Chemcentras vs Kauno energija (66:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 26 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Chemcentras“ įveikė „Kauno Energiją“

2014 kovo 26 d., Trečiadienis, 22:41 val., peržiūros: 1204

Kovo 26 dieną VDU Rasos gimnazijoje įvyko įmonių lygos aštunfinalio rungtynės tarp "Chemcentras" (šeimininkai) ir "Kauno Energija" (svečiai) komandų. Pirmame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, tačiau po kėlinio 16:15 pirmavo svečiai. Antrame kėlinuke šeimininkai spurtavo, ir po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 33:27. Trečiame ketvirtyje šeimininkai susikrovė dar didesnę persvarą – 55:40. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje svečiai bandė vytis varžovus, tačiau persverti rezultato jiems nepavyko ir "Chemcentras" šventė pergalę rezultatu 66:62.

Geriau rungtynes pradėjo "Kauno energija", kuri pirmavo 8:2, tačiau netrukus "Chemcentras" rezultatą išlygino (8:8). Per likusį kelinio laiką komandos sukūrė po spurtą ir kėlinui baigiantis rezultatui esant 15:14 šeimininkų naudai, taiklus E. Tamulaičio dvitaškis pačiame kėlinio gale leido svečiams išsiveržti į priekį minimalia persvara 16:15.

Antrasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo "Chemcentrui", kuris laimėjo atkarpą 10:2 ir pirmavo 25:18. Į šį šeimininkų spurtą "Kauno energija" atsakė savu ir atsilikinėjo tik vienu tašku (26:25). Iki kėlinio pabaigos šeimininkai sugebėjo spurtuoti dar kartą ir po antrojo kėlinio 33:27 pirmavo "Chemcentras".

Trečiajame kėlinyje šeimininkai pradėjo žaisti aktyviau ir tas pasiteisino, kadangi jie kūrė vieną gerą atkarpą po kitos. Kėlinio pradžioje šeimininkai jau pirmavo beveik dviženkle persvara (40:31). Svečiams pavyko ją šiek tiek aptirpdyti, tačiau tada laimėta atkarpa 13:3 leido po kėlinio pirmauti 15 taškų persvara – 55:40.

Ketvirtajį kėlinį svečiai pradėjo aktyviai ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 6 taškų (56:50). O likus žaisti apie 2 minutes "Chemcentras" pirmavo tik 2 taškais (62:60). Iki rungtynių pabaigos "Kauno energija" nesugebėjo persverti rezultato ir leido "Chemcentrui" džiaugtis pergale rezultatu 66:62.

Po rungtynių "Chemcentro" treneris sakė: "Tris kėlinius žaidėme labai gerai, apsigynėme nuo tolimų metimų bei greitų atakų. Ketvirtame kėlinyje pradėjome padrikai gintis, komanda nesikalbėjo, atsipalaidavo. Varžovai tuo puikiai pasinaudojo ir priartėjo prie mūsų"

"Kauno energijos" treneris sakė: "Pralaimėjimą lėmė labai prastas mūsų pataikymas. Nepataikėme iš lengvų padėčių. Šiandien ypač nekrito tritaškiai metimai. Ketvirtajame kėlinyje pasiteisino mūsų zoninė gynyba, kurios dėka priartėjome iki dviejų taškų"

Chemcentras: Rokas Misevičius – 29 tšk. (7 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Vaidas Palaikis – 11 tšk. (12 atk. kam.), Audrius Gagiškis – 9 tšk.

Kauno energija: Vilius Ginevičius – 21 tšk., Lukas Mikalauskas – 12 tšk., Mantas Šimkevičius – 10 tšk.

Ideta ne situ rungtyniu video.
„Chemcentras“ nesunkiai nugalėjo „Kauno energiją“ (2014 sausio 24 d., penktadienis, 23:32 val.)„Restauratoriai“ nesunkiai įveikė „Kauno energiją“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 00:54 val.)„Chemcentras“ sutriuškino „Lesto“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Chemcentras“ trečiose rungtynėse įveikė „Kauno energiją“ ir iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 22:35 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „KTU“ įveikė „Kauno energiją“ (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 15:00 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Chemcentras“ gana nesunkiai palaužė „KTU“ penketuką (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:20 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ iškovojo pergalę prieš „Kauno energiją“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:01 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 21:55 val.)