OnRoll vs Laipsniai (51:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 02 d., Antradienis, 20:30 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

„Laipsniai“ nesunkiai susitvarkė su „OnRoll“ ekipa

2016 vasario 02 d., Antradienis, 22:22 val., peržiūros: 1262

Antradienio vakarą Šv.Mato gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „OnRoll“ (šeimininkai) ir „Laipsniai“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių svečiai susikrovė pranašumą prieš varžovus, kur išlaikė pranašumą iki rungtynių pabaigos ir šventė nesunkią pergalę, rezultatu – 51:68.

Rungtynes „Laipsniai“ pradėjo sausa atkarpa 9:0. Po minutės pertraukėlės „OnRoll“ ekipai pavyko atsigauti ir sušvelnino skirtumą iki 4 taškų ( 9:13). Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kovą. Likus žaisti apie dvi minutes svečiai surengė keletą greitų atakų, kur pranašumas išaugo iki 8 taškų – 14:22.

Antram ketvirčiui prasidėjus nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ir „Laipsniai“ išlaikė pranašumą ( 20:27). Vis dėlto, svečiai pirmieji surengė spurtą, kur pataikė tritaškius metimus paeiliui ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 22:36). „OnRoll“ nesugebėjo atsigauti po šalto dušo ,o per likusį laiką „Laipsniai“ padidino atotrūkį iki 16 taškų – 24:40.

Trečia kėlinukui prasidėjus „OnRoll“ pavyko atsigauti , tačiau S.Banaičio pasirodymas greitai atstatė pranašumą svečiams ( 32:50). „OnRoll“ pavyko susitvarkyti su savo gynyba, bet sunkiai sekėsi patiems užpulti ir tarp komandų pranašumas nepakito. Rezultatas po trijų kėlinių – 40:56.

Ketvirtam kėliniui prasidėjus abi komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis. Tarp ekipų pranašumas nekito, o likęs laikas buvo tik formalumas. „Laipsniai“ iškovojo nesunkią pergalę, rezultatu – 51:68.

Po laimėtų rungtynių „Laipsnių“ ekipos žaidėjas, M.Liepa, teigė:“ Šiandien bvuome labiau techniškesni nei varžovai „OnRoll“ komanda labiau fiziškai žaidžia. Aišku, mes geriau pataikėme nei jie. Ir aš pats iš komandos daug reikalavau. Koncentracijos aikštelėje. Kai kas pavyko įgyvendinti, kai kas ne.“

OnRoll: Tomas Ziutelis – 21 tšk. (18 atk. kam., 8 išpr. praž.), Simonas Ziutelis – 14 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mažvydas Juščius – 6 tšk.

Laipsniai: Marius Liepa – 20 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 11 tšk., Saulius Banaitis – 9 tšk.

„Laipsniai“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Compensa“ ekipos. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:11 val.)„OnRoll“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Ryterna Group“ krepšininkais (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Laipsniai“ be jokio vargo susidorojo su „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:50 val.)„Laipsnių“ penketukas įtikinamai įveikė „Green Death“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)MRU VSF rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „OnRoll“ ekipa (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 23:07 val.)„Compensa“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „OnRoll“ ekipą. (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Laipsniai“ eliminavo „Green Death“ ir žengia toliau (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 00:50 val.)„NTI -PN“ po nervingos kovos palaužė „OnRoll“ ekipą. (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)„Laipsnių“ penketukas palaužė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ krepšininkus (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Laipsniai“ antrąjį etapą pradėjo pergale (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 18:47 val.)