd)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2011 lapkričio 10 d., 16:49 val.

nelabai,suzaidem kaip grybai

Anonimas2011 lapkričio 10 d., 13:02 val.

Turejo buti geras grajus

"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" užtikrintai patiesė "Kautrą & Currus ir Dariaus Baldus" (2012 sausio 20 d., penktadienis, 20:22 val.)"Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono" penketukas nepasipriešino "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" ekipai (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 21:51 val.)Varžybų pabaigoje "Minordija" palaužė "Kautrą & Currus ir Dariaus baldus" (2011 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 20:00 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" pasiekė sunkią pergalę (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:38 val.)Po pirmosios "Juozo Vitkaus Inžinerijos Bataliono" ir "Kauno Tiltų" aštuntfinalio dvikovos klaustukų nepamažėjo (2012 kovo 23 d., penktadienis, 20:03 val.)Nervingose rungtynėse "Lietuvos dujos" nugalėjo" Kautrą & Currus ir Dariaus baldus" (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 00:55 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" išsprogdino "Ryterna" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 22:21 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" nesunkiai susidorojo "Argensta & AKS" (2012 vasario 03 d., penktadienis, 19:59 val.)"Lietuvos Dujos" palaužė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" (2012 sausio 13 d., penktadienis, 21:57 val.)"Kauno grūdams -2" teko pripažinti "Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono" pranašumą (2011 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:56 val.)