Rind vs Lietuviški patiekalai (79:85)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Atkaklioje ir įnirtingoje kovoje „Lietuviški patiekalai“ po pratęsimo palaužė „Rind“

2014 gruodžio 08 d., Pirmadienis, 00:16 val., peržiūros: 1163

Gruodžio 7 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių "Rind" ir svečių "Lietuviški patiekalai". Prieš šias rungtynes "Rind" savo sąskaitoje turėjo 2 pergales ir 6 pralaimėjimus, o "Lietuviški patiekalai" 6 pergales, bei 2 nesėkmes.

Rungtynės prasidėjo kiek netikėtai, nes "Rind" nieko nelaukę šovė į priekį 8:0, o "Lietuviški patieklai" nesugebėjo nieko pataikyti. Visgi po šios atkarpos, svečiai taip pat turėjo atsaką ir savo ruožtu surengė atkarpą 14:1, po kurios rezultatas tapo 14:9. Antroji ketvirčio pusė nepasižymėjo dideliomis atkarpomis, o likusį laiką "Rind" vijosi savo varžovus. Po pirmojo kėlinio rezultatas tapo 15:21, svečių naudai.

Antrąjį kėlinį geriau pradėję svečiai ne tik prisivijo savo varžovus, bet juos ir aplenkė po sėkmingos atkarpos, kurią jie laimėjo 13:2. Ketvirčio gale skirtumas buvo išaugęs iki 7 taškų, bet svečiai nesudėjo ginklų ir užbaigė ketvirtį sausa atkarpa 7:0. Pasibaigus antrajam kėliniui rezultatas bylojo, jog "Rind" turi trapų 2 taškų pranašumą.

Trečiasis ketvirtis kaip ir pirmoji rungtynių pusė buvo labai atkaklus, visą ketvirtį besivijančių vaidmenyje buvę "Lietuviški patiekalai" taip ir nesugebėjo persverti rezultato savo naudai. Bet vis dėlto, šiame kėlinyje pradėjo ryškėti šeimininkų problemos: trumpas atsarginių žaidėjų suolelis, gausybė pražangumą. Penktą pražangą užsidirbęs Linas Mecelis buvo priverstas palikti aikštę anksčiau laiko. Visgi "Rind" ekipa sugebėjo išlaikyti pranašumą, bet taip pat ir laimėjo ketvirtį minimaliu 1 taško skirtumu – 19:18. Po trijų kėlinių rezultatas tapo 55:52, šeimininkų naudai.

Ketvirtajame kėlinyje tendencija išliko ta pati – kieta, bei atkakli kova. Iniciatyvą į savo rankas paėmę svečių lyderiai persverė rungtynių eigą savo naudai, o šeimininkai visą kėlinį buvo prisversti juos vytis. Taip pat negelbėjo jau minėtos "Rind" problemos: pražangos. Praradę vieną savo lyderių, A. Tkačiovą, šeimininkai ieškojo būdų kaip išsigelbėti rungtynėse ir iš vienos pusės galima sakyti, kad rado. Įmetęs dvitaškį, Žilvinas Radzevičius sumažino atsilikimą iki 2 taškų – 69:71. Kitoje atakoje sėkmingai apsigynę šeimininkai rengė ataką, kurios metu buvo prasižengta prieš T.Každailį, kuris metė tritaškį. Stojęs prie baudų metimo linijos pastarasis imetė tik dvi, o "Lietuviški patiekalai" nesugebėjo sėkmingai užbaigtį pagrindinio rungtynių laiko, tad komandoms teko žaisti pratęsimą.

Smarkiai nukraujavusi "Rind" ekipa pratęsime nesugebėjo pasipriešinti Justo Ališausko vediniems svečiams, kurie pratęsimą pradėjo atkarpa 8:0 ir atgal nebeatsisuko. Galutinis rungtynių rezultas 79:85, "Lietuviški patiekalai" naudai.

Paklaustas kas lėmė tokią sunkią pergalę, "Lietuviški patiekalai" kapitonas Edgaras Zaidelis atsakė: "Pusę komandos nebuvo, tai gal biški sunku buvo. Priešininkų komanda atėjo užsivedus, neturėjo ką prarast, norėjo nugalėt ir gavosi toks sunkus žaidimas. Svarbu, kad po pratęsimo laimėjom, bent jau tiek džiaugiamės".

Rind: Marius Kazakevičius – 29 tšk. (19 atk. kam.), Airidas Tkačiovas – 17 tšk., Tomas Každailis – 16 tšk., Žilvinas Radzevičius – 12 tšk.

Lietuviški patiekalai: Justas Ališauskas – 28 tšk. (8 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Edgaras Zaidelis – 19 tšk. (10 atk. kam.), Mindaugas Daraškevičius – 10 tšk.

„Lietuviški patiekalai“ tik po atkaklios kovos palaužė „ICE“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 00:16 val.)„Lietuviški patiekalai“ palaužė „Dumblą“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:21 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „BK Centre“ ekipos. (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Lietuviški Patiekalai“ palaužė „“R2P SPORT-2“ ekipą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:45 val.)„Lietuviški patiekalai“ neturėjo vargo su „Nepyk“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 22:58 val.)„Lietuviški patiekalai“ sutriuškino „Nepyk“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“ ekipos. (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:06 val.)„Lietuviški Patiekalai“ antrą kartą įveikė „Dumblą“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:48 val.)„Lietuviški patiekalai“ nesunkiai nugalėjo „Kėdainiai & Addeco“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:03 val.)„Lietuviški patiekalai“ tik po atkaklios kovos sugebėjo palaužti „Gazuoto pieno“ pasipriešinimą. (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 11:41 val.)