Kleboniškio „Vilkai“ vs Medvėgalis (46:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

„Medvėgalis“ užtikrintai laimėjo prieš „Kleboniškio „Vilkai““ komandą.

2015 kovo 26 d., Ketvirtadienis, 23:41 val., peržiūros: 1116

Kovo 26 dieną, S. Lozoraičio vidurinėje mokykloje įvyko pavasario „Sportturas“ taurės susitikimas, kuriame vietos „Kleboniškio „Vilkai““ priėmė svečius „Medvėgalis“ ekipą. Šį susitikimą, primetę varžovams savąjį greitą žaidimą, užtikrintai laimėjo svečiai rezultatu 74:46 (21:14; 13:5 18:13; 22:14;)

Rungtynės prasidėjo 5 iš eilės be atsako pelnytais svečių komandos žaidėjo Tomo Daujočio taškais. Šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus ir sužaidus 4 minutes jie buvo pelnę viso labo 2, kai tuo tarpu „Medvėgalis“ turėjo jau 9 (9:2). Per likusį kėlinio laiką „Kleboniškio „Vilkai““ sugebėjo atrasti būdų kaip atakas paversti rezultatyviomis ir kėlinį užbaigti turėdami 14 taškų, tačiau atsilikinėjant tuo pačiu 7 taškų skirtumu. Po 10 minučių rezultatu 21:14 priekyje svečiai.

Antrajame kėlinyje „Medvėgalis“ ekipa varžovams leido pelnyti vos 5 taškus. Nors kėlinį rezultatyviai pradėjo šeimininkai dvitaškiu metimu, tačiau po jų sekė visi 13 pelnyti, per antrąjį kėlinį, varžovų taškai iš kurių 7 Karolio Mickevičiaus. Po šios „sausos“ atkarpos šeimininkai dar sugebėjo pelnyti 3 taškus. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatu 19:34 priekyje svečiai.

Po ilgosios pertraukos žaidimo tempas kiek nurimo, tačiau šeimininkams nesisekė sumažinti atsilikimo, kuris sužaidus 3 minutes pasiekė 20 taškų ribą. Nors komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau „Medvėgalis“ komanda atrodė stabiliau ir sužaidus 30 minučių pirmavo rezultatu 52:32

Ketvirtąjį kėlinį „Medvėgalis“ komanda pradėjo pelnydama 7 taškus paeiliui be varžovo pasipriešinimo. Tačiau kiek sužaidus šeimininkai taip pat pradėjo rinkti taškus. Pelnyti paeiliui Roko Maročkos 6 taškai šiek tiek sumažino atsilikimą. Per likusias minutes komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir rungtynės baigėsi rezultatu 74:46.

Kleboniškio „Vilkai“: Mindaugas Alekna – 11 tšk., Rokas Maročka – 7 tšk., Marius Geštautas – 6 tšk.

Medvėgalis: Tomas Daujotis – 23 tšk., Deividas Stirbinskis – 17 tšk. (6 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Karolis Mickevičius – 13 tšk.

Po pergalingų rungtynių „Medvėgalis“ komandos treneris Kostas Petrošius kalbėjo:

-Kas lėmė šiandienos pergalę ir ar visada stengiatės primesti greitą žaidimą?

-Pergalę lėmė mūsų greitas puolimas, visada stengiamės greitai žaisti, esam daug gynėjų, mažai aukštų žaidėjų komanda. Visada stengsimės pagrįsti savo žaidimą greitomis atakomis.

-Kokie tikslai pavasario lygoje?

-Žinoma aukštesni nei prieš 2 metus, kai debiutavom pavasario taurėje. Tada teko žaisti iššūkio taurėje, šiemet norėtume patekti į didžiąją taurę.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2015 kovo 27 d., 07:01 val.
-Žinoma aukštesni nei prieš 2 metus, kai debiutavom pavasario taurėje. Tada teko žaisti įšukio taurėje, šiemet norėtume patekti į didžiąją taurę.

Vyrai, su klaidom susitvarkykite. Akį rėžia vos ne kiekvienam straipsny.
„Best 4 You“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 21:03 val.)„BK Centre“ nesunkiai įveikė Kleboniškio „Vilkus“ (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:12 val.)Po ilgosios pertraukos palūžę Kleboniškio „Vilkai“ pralaimėjo „Žaliai baltiems“ (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Omega“ po permainingos kovos žengė į pusfinalį (2015 balandžio 24 d., penktadienis, 21:10 val.)„Medvėgalis“ ketvirtajame kėlinyje nutolo nuo savo varžovų ir žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Kleboniškio „Vilkai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Kovoje dėl antrosios vietos grupėje pranašesni buvo „BK Centre“ krepšininkai.“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 00:55 val.)E. Kajalavičiaus metimas išplėšė pergalę „Žaliai‒Baltiems“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:10 val.)