Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija vs Žiežmarių gimnazija (87:56)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 kovo 28 d., Ketvirtadienis, 12:00 val. @ Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija, Kalnų g. 3, Raseiniai, LT-60136

''Raseinių Prezidento J.Žemaičio Gimnazija'' lengvai nugalėjo ''Žiežmarių Gimnazija''

2013 kovo 28 d., Ketvirtadienis, 21:22 val., peržiūros: 3197

Kovo 28d., Raseinių gimnazijos sporto salėje įvyko ''Basketnews'' taurės rungtynės, tarp šeimininkų ''Raseinių Prezidento J.Žemaičio Gimnazijos'' ir svečių ''Žiežmarių Gimnazijos'' ekipų. Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai susikrovė solidų pranašumą, kurį bėgant rungtynių laikui vis labiau didino ir ''Raseinių Prezidento J.Žemaičio Gimnazija' iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 87:56 (22:5, 26:11, 20:16, 19:24).

Pirmasis kėlinys prasidėjo ''Raseinių Prezidento J.Žemaičio Gimnazijos'' spurtu 6:0, po minutės pertraukėlės svečiai pelnė 3 taškus ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (6:3). Likusią kėlinio dalį ir toliau dominavo šeimininkai, kurie per likusį laiką pelnė 16 taškų, o svečiai atsakė tik 2 taškais. Rezultatu 22:5 po pirmųjų dešimties minučių pirmavo solidžią persvarą susikrovę ''Raseinių Prezidento J.Žemaičio Gimnazijos'' žaidėjai.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų sausa atkarpa 6:0, po kurios rezultatas padidėjo iki 23 taškų ribos (28:5). Kelias atakas ekipos žaidė taškas į taška, skirtumas išliko toks pats ir nei svečiams pavyko ji sumažinti, nei šeimininkams jo padidinti. Kėlinio pabaigoje sekė dar vienas įspūdingas šeimininkų spurtas 10:0, po kurio skirtumas išaugo iki 32 taškų ribos. Rezultatas po kėlinio 48:16.

Po ilgosios pertraukos ekipos trečiąjį kėlinį pradėjo labai rezultatyviai ir sužaidus penkias minutes rezultatu 65:26 priekyje tebuvo ''Raseinių Prezidento J.Žemaičio Gimnazija''. Antroje kėlinio pusėje vyko panašus žaidimas, tačiau kiek geriau sekėsi šeimininkams kurie padidino pranašumą jau iki 36 taškų. Po trijų sužaistų kėlinukų rezultatu 68:32 triuškinamą persvarą turėjo ''Raseinių Prezidento J.Žemaičio Gimnazija''.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, verta paminėti, kad ''Žiežmarių Gimnazija'' šį ketvirtį laimėjo rezultatu (19:24) . Naudingiausiai ekipų gretose žaidė – M.Andrulis 8 taškai (Raseinių Prezidento J.Žemaičio Gimnazija'', o ''Žiežmarių Gimnazijos'' po 6 taškus surinkę T.Meidus ir L.Jurkevičius. Rezultatu 87:56 susitikimą lengvai laimėjo ''Raseinių Prezidento J.Žemaičio Gimnazija''.

Po rungtynių ''Raseinių Prezidento J.Žemaičio Gimnazijos'' ekipos treneris Marius Kavaliauskas teigė : ''Manau šiandien pergalę iškovojom todėl, nes varžovai kaip minėjo neatsivežė kelių svarbių savo žaidėjų, šiandien mūsų priekinė linija tiesiog buvo stipresnė, vyrukai buvo gerokai aukštesni ir stengėmės gerai juos išnaudoti ir manau tai pavyko idealiai''.

Po rungtynių ''Žiežmarių Gimnazijos'' komandos treneris Rimantas Levulis kalbėjo : ''Pralaimėjimo priežastis aiški, mūsų komanda atvažiavus mažiau spėjo apšilti prieš rungtynes, ko pasekoje pirmoje dalyje vaikinams sunkiai sekėsi pataikyti metimus. Antroje rungtynių pusėje atsigavom šiek tiek ir rezultatas pagerėjo. Varžovų ekipa sukomplektuota labai gerai, turi gerą įžaidėją, stipri priekinė linija, aišku ūgio pranašumą turėjo jie šiandien. Vis dėl to manau, kad žaisdami namų arenoi iškovosim pergalę''.

''Raseinių Prezidento J.Žemaičio Gimnazija'' : M.Andrulis (26 tšk. 12 atk.kam. 5 rez.perd. 3 per.kam.) , M.Siriūnaitis (14 tšk. 13 atk.kam. 5 blok.metim.) , K.Urbonas (6 tšk. 6 atk.kam. 10 rez.perd. 5 per.kam.)

''Žiežmarių Gimnazija'' : D.Dubovikas (16 tšk. 3 išpr.praž.) , T.Gervickas (10 tšk. 4 per.kam.) T.Meidus (8 tšk. 10 atk.kam.)

''Vilkijos gimnazija'' nesulaukė pasipriešinimo iš Raseinių ''Prezidento Jono Žemaičio'' gimnazijos (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:56 val.)Raseinių "Prezidento Jono Žemaičio gimnazija" ketvirtajame kėlinyje galutinai palaužė Kaišiadorių "Algirdo Brazausko gimnaziją" (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 19:02 val.)"Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija" pasiekė užtikrintą pergalę (2013 kovo 29 d., penktadienis, 14:45 val.)Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija įveikė Birštono gimnaziją ir pateko į mažosios taurės finalą (2013 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:40 val.)Atkaklioje kovoje "Vilkijos gimnazija" nugalėjo "Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnaziją" (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:12 val.)Vilkijos gimnazija išvargo pergalę Žiežmariuose (2013 balandžio 09 d., antradienis, 19:04 val.)Kaišiadorių ir Raseinių trileryje triumfavo šeimininkų ekipa (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 15:57 val.)Puikiai sužaistas pirmasis kėlinukas lėmė Kaišiadorių "Algirdo Brazausko" gimnazijos pergalę (2013 balandžio 05 d., penktadienis, 20:42 val.)Startavo ''Basketnews.lt 2013'' 10-12 klasių taurė, pirmąją pergalę įsirašė Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija (2013 kovo 19 d., antradienis, 19:28 val.)Tik pratęsimas sugebėjo išaiškinti "Basketnews.lt" Mažosios taurės čempionus (2013 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 23:30 val.)