OMEGA vs LIETUVOS KARIUOMENĖ (82:53)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 04 d., Penktadienis, 17:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Adresas: Gėlių g. 2., Ringaudų k., Kauno r.;

"Omega" neturėjo vargo su "Lietuvos kariuomene"

2011 lapkričio 04 d., Penktadienis, 20:17 val., peržiūros: 2507

Penktadienį(11.04) Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos A pogrupio komandos, "Omega" (šeimininkai) ir "Lietuvos kariuomenė" (svečiai). Nuo pat pirmos minutės vadžias į savo rankas paimė šeiminkų komanda, kuri ir šventė pergalę, rezultatu – 82:53(30:4, 19:17, 18:16, 15:16)

Pirmajame kėlinuke "Omega" metė taškus praktiškai be jokio savo varžovų atsako, kurie per visą kėlinį surinko tik 4 taškus. Šeiminikų komanda mažiau klydo, o svečiai darė daug klaidų ir prametė daug laisvū metimų. Rezultatas po kėlinio – 30:4.

Antras ketvirtis buvo kitoks, nors pradžioje vis dar dominavo šeimininkai, tačiau kėlinui įpusėjus jų varžovai susiėmė ir pradėjo mažinti atsilikimą. Jie pralaimėjo ir šitą kėlinį, bet jau garbingesniu skirtumu. Rezultatas po dviejų kėlinių – 49:21.

Trečias kėlinys buvo indentiškas antrajam. Komandos žaidė apyligiai, bet toks žaidimas buvo naudingas tik veinai komandai. Šeimininkai turėjo pakankamai didelį pranašumą ir galėjo mažiau stengtis. Rezultatas po ketvirčio – 67:37.

Ketvirtajame kėlinuke pasipylė klaidų lavina, abi komandos jų padarė labai daug dėl skubėjimo. Tačiau vieni skubėjo norėdami sumažinti skirtumą, o kiti norėdami suregzti gražią ataką. Šeiminikų komandai tai ir pavyko, L.Kontvainis pakartojo netaiklų komandos draugo metimą triuškinamu dėjimu su varžovo pražanga. Rezultatas – 82:53.

Nugalėtojų komandos treneris Donatas Šliogeris nebuvo iškalbus, jis tik pasakė, kad jie patenkinti pergale ir daugiau neturėjo žodžių.

Pralaimėjusios komandos treneris Kęstutis Kasauskas sakė: " Nėra ko norėti, kai nėra susižaidimo. Komandos draugus dar šaukiam ne vardu, o sakom TU. "

Rezultatyviausi žaidėjai: "Omega" - Leonas Kontvainis 24tšk.( 14 atk. kam), Henrikas Šliogeris 19tšk.( 18atk. kam.), Donatas Šliogeris 13tšk.

"Lietuvos kariuomenė" - Marius Zapalis 12tšk., Justas Asevičius 11tšk., Donatas Marcinkevičius 8tšk.

"Krasta auto Kaunas" turėjo vargo su "Lietuvos kariuomene" (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 01:45 val.)"Viči Banzai" neatsilaikė prieš "Lietuvos Kariuomenę" (2011 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:09 val.)"Omega" neturėjo vargo su „ESS ĮSP & VP Santermita“ (2011 lapkričio 11 d., penktadienis, 20:37 val.)"Lietuvos Kariuomenė" neturėjo jokio vargo su "Kauno Energija" (2011 lapkričio 25 d., penktadienis, 22:10 val.)Po permainingos kovos pergalę šventė "Lietuvos kariuomenė" (2011 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:24 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" nesunkiai nugalėjo "Lietuvos kariuomenę" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 01:08 val.)"Omega" turėjo pripažinti "Best 4 You" komandos pranašumą (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 20:55 val.)"Kamesta & Freolitus" tik per plauką įveikė "Lietuvos kariuomenės" ekipą (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:43 val.)Nervingai žaidusi "Omega" pralaimėjo "Lietuvos geležinkeliams" (2012 vasario 24 d., penktadienis, 22:13 val.)"Omega" po atkaklios kovos įveikė "Kauno energiją" (2012 kovo 23 d., penktadienis, 21:29 val.)