Kauno SRC vs KK „Kauno Partizanas“ (96:84)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 rugsėjo 21 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno statybininkų rengimo centras, V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

„Kauno SRC“ gana nelengvai įveikė KK „Kauno Partizaną“

2015 rugsėjo 21 d., Pirmadienis, 21:20 val., peržiūros: 1183

Pirmadienį, rugsėjo 21 dieną, Kauno SRC sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno Mero“ Mažosios taurės C pogrupio rungtynės, tarp vietos „Kauno SRC“ ir svečių KK „Kauno Partizano“ ekipų. Susitikimą žymiai geriau pradėję svečiai išsiveržė į priekį ir pirmavo beveik visą pirmą kėlinuką, tačiau vėliau šeimininkai atsitiesė ir persvėrė rezultatą savo naudai. Po ilgosios pertraukos ir toliau puolime geriau žaidę „Kauno SRC“ krepšininkai įgijo solidų pranašumą, tačiau rungtynių pabaigoje KK „Partizanas“ ir vėl atsigavo bei ėmė tirpdyti deficitą, tačiau laiko jau buvo per mažai ir pergale džiaugėsi aikštės šeimininkai. 96:84 (21:21, 23:19, 24:17, 28:27).

Laukite tęsinio…

Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė aikštės šeimininkai, tačiau čia pat spurtavęs KK „Kauno Partizanas“ pasivijo priešininkus. Kiek vėliau, surengė dar vieną spurtą 0:10, prie kurio daugiausiai prisidėjo D.Petrauskas ir suteikė savo komandai penkių taškų pranašumą. Prastai baudos metimus metęs D.Jasulaitis dar turėjo progą dar labiau atitolinti savo ekipą, tačiau per likusį laiką rezultatyviau rungtyniavę „Kauno SRC“ ekipos krepšininkai rezultatą išlygino. 21:21.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi ekipos apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, tačiau greito puolimo skonį pajautę aikštės šeimininkai nesustojo atakuoti varžovų krepšio, ko pasekoje jiems pavyko persverti rezultatą savo naudai. Vis tik, taip lengvai nusileisti nesiruošęs KK „Kauno Partizanas“ dar kibo priešininkams į atlapus ir rezultatą išlygino, tačiau ir vėl kėlinuką geriau užbaigę „Kauno SRC“ ekipos žaidėjai įgijo keturių taškų pranašumą. 44:40.

Po ilgosios pertraukos ekipos apsikeitė trumpomis, tačiau rezultatyviomis atkarpomis, po kurių aikštės šeimininkų pranašumas padidėjo iki šešių taškų. Ilgai netrukus dar penkis taškus be jokio varžovų atsako pelnę „Kauno SRC“ krepšininkai įgijo jau vienuolikos taškų persvarą. Kiek vėliau įsivyravo chaotiškas žaidimas ir komandos vangiai rinko taškus, tačiau pirmieji ledus pralaužė svečiai ir dar labiau priartėjo. Ilgai nesnaudę šeimininkai susigrąžino turėtą dviženklį pranašumą ir prieš ketvirtą kėlinuką galėjo jaustis užtikrinčiau. 68:57.

Nuo pat pirmųjų ketvirto kėlinuko minučių lyg viesulas rungtyniavęs E.Stankus vedė „Kauno SRC“ į priekį, ko pasekoje skirtumas tarp komandų nepastebimai šoktelėjo iki 21-ieno taško. Toks skirtumas laikėsi neilgai, nes taip lengvai pasiduoti neketinę svečių krepšininkai, daugiausiai taikliais baudų metimais, spurtavo ir sumažino savo deficitą perpus. Vis tik, laiku susiėmę aikštės šeimininkai neleido priešininkams daugiau siautėti ir išsaugojo pirmąją pergalę sezone. 96:84.

Po pergalės Algirdas Žadeikis kalbėjo: „Sunkiai pradėjome, nes praktiškai visi žmonės nauji. Turėjome tik du lengvus pasibėgiojimus. Žaidėjai dar vienas kito nepažįsta, todėl toks žaidimas ir buvo. Pradžia tai labai sunki buvo, paskui įsibėgėjome. Matot, kad gale irgi jaunimas kaip žaidė, visi pirmakursiai, galvojo, kad pergalė jau rankose, tačiau galėjo būti ir kitaip“.

“Kauno SRC“: Einoras Stankus – 26 tšk. (7 išpr. praž.), Osvaldas Sarpalius – 16 tšk., Audrius Lukauskas – 16 tšk., Manfredas Šeškauskas – 12 tšk.

KK „Kauno Partizanas“: Vilius Černiauskas – 19 tšk. (6 perimt. kam.), Edvinas Zaurys – 15 tšk., Donatas Petrauskas – 14 tšk. (7 išpr. praž.)

Vos penkiese susirinkęs KK „Kauno Partizanas“ patyrė eilinę nesėkmę (2015 spalio 09 d., penktadienis, 21:57 val.)„Kauno SRC“ išsaugojo pranašumą bei iškovojo kelialapį į finalą (2015 spalio 20 d., antradienis, 00:17 val.)„Galera“ lengva ranka nuskynė aukso medalius (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 20:29 val.)Kovingai rungtyniavęs KK „Kauno Partizanas“ gerokai patampė nervus „Kauno Aerouostui“ (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 22:34 val.)Po atkaklios kovos „Kauno SRC“ prasibrovė į pusfinalį (2015 spalio 13 d., antradienis, 22:09 val.)Taškų lenktynėse pranašesni buvo „Kauno SRC“ krepšininkai (2015 spalio 05 d., pirmadienis, 22:22 val.)Statistą pravirkdžiusiose rungtynėse „Kauno Aeorouostas“ palaužė „Kauno SRC“ pasipriešinimą (įkelta beveik visų rungtynių statistika) (2015 rugsėjo 22 d., antradienis, 22:31 val.)LSK „Technoera“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 spalio 04 d., sekmadienis, 19:34 val.)Beveik visą mačą pirmavusi „Advokatų Kontora Konsus“ apmaudžiai krito prieš „Kauno SRC“ (2015 spalio 06 d., antradienis, 22:51 val.)